Podviedla som priateľa

adriana3845
3. jún 2023

Ahojte dievčatá, viem že ma odsúdite a budem za poslednú .... ale musím to zo seba dať von a reálne to nemôžem nikomu povedať. Mám priateľa sme spolu krátko ale neskutočne ma ľúbi. Lenže včera som to celé pokašlala. Boli sme u priateľa mojej kamarátky, pili sme, grilovali, kecali. Ja som zbehla do domu lebo mi trebalo veľmi cikať a priateľ mojej kamaratky vbehol za mnou, začal ma chytať, bozkávať hovorím mu ze ja mam priateľa a ty taktiež lenze on to ako keby nepočul. Ja ani neviem ako ale zrazu som sedela na ňom, bozkavali sme sa, a zrazu bol vo mne, obaja sme boli ako zmyslov zbavený. Vypili sme toho viac nez dosť a toto je výsledok. Po tom všetkom sme sa začali rozprávať úplne o všetkom ako keby sme boli my spolu, o vzťahoch, rodine, práci, o jej čaji. Potom som ho poslala do postele a ja som ostala ako bez duše. Dohodli sme sa že to nikomu nepovieme ale ja sama viem že to raz vyjde von. Nechcem prísť ani o priatela a ani o najlepšiu kamarátku. Je mi zo seba zle, stale to mam pred očami a nemôžem to absolutne nikomu povedať ona bola jediná osoba ktorej som mohlapovedať všetko..... neverím mu a keď sa on prizná ja prídem o všetko

aurora33
8. jún 2023

@adriana3845 urob aspoň jednu správnu vec a priznaj sa kamoske aj priateľovi aká si ku….

victory7897
8. jún 2023

No buď je to vymyslené alebo si spitá ešte furt...splietačky dva na tri

victory7897
8. jún 2023

@adriana3845 tabletka sa berie myslím 24hodin po sexe takže už je asi pozde keď si už bola aj u psychologičky aj krista krážom ..už sa zapletaš

adriana3845
autor
10. jún 2023

@victory7897 tabletku som si dala v sobotu hned ako som vstala

sergejj
6. sep 2023

@limoncino cize s cudzim v pohode? Ah zeny. 🫣

laurika1432
6. sep 2023

Neviem ci to vydrzis tajit. Ja neviem, nemohla by som sa ani jednemu proste pozriet do oci. Aj keby neviem kolko vypijes, tak proste toto sa nerobi a ver, ze nikdy to neostane len tak bez nasledkov. Mala by si sa priznat. Viem ze stratis aj priatela aj kamosku, no aspon v jednom by si sa zachovala spravne

adriana3845
autor
12. okt 2023

Chceli ste vedieť ako to dopadne. Tak sa vam ozyvam s odstupom casu. Kamaratka to vedela od prvej chvíli, spočiatku sa na mna hnevala ale casom ju to preslo lebo zistili sme ze jej ex je kurevnik. S priatelom som este bola 3 mesiace spolu ale nemalo to perspektivu, raz mi to vykrical pred viecerimi ľuďmi, hovorim si ze ano mozem si za to sama tak som mu odpustila ale jednoducho som zistila ze ho ani neľúbim tak som to radšej ukončila pre jeho dobro. Zostali sme viac menej kamarátmi. A ten kurevnik? Bol schpony prist za mnou pred mojim byvalim a sa ma opytat ako sa mam a zacal vypravat ako keby sa nic nestalo. Fakt to bolo divné. Takze nie nepolati sa podviest niekoho a klamat im do oci lebo bud vy alebo ten druhy vas prezradi a to ponizenie je potupujuce.