Nie je mi dobre doma, ani v práci. Nemám kamarátky a s manželom nič moc

30. jún 2023

Neviem ako zit svoj zivot. Nie je mi dobre. Nie je mi dobre doma. Na materskej mi nebolo dobre. Teraz mam pracu kde trpim doslova trpim. Je mizerna a mizerne platena. Nemam absolutne ziadne kamaratky. Nemam sa komu vyzalovat aj tak kto by chcel pocuvat tie pindy. S manzelom nic moc teda. Konicky absolutne ziadne skusala som voobec nic ma nebavi. Nemam silu nemam energiu. Nechce sa mi zit. Ano liecim sa milionkrat prestavene lieky viacerymi psychiatrami. Psychologicka absolutne nepomaha. Pytat sa mi dristy tipu ako sa citite na skale od 1-10. A ako by ste sa citili keby ste boli aspon na 4 ... Alebo chapem chapem. Musite si pomoct sama. Proste skusala som psychologicky dve. Jedno horsie ako druhe. Zbytocne vyhodene peniaze. Absolvovala som aj regresnu terapiu nepomohla. Absolvovala som nejedno sedenie s knazom. Nepomohlo. Tak ako co ? Co mam robit ?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
30. jún 2023

Pre ľudí s depresiou je typická skôr apatia, ale u teba pozorujem veľkú nespokojnosť, mizerná práca, mizerny plat, mizerní psychológovia, atď. Mozno sa mýlim... Začni meniť veci, s ktorými si nespokojná, keďže tu nejaké emócie sú, len sú negatívne a je potrebné s nimi pracovať. Keď ti nevyhovuju psychológovia, hľadaj sama, skúšaj. Držím ti palce.

bororka
30. jún 2023

@mircalla ale nemá tam diagnózu 🤷 Aj ja som bola psychiatrický pacient, brala som lieky a nemala som diagnózu depresia.

mircalla
30. jún 2023

@bororka Ok, chapem

hladamematku
30. jún 2023

MAS ZLE NASTVENE LIEKY, pri takomto type depr pomahaju aj elektrosoky, tvoj mozog to nedava...

barborachors
30. jún 2023

doporucujem vykaslat sa na psychologov alebo psychoterapeutov a zajednat si kouca alebo koucku. Je to super vec, fakt odporucam vyskusat. Je to uplne nieco ine ako terapeut alebo psycholog. A jednoznacne pohyb, hocico. Telo musi makat aj ked dusa nechce, proste disciplina a ciel. Ked si das za ciel citit sa dobre, tak musis vydrzat. Ako, tiez moze poradit kouc...

marianarem
30. jún 2023

Ako pise @hladamematku, tie elektrosoky ti neskusali davat v nemocnici? Ja poznam jednu zenu, tiez mala tazku depresiu a toto jedine jej pomohlo. Ale bolo to treba spravit az dvakrat. Po prvom raze bola uplne ako vymenena, vesela, energicka, ale trvalo to len kratko, mozno tyzden-dva. Po druhom raze to malo uz trvaly efekt, uz zopar rokov sa drzi.

toskanka
30. jún 2023

A ja zas poznám niekoho, komu elektrosoky poškodili mozog. Táto liečba sa aplikuje ako posledná možnosť.

dagmarovita
30. jún 2023

na youtube si skus pohladat Zivot za zdi a podla toho co ta trapi temu a odrazovy mostik, kde na koho sa obratit, musis to vyhladat aj sama, nikto nevie co ti je lebo si nenapisala priznaky, hej lieky su len barlicka, to ty sama musis vediet co chces aky mas zmysel zitia, lieky nech prestavuju kym nenajdes nieco co sa budes citit dobre, je to tazke kym clovek anastavuju asi to trva dlho co som citala aj roky, musis vydrzat este a dalej si hladat pomoc, co ine, skusit dve psychologicky to je nic, to sa skoro vzdavas, to je na desiatku ,,odbornikov kym najdes toho praveho ale vravi sa ze kto hlada najde...regresna terapia co je nejaka blbost

jonnie
30. jún 2023

Aká je tvoja strava? Co nejes absolútne?

denithestrange1993
30. jún 2023

Nespominas dieta,aky vztah mas s dietatom?

autor
1. júl 2023

@sasitimi17 no chcela by som napriklad pracovat ako uctovnicka to by ma bavilo lenze bez prace ma nikde nechcu bola som aj na pohovor tak cakam stale ale nejak sa pani neozyva tak uz velmi neverim

autor
1. júl 2023

@sissy27 ano uz som pisala vyssie chcen robit uctovnictvo no bez prace ma nechcu

autor
1. júl 2023

@jj298 mne sa toho stalo vela ale vsetko som nejak potlacala a ustala a zrazu sa to zosypalo

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
1. júl 2023

A realne aj tomu uctovnictvu rozumies, mas ho vystudovane, vies ho robit? Na pozicie junior beru aj ludi bez predchadzajucej praxe, uctovnicke firmy si “vychovaju” svojich zamestnancov. Len samozrejme ten plat tiez nie je milionovy, treba to skor brat ako investiciu do svojej buducnosti.

autor
1. júl 2023

@sissy27 ano rozumiem mam ho vystudovane ale hzaj na juniora chcu rok praxe

autor
1. júl 2023

@mircalla nie vobec. Este som mala rada kupat sa do madarska ale teraz to je take ze len mas dieta na rukach abo je v kolese a ty striehnes nanho samozrejme. Cize to nepovazujem za oddych uz

autor
1. júl 2023

@simona20201309 ja viem velmi dobre ze sa odomna uteka

autor
1. júl 2023

@akvi no nejak tak to citim aj ja

autor
1. júl 2023

@marianarem ano mala som elektrosoky

autor
1. júl 2023

@toskanka mala som elektrosoky

autor
1. júl 2023

@hladamematku mala som elektrosoky

autor
1. júl 2023

@denithestrange1993 deti jedno ma diagnozu ale je to moj milacik a druhe je taky maly stastko vesely usmiaty stale dobre naladeny

autor
1. júl 2023

@jonnie absolutne nejem pecienku a drzky. S ostatnymi jedlami nemam problem

autor
1. júl 2023

@jj298 hej to mi ajdoma hovoria ze nie len ja mam trapenie ale ze "net chyza bez kriza" ze kazdy sa s niecim trapi len to nemusia dat najavo

viky173
1. júl 2023

Ahoj, ja Ti uplne rozumiem a dokazem si zivo predstavit, cim si prechadzas. Sice nemam vseliek na taketo problemy, ale rada by som si s Tebou o tom pokecala, tak ak by si mala chut pokecat, kludne mi napis sukromnu spravu, ja Ti ju poslat neviem a nechcem moc pisat takto verejne 🙂

vanilkovazmrzka
1. júl 2023

Ja by som na tvojom mieste skusila jogu. Nejaku skupinovu s lektorom. Vyhradit si na to pravidelne 1-2 dni v tyzdni, kedy si das tu hodinku pre seba. Zacnes sa hybat, zacnes vnimat svoj dych, pocuvat hlas lektora, ktory ta vedie tou hodinou. Zacnes vnimat, ze hodinu od hodiny dokazes spravit nejaky cvik lepsie a preciznejsie. Budes v inom prostredi a v kolektive, ale zaroven budes aj sama so sebou.

dagmarovita
1. júl 2023

mas to vo zlej vztahovej vazby?