Podraz od "kamarátky"

18. dec 2023

Ahojte baby . Poslednou dobou mi nieje psychicky dobre lebo som schytala fakt hnusný podraz od kamarátky. Idem k veci . Som zadaná mladá baba . Som zadaná viac než 3 roky . S priateľom to máme dohodnuté tak že si môžme robiť čo chceme keď o tom ten druhý vie . Mama kamaráta ktorého poznám 5 rokov . Sme si naozaj blízky a rozumieme si . Dlho sme sa nevideli a s povolením môjho priateľa sme sa dohodli že ideme na chatu . Ja s domienkov že moja kamarátka je tá čo mi vo všetkom poradi sme ešte vyberali chaty a stále hovorila ako si to mám užiť atď . Nastal deň odchodu ja som odišla. Všetko bolo Okey . Lenže v Tom mi volá môj chalan že moja kamarátka začala mať na mňa blbé reči . Že vraj som sa na chatu išla iba kurvit. A že môj kamarát ma chce využiť iba na sex ( za tú dobu čo sa poznáme ani raz niečo také naznačil). Nechápala som tomu . Môj kamarát sa priznal že si s ňou písal a ukazoval mi správy. Ona mu tam zlomená písala že ju nikto nechce že na ňu chalani seru. A on písal veci typu že je pekná atď že si niekoho nájde . Ona však začala na neho hovoriť že ju sexuálne obťažoval . Hovorila o mne aká som sprostá , že som psychicky narušená .
Neviem či to beriem tragicky alebo čo ... Ale za mňa je to faloš. Myslela som si že je to niekto komu sa môžem zveriť. Ona to však použila proti mne.

bluka2
18. dec 2023

@moonlight1210 tak chata znie pre mňa trochu romanticky, ale asi mám tiež pokrivenú optiku. Samozrejme sa tam dá ešte aj rúbať drevo, sedieť za stolom a každý si číta knižku… 🙂

jeennyv
18. dec 2023

@moonlight1210 my ked sme cez strednu a vysku chodili na chaty, tak sa akurat hudba, kazdy opil, potom dogrcal, vyspal, kde prislo a sa dalo, tie tazsie pripady na stole vo vani 😀😀😀 a potom trebalo pratat a slo sa dom😀😀 max jeden dva pariky tam boli, co aj tak dali folklor, opili sa, potom hadali atd…neviem mozno dnes je to ine 🤷‍♀️ Alebo je to skor o ludoch, ci sa ides zabavit alebo sa tam hm hm

moonlight1210
18. dec 2023

@bluka2 ist spolu na turu, hrat spolocenske hry, opekat, varit spolu a rozpravat sa hodiny o spolocnych veciach,… a napriek tomu neskoncit v posteli, ani vo vztahu.

Asi za to moze to klise pouzivanie takychto “osamote vo dvojici”-situacii v romanoch a filmoch. Kde cez to sablonovito autori buduju vzajomne spoznavanie sa hrdinov, rastuce napatie pritazlivosti, a bum a uz sa lubia. Lebo boli 24 hodin kdesi iba oni dvaja. 🤦‍♀️
Ako cez kopirak, len teda menia sa mena hrdinov, lokacie a okolnosti osamotenia.

thoughtfulweirdo
18. dec 2023

Prasaťu sa len o žite sníva ;) z akého iného dôvodu by niekto v autorkinom príspevku videl sex, fakt netuším 🤷🏻‍♀️ ešte jedine že by to čítanie bolo slabšie.
Ja som vydatá a tiež si robím, čo chcem, to znamená idem na kávu, na koncert, do divadla, na festival, na korčule, na túru, na výstavu, atď atď atď s kým len chcem. Takto isto si robí čo chce aj manžel.
Autorka, k tvojmu problému, "kamoška" nie je kamoška, očividne chcela tvojho priateľa pre seba, už by som jej nevenovala ani myšlienku. Viem, že to mrzí, ale ber to tak, že uvoľnila v tvojom živote miesto kvalitnejším ľuďom.

januska12323
19. dec 2023

@moonlight1210 ja som hlavne reagovala na to, že si môžu "robiť čo chcú keď o tom druhý vie " to väčšinou na koni zahŕňa voľný vzťah a nie normálne info kde sa budem nachádzať.