Odvaha - pravda vo vzťahu

kata98
22. okt 2023

Neviem, že čo màm spravit.
Mala som velmi zly vztah, ale odisla som od neho....
Uz je to pol roka 🙂
Odvtedy som nemala nikoho.
Lubila som ho velmi, ...ale on vlastne iny...
A teraz som sa zoznamila s jednym chalanom...no pisali sme dva mesiace a pred3 dnami sme sa stretli.
Velmi je mily....ale problem je v tom ze...
On ma vysoku skolu je pravnik..(ja mam tiez vs)..jeho mama je lekarka...otec to neviem..jeho bratranec je tiez pravnik...
No a ja co ja?... robim chorymi detmi taham 12ky...niekedy som velmi unavena :(...
Neviem ze to ma vyznam medzi nami....
Ja som vyrastala v detskom domove od malicka...a neviem ako mu to màm povedat....trosku sa hambim...moja "mama je rómka..."otec" nie...
Nehodime sa k sebe podlamna...kvoli tomuto celemu...on je dobry chalan nechcem mu klamat...
Velmi som tahala aby sme sa nestretli...ale on sa nevzdal...
On mi zacal rozpravat ze co robi vo volnom case...same vylety...kina..
Ja ani volny cas nemam...mam krstneho syna 5 r. O neho sa staram ( lebo moja "sestra ho nechce) malinky zije s otcom a tam pomaham...kazdy tyzden...kazdy den...chodim preneho do skolky na prechadzky...ked jeho otec robi
Vlastne ja nic nemam iba krstneho syna 💓
A ked mu to cele poviem urcite mi povie ze nechce ma
🥲

ajdika
22. okt 2023

@kata98 pokial mu to nepovies, nebudes vediet. A hlavne sa nepodcenuj a zahod predsudky! A podla toho, co pises, si uzasna, cielavedoma zena s dobrym srdieckom, ktora robi zasluznu obdivuhodnu pracu.

kata98
autor
22. okt 2023

@ajdika uz od malicka mam tie predsudky :(
Bojim sa velmi..

viestta
22. okt 2023

@kata98 este sa len spoznavate. Este stale nie ste par, takze v ramci toho poznavania treba o sebe povedat dolezite veci. A ked ho to odradi, tak nestoji o to aby si za nim lutovala. Si fantasticka, zena, dokazala si vela a bud na to hrda, nie je vobec dovod na akekolvek predsutky

slavka1988
22. okt 2023

@kata98 si úžasná žena ,cely život viac dávaš ako berieš a bolo by na čase kúsok šťastia si zobrať aj pre seba 🙂 ak ti nanom záleží povedz mu to ako to máš ako to vidíš a cítiš a uvidis jeho postoj lepšie sa dozvedieť na začiatku ako neskôr 🙂 ale veľmi veľmi ti držím palce

kata98
autor
22. okt 2023

@viestta máte pravdu este sa spoznavame...ale aj tak hambim sa...strasne...predtym mi nevadilo...ale teraz...a co ked ma jeho rodina kvoli tomuto neprijme..a budu si mysliet..ze iba pre "peniaze"... ja nesom taka...aj vodicak som vyplatila ja sama ked som bola v domove..od 15r. Som sporila na to...chodievala som na pole, do krcmy brigadovat :/

ckocka
22. okt 2023

@kata98 To čo spomínaš sú veci ktoré si nemohla ovplyvniť. Ak by si chalan myslel že je to aj tak tvoja hanba tak nestojí ani za groš.
A čo je z toho vlastne podľa teba hanba?

koniarova
22. okt 2023

@kata98 akú máš VŠ? Nezdá sa mi to moc, s tvojím pravopisom. Nerobíš si z nás náhodou dobrý deň?

deti95060810
22. okt 2023

tiež mi to príde ako vymyslený príbeh... 😉

januska12323
22. okt 2023

Ale ty sa nemáš za čo hanbiť. Vybrala si si matku a otca? Nie. Pomáhaš kde sa dá a on sa má za teba hanbiť? No tak nech ide do čerta, takého nepotrebuješ. Povedz mu čo je vo veci, nech sa sám rozhodne.

ckocka
22. okt 2023

Áno, je to trocha melodramatické.

ivangeline
22. okt 2023

Chodite sa k sebe maximalne. Bud uprimna. ;)

kata98
autor
22. okt 2023

@koniarova som.madarka 😊 robila som madarsku vs v komarne. (Univerzita Janosa Selyeho. Viem ze pravopis...
A toto neni sranda...hlavne nie "moja rodina" 🙂

kata98
autor
22. okt 2023

@deti95060810 kebyze mate pravdu ...ale nie 😊 od r. 2007 som bola v Ded.

thereisabear
22. okt 2023

Normálne mu to povedz a nech sa rozhodne. Radšej sa vrátiť z kratšej cesty... Nemá zmysel mu niečo zatajovať.

stanislavicenka
22. okt 2023

@kata98 musis mu to povedat. Snad uz nezijeme v spolocnosti, ktora odsudzuje cloveka za to, kde sa narodil, kde vyrastali. Si dospela, skvela zena, ktora sa snazit zit najlepsie ako vie

kata98
autor
22. okt 2023

@ckocka no vie neviete o mojom zivote nic!!! Staci ked ja viem...co som.zazila ako som vyrastala...
A podlam na kto take vymisli tak je chore na hlavu...rodinu vymisliet??

kata98
autor
22. okt 2023

@deti95060810 no neni...to je na tom cele zle... ale nevadi...su aj taky ludia ako vy
Dakujem.
Ked mate kamosku kamaratku z detskeho domova tak sa ho opytajte...ze sa take nieco da vymisliet...bola by som zvedava...na odpoved...
A stym.chalanom je tiez pravda...nie kazdy je z bohatej rodiny...

