Písali by ste niekomu, kto nikdy nenapíše ako prvý?

4. dec 2023

Ahojte, pisali by ste resp ozývali sa niekomu, kto nikdy nenapíše prvy ani nezavolá atd? Keď sme spolu, hovorí mi sko je tu pre mna, objíma ma všetko.. ale neozve sa. Nie nemá toho vela, na telefóne je stále. Vzdy keď mu niekto napise zavola keď sme spolu, odpise, zdvihne…

zanka777
4. dec 2023

Ahoj môžem sa opýtať koľko máte rokov?nie v zlom ale len ako ste na Tom vekovo

syslik81
4. dec 2023

mozno nechce otravovat ..a mozno ho to ani nebavi ..odpisat odpise ale na vypisovanie nieje.. ak ste par tak mu napis alebo vies co? skus mu to povedat ..lebo rozpravanie sa otuzuje vztah..bez toho to proste nejde

autor
4. dec 2023

@zanka777 24 a 28

barborachors
4. dec 2023

Venuje sa doma svojej žene, co na tom nechápeš

zanka777
4. dec 2023

Tak možno sa boji aby nebol "za trapneho"že sa bude snažiť prvý možno ťa nechce odplašiť.... Skús mu kľudne napísať prva ale len v takom kludnom kamarátskom duchu aký má večer ako sa má atď

zanka777
4. dec 2023

@barborachors ty musíš byť strašne zatrpknuta keď toto je pre teba jedine vysvetlenie 😁

autor
4. dec 2023

@zanka777 ale to robim kazdy deň. Príde mi to už také, že keby sa ja neozvem on sa neozve a nikdy sa už neuvidíme.

nairia
4. dec 2023

tak sa skus neozvat a ked sa ti do tyzdna sam neozve, mozes to brat ako jasnu odpoved= nema o teba zaujem, riesi nieco lepsie a zaujimavejsie a teba ma aktualne len na vyplnenie volneho casu.
ako dlho sa stretavate?

lindous
4. dec 2023

Ste pár? Kamaráti? Randíte? Ako dlho? Posúva sa to niekam? .... ak je to len v takej fáze oťukávania sa a každý deň sa ozývaš prvá, možno by som sa skúsila pár dní neozvať, žiť svoj život, spraviť si program, nech na to stále nemyslíš a uvidíš či sa ozve.... ak sa už niekam posúvate a vyzerá to na vzťah, normálne by som sa o tom porozprávala, že by si chcela vidieť nejakú inciatívu aj na jeho strane, možno si len zvykol, že sa ozveš prvá, tak na to čaká, je to pre neho pohodlnejšie...

zanka777
4. dec 2023

Tak v Tom prípade sa neozvi a čakaj či sa bude snažiť

autor
4. dec 2023

@lindous randíme. A uz to s ním preberala, tak nenútene.. že by ma potesila občas sprava od neho. A on že heeej? A nič, nikam sa to neposunulo. Kazdy deň len čakám na spravu od neho a to ma hrozne štve. 😌

lindous
4. dec 2023

Nechaj to teraz chvíľu na ňom, zabav sa niečím iným, nech len nečakáš a uvidíš no,aj keď nie je na vypisovanie, ak má záujem vážnejší, tak sa bude chcieť stretnúť a minimálne vtedy sa ozve... ak sa nebude chcieť, aspoň nebudeš strácať viac času...

domkakvet
4. dec 2023

Nie nenapisala by som.

danica2711
4. dec 2023

to mu fakt píšeš každý deň? A načo? Rozumiem tomu správne, že on sa nikdy neozve, takže všetky vaše stretnutia iniciuješ ty? Preoáč, ale cítila by som sa ako vtírka, čo sa doprosuje niekomu, kto nemá záujem

zanka777
4. dec 2023

@dadis ten film milujem 😍👌

dadis
4. dec 2023

@zanka777 aj ja 😍

autor
4. dec 2023

@dadis idem pozerat, vďaka😅

monika2012
4. dec 2023

Má k Tebe príliš vlažný vzťah. Po všetkých mojich životných skúsenostiach by som na Tvojom mieste z takéhoto "vzťahu" vycúvala. Lebo to bude vlažné celý život. A to radšej nič ako niečo "vlažné".

mariska1989
4. dec 2023

Nepíš a čakaj kým napíše a je

miggy
4. dec 2023

Prosím ťa, môj chlap je taký. On keby že mu nenapíšem, tak sám sa neozve. Ale on všeobecné nikomu nepíše, len odpisuje. Manželku nemá, lebo už spolu bývame a s jeho mamou chodím po nákupoch 😂 ja keď som to s ním riešila, vravel, že on odpíše, ale že jednoducho, písanie pre neho nie je.
A rande inicioval on, aj keď som mu napísala prvá;)

No a dodnes máme zaužívané, že kedze on ide do práce už 5:30, a hoci sa ráno rozlúčime...keď idem do práce, vždy mu napíšem 'dobre ránko".

marcellka32
4. dec 2023

Neozvala by som sa...aj 2 týždne
Nájdi si činnosť, nielen čakanie na správu od neho...si totiž ľahko dostupna a to je nezaujímave pre chlapa....a keď napíše, tak neprecitaj hneď ani neodpisuj, proste zabudni na mobil...az po 24 hodinách od jeho správy odpis, ale popravde mňa by to už nebavilo...
Bola som aj ja mladá a blbá a čakala na správu ....nechaj ho dobíjať ťa, snažiť sa...ak sa snažiť nebude tak delete a cau

rorino
4. dec 2023

Deti na piesocku

ovaaa
5. dec 2023

Nemá záujem, hrá sa s tebou. Takže prestaň čakať a už vôbec nestopuj svoje životné aktivity. Ten kto má záujem sa chová inak.