Počítač a rodina

patrik756
16. okt 2023

Zdravím chcem sa spýtať.
Mam 23 rokov rad sa odregaujem ked si zahrám nejaku hru na počítači
No lenže mojej babe to strašné vadí a nerozumiem prečo ze sa správam len ako dieťa
Nehrám hry ked sme vsetci spolu doma hram hry ked je baba v práci a malý je v škôlke myslíte že je to dostatočný dôvod nato aby sme sa spolu rozhadali a šli od seba ?
Podľa mna nič zlé nerobím ked treba navariť navarím ked treba žehliť tak neni problém upratať alebo hocičo ine nemam s tým problém vždy je poriadok
Ja si myslím že to preháňa lebo hru hram každý druhý týždeň takže niesom az tak závislý.
Napíšte mi názor ďakujem

zmrzlinka2021
16. okt 2023

@patrik756

Baba je frajerka? Ci kto?
Podla mna zahrať si je OK, ked mas domacnost a rodinu na poriadku a nie je to na ukor frajerky, dietata.

syslik81
16. okt 2023

@patrik756 a kedy si v praci? ak pracujes financne prispievas podielas sa na vychove a chode domacnosti,tak je ok si obcas hru zahrat ... kazdy by mal mat cas pre seba .. tak ako ty tak aj tvoja "baba"

maranco
16. okt 2023

@patrik756 tvoju priateľku alebo manželku voláš baba?
máš prácu alebo sedíš doma? Môže jej to vadiť keď príde domov a ťa vidí, že si sa hral.
Robíš v domácnoti veci aj sám od seba, alebo len keď ti povie čo máš urobiť?

barbora0308
16. okt 2023

@patrik756 a si si isty, ze jej naozaj prekaza toto a nie nieco ine? 🤔

januska12323
16. okt 2023

Keby si ma nazýval babou tiež mi všetko vadí.

barbora0308
16. okt 2023

@januska12323 tak...stale lepsie ako cica 😅

patrik756
autor
16. okt 2023

@patrik756 tak niesme zobratý tak resp. "Žena" ano do práce chodím preto si zahrám len každý druhý týždeň lebo rano o 8 dam maleho do škôlky a som sám tak asi cca 2 hodinky si daco zahrám a potom idem cvičiť
A vadí jej to lebo mi to sama povedala ze nebude s 12 ročným bývať.
Žijeme spoločne na byte lenže ja som odišiel od svojej rodiny do BA na byt len kôli tomu ze sa jej páčil byt nasiel som si pracu všetko a proste mi toto povie tak ma to celkom naštvalo že ako prečo by som mal niečo takéto tolerovať ked ma ani nevidí ked som na pc 🙄
Príde mi to dosť divné a nevie ma pochopiť ze to su proste moje 2 hodiny relaxu ja jej tiež nehovorím ze ked má čas a číta knihu tak ze číta knihu...
Podla mna má každý svoj spôsob oddychu

patrik756
autor
16. okt 2023

@maranco sam od seba robím mne nemusi nikto nič hovoriť ja som vyrastal na chalupe takze tam som mal vzdy nieco robit ale ten byt co mam ako premiestňovať veci z ineho miesta na ine ? 😶 A hram iba vtedy ked som sam doma

januska12323
16. okt 2023

@patrik756 tak jej nabudúce povedz, že si si namiesto hrania pospal. To sú také malichernosti. Skôr si myslím, že ma iný problém.

dusankomoj
16. okt 2023

@patrik756 čo oči nevidia,to srdce nebolí😇 nepovedz,že hráš a hotovo. Pokiaľ je to tak,ako tvrdíš,tak je to Ok. Pokiaľ by to bolo na úkor rodiny, tak to už problém je.

alex49
16. okt 2023

pokial za počítačom sedíš raz za dva týždne a nie každý večer, tak neviem čo by jej malo vadiť . Dospelý ludia majú rôzne záujmy, niekto chodí na angličtinu, niekto behá, niekto si raz za čas zahrá hry.

viestta
16. okt 2023

@patrik756 a ked sa dohras a docvicis co robis? Navaris, upraces, nakupis, operies, vyzdvihnes dieta zo skolky a ona ked dojde z prace sa uz nemusi o nic starat? Alebo pohras sa, pocvicis a potom odpocivas, lebo si unaveny?

koniarova
16. okt 2023

A načo jej to vešiaš na nos?

domkakvet
16. okt 2023

@patrik756 ano prehana to.

zobaka
16. okt 2023

nejaka citlivá je a ked zisti, ze aj 45 rocni hraju hry, to bude vytriezvenie 😂

viestta
16. okt 2023

@zobaka co 45 rocni, tanky hrava aj nas stryko a ten uz je na dochodku...

kitycat
16. okt 2023

@patrik756 a tvoja baba je starsia od teba?

Tehotenstvo planovane?

svokrinjazykmonika
16. okt 2023

@patrik756 tak podľa mňa je to úplne normálny koníček. Ja som matka, mám ročné dieťa, ja mám 31 rokov a hry sú môj relax. Hrám doobeda keď spí, ak nemám nič iné na robote a večer keď zaspí. Snažím sa každý deň, keďže je to moja psychohygiena. Niekedy sa podarí hrať aj 3 hoďky denne. 🤭 Tvoja "baba" (ináč, hrozné oslovenie) je sto rokov za opicami alebo čo. Je to úplne normálny koníček, úplne normálne trávenie voľného času. Či keď máš 2 hoďky voľný čas, tak čo máš robiť. Pozerať televízor, do telefónu alebo do steny? To je prašť jako uhoď. Samozrejme to nesmie ísť na úkor rodiny. Ale toto je iba tvoja verzia. Bohvie ako by sa nám ku tomu vyjadrila ona...