tanyag
22. okt 2023

A 2 mesiace ste vlastne o čom písali?
Lebo keď ja som si s nejakými mužmi písala, tak hneď prvé začiatky boli - koníčky, práca, rodina...Neviem si predstaviť o čom sa dá 2 mesiace písať ...bez toho, aby sme jeden o druhom čo to vedeli...

kata98
autor
22. okt 2023

@tanyag áno...boli dni ked som mu neopisala...ptm.som mu odpisala ze ahoj, ako samas...co si robil dneska...a rodine nic

tanyag
22. okt 2023

@kata98 Hmm zaujímavé, že ty vieš o ňom tak veľa a on o tebe nič...tak teraz keď ste sa stretli a páči sa ti, ty jemu tiež, na tvojom mieste by som mu napísala dlhú správu...ale nie, že sa k sebe nehodíte ako si to tu opisovala...proste mu napíš o svojom živote, ako si ho prežila, o rodine...žiadne negatívne myšlienky, žiadne emócie typu, že teba si nezaslúžim alebo že ja pre teba nie som dosť dobrá ...ale napíš, že si vyrastala v detskom domove, že si ťažko pracovala už od 15r., že si bola schopná sa sama postaviť na vlastné nohy, že sa staráš o svoje krsniatko (myslím, že toto je veľmi pozitívna vec - si mu skoro ako mama) a potom nechaj nech sa k tomu vyjadrí on...nemáš sa za čo hanbiť...každý má nejaký osud, každý má minulosť...ale dôležité je, aký je človek teraz - v prítomnosti a aký bude neskôr - v budúcnosti. Nemyslím si, že inteligentný, vzdelaný a rozumný človek ťa odsúdi na základe niečoho, čo si ani ovplyvniť nemohla a to je to, že do akej rodiny si sa narodila, alebo kde si vyrástala. Hlavne upokoj v sebe tie negatívne myšlienky. Držím palce.

kata98
autor
22. okt 2023

@tanyag ďakujem
On mi sam zacal pisat o svoje rodine...ja som ani jednu otazku nedala ohladom rodiny...kvoli tomuto...
Dakujem za rady ...porozmyslam sa ze ako dalej...

roja01
22. okt 2023

Clovek, ktory uprednostni postavenie a peniaze pred ludskostou a laskou ta nebude hoden. Neboj sa, kazdy mame svoj osud. Mozno, ze tvojou usilovnostou, sucitom a pomocou si ten negativny otocila o 180st. Tes sa zo zivota a ver, ze jeho druha polovina bude len pekna.

0silvia0
22. okt 2023

@kata98 mozes byt pre neho ovela zaujimavejsia ako nejaka zena, ktorej zivot sa vyvijal podla idealneho scenara.
Ale tymito tvojimi komplexami, predsudkami, zatajovanim pravdy a emotivnymi reakciami to mozes cele akurat tak pokazit. Takze bud sama sebou, pekne s pravdou von. Bude to tak ako to ma byt.

aluskasm
22. okt 2023

@kata98 Budte na seba hrda co ste dosiahla. Nepodcenujte sa. Budte uprimna a s priatelom sa porozpravajte. Aj Vam sa ulavi. Ak Vas miluje bude Vas obdivovat. Majte sa rada taka aka ste. Drzim palce!

zmrzlinka2021
22. okt 2023

@kata98 keď ťa bude ľúbiť a budete si rozumieť, nie je problém

marca12
22. okt 2023

@kata98 neupinaj sa jedneho chlapa. Este sa len spoznavate a uz velmi chces,aby to vyslo. Neidealizuj si pravnika,nie su to az taki nadludia ako si ludia myslia. Ja co poznam pravnikov,su to vychcani ludia,neustale pochybujuci,podozrievavi a klamari... a ty sa velmi podcenujes. Mas krasnu pracu a to,ze pomahas synovcovi,je krasne. Preco by ta ten chlap nemal chciet? Hadam nebude mat predsudky a ak ani,za takym ozaj plakat nemusis. Zbytocne sa dopredu stresujes. Co mna ale prekvapilo,ze on sa na teba nic nepytal? Ty vies o jeho rodine a jeho nezaujimalo nic o tebe?

kata98
autor
22. okt 2023

@marca12 ale àno, opytal sa mam surodenca...nato som odpovedala...a ptm rychlo ina tema ....

monikkatt
22. okt 2023

@kata98 neber svoju situaciu ako minus.. ber to ako fakty.
Nikto nie je menejcenny. Mas VS, ved to je super.. a kazda praca je dolezita. Ak to nepochopi tak za to nestoji

petra92
22. okt 2023

Ja som bola tiež v decáku, rodičia mi zomreli, keď som mala 15 rokov,plieskala so mnou puberta a brat, ktorý má mal v starostlivosti to nezvladal, bola som záškoláčka atď. Sama som na socialke povedala, že chcem ísť do domova lebo ak budem doma školu nedokončím lebo ma nikto neprinúti. A vieš čo? Nič lepšie som nemohla urobiť, školu som dokončila, ešte v domove som sa zoznámila so svojím chlapom, mala som 17 rokov, bolo mu úplne jedno, že som v domove, doteraz sme spolu (14 rokov) a čakáme tretie dieťa 😊
Tým som ti vlastne chcela naznačiť, že ak máte spolu byť, tak budete napriek minulosti, za ktorú ty nemôžeš.Záleží na tom, aký človek si teraz ❤️Ak by ťa nechcel kvôli tomu ,že si bola v domove, skutočne za to nestojí a je dobré ,ak to zistíš teraz, zbytočne by si strácala čas..

kata98
autor
22. okt 2023

@petra92 ďakujem ! Toto mi pomohlo, poviem mu 🥰🥰