Podviedla som priateľa

adriana3845
3. jún 2023

Ahojte dievčatá, viem že ma odsúdite a budem za poslednú .... ale musím to zo seba dať von a reálne to nemôžem nikomu povedať. Mám priateľa sme spolu krátko ale neskutočne ma ľúbi. Lenže včera som to celé pokašlala. Boli sme u priateľa mojej kamarátky, pili sme, grilovali, kecali. Ja som zbehla do domu lebo mi trebalo veľmi cikať a priateľ mojej kamaratky vbehol za mnou, začal ma chytať, bozkávať hovorím mu ze ja mam priateľa a ty taktiež lenze on to ako keby nepočul. Ja ani neviem ako ale zrazu som sedela na ňom, bozkavali sme sa, a zrazu bol vo mne, obaja sme boli ako zmyslov zbavený. Vypili sme toho viac nez dosť a toto je výsledok. Po tom všetkom sme sa začali rozprávať úplne o všetkom ako keby sme boli my spolu, o vzťahoch, rodine, práci, o jej čaji. Potom som ho poslala do postele a ja som ostala ako bez duše. Dohodli sme sa že to nikomu nepovieme ale ja sama viem že to raz vyjde von. Nechcem prísť ani o priatela a ani o najlepšiu kamarátku. Je mi zo seba zle, stale to mam pred očami a nemôžem to absolutne nikomu povedať ona bola jediná osoba ktorej som mohlapovedať všetko..... neverím mu a keď sa on prizná ja prídem o všetko

ria_s
4. jún 2023

@adriana3845 ano určite ublížila ale ja osobne by som asi chcela vedieť pravdu, už len kvôli tomu, aby kamoška vedela s kým chodí a našla si niekoho lepšieho

adriana3845
autor
4. jún 2023

@simona20201309 nepodviedla som ho lebo s nim som nic nemala, druha vec nemal.az toľko mal ,,iba" 10 ale aj to ma odradilo

amaro
4. jún 2023

Toto mi znie ako pribeh od istej Katariny 🤔

katarinka89
4. jún 2023

@adriana3845 si triezva? Vôbec nechápem tvojim komentárom

marisoul17
5. jún 2023

@autorka, v prvom rade si ujasni, čo sa vlastne ne/stalo, píšeš dosť chaoticky a občas protichodne, čo uberá na dovrryhodnosti toho čo uvádzas. Ak sa stalo niečo čo si nechcela, povedz o Tom niekomu, tvoja hanba to nie je a povedz to aj kamarátke, určite nechceš, aby mala vedľa seba takéhoto ...
Ostatné, ktore sa jej vysmievate a nadávate jej, sama viem ako to znie ten pribeh zvláštne, ale takisto viem, že obeť násilného činu často reaguje prave tak, že sa to čo sa jej stalo začne relativizovat a pozmeňovat realitu tak, aby to bolo pre ňu čo najprijatelnejsie. Možno si sama nechce pripustiť, že sa jej stalo niečo zle a takýmto spôsobom sa to snaží jej mozog vytesniť, pretože stále je v spoločnosti (žiaľ aj v zákone) znásilnenie to, keď vás niekto fyzicky napadne a ostanú okrem traumy aj modriny. Štatisticky však cca 70% obeti stuhne a nerobí nič.
Neviem čo sa autorke stalo ani ako to prebiehalo, ale ak je pravda, že sa radšej podvolila zo strachu, tak niektoré komentáre boli hrozne necitlivé.

krisbar
5. jún 2023

vztah, ktory mas ty a aj on nema perspektivu. skonci sa to tak ci tak, a je jedno ci tym ze sa ta nevera prezradi alebo na niecom inom.

miriam11
5. jún 2023

@adriana3845 pravda vždy, vždy, vždy výjde raz na povrch.

adriana3845
autor
5. jún 2023

@marisoul17 nemozem to nikomu povedat lebo viem kto je ten typek, aj tak to obrati vo svoj prospech. Viem ze by som to mala povedat minimalne 2 mojim najblizsim ľuďom ale nedokazem a nemozem, svojho priatela neskutočne milujem a viem ze by som ho stratila. Ked vidim toho typka normálne sa mo rozbusi srdce a nemozem ani pol slova povedat ani som nebola schopna sa ho opyatat ci sa do mna urobil lebo ak by som si mala predstavit tu situaciu ze by som bola s takym holofojtosom tehotna. Ani neviem kazdopadne v stredu idem na vysetrenie aby som vedela na com som hned ako som si uvedomila situaciu co sa vlastne stalo isla som si kupit tabletku. Bojim sa

hefo
5. jún 2023

Tak smrdela od chlóru, až ju začalo tlačiť na močenie, ale vlastne ju tlačil on svojím malým, vtedy už však veľkým spoločníkom...

tiezjedna
5. jún 2023

@adriana3845 prestaň trolliť… v úvodnom príspevku si išla “cikať” lebo sa ti strašne chcelo a o dve strany ďalej si sa išla sprchovať lebo si smrdela od chlóru ??? No daj teraz tú o Karkulke 😎

pastelka292929
5. jún 2023

@adriana3845 no takze si nakoniec bola panna co som s tohto pochopila ..mala si dvoch ..s prvym si nespala lebo to bolo nepotrebne a druhym tiez nie lebo ta odradilo ze ich mal 10 (zo120) fakt si sa dost zamotala a isto by som toto nerozoberala tu .. Ked to nechces povedat nehovor to nikomu casom to prejde a chces tak povec ale budes najhorsia ty 😁drzim palce a daj vediet ako toto skoncilo 😉

lujza123
6. jún 2023

@adriana3845 nepodviedla som frajera ani nespala s frajerom naj kamošky, ale zažila som v mladosti opitá podobný dobrovolno/nedobrovoľny sex .

Pre mňa to bolo veľké poučenie do života, hlavne co sa týka alkoholu. Treba si to strážiť, naozaj. Nepi tvrdý alkohol, pomedzi to vodu, keď máš dosť nepi vôbec. Nič z toho by sa nestalo keby toľko nepijes tomu ver. Ešte aj to kúpanie, liezt do bazéna keď si tak opitá ze nevieš vyliezt von? Mohla si sa utopiť, nešťastie sa stane rýchlo, každý rok takto zomierajú ľudia na festivaloch co si pri vode.

Tak isto chalani, proste sú také typy ktoré keď vidia opitu babu vezmu si co chcú.

Teraz si to musíš sama vyžrat. Podviedla si dvoch najbližších ľudí a je možné že o nich prídeš. Mysli na to na najbližšej party a radšej si nalej nealko.

hankm
6. jún 2023

@vanessad15 odhaduje sa, ze 1,5-3% deti sa rodi mimo pocatia s formalnym partnerom. Rocne sa i mas rodi cca 50000 deti, ak vezmene do uvahu spodny odhad tak je to cca 750 deti rocne.

adriana3845
autor
6. jún 2023

@lujza123 nabuduce uz nechcem, davam ruky prec od alkoholu, zlyhala som v tomto urcite. Stalo sa mi uz par krat ze som to prehnala ale nikdy sa mi toto nestalo. Myslim si ze to dost vazny dovod preco by som mala prestat.

huxy
6. jún 2023

@adriana3845 "svojho priateľa neskutočne milujem..." Ale podviedla si ho. Výhovorka alkohol, akože tlak mi toto dvíha. Ty ani len netuší, čo je láska.

karolinakr
6. jún 2023
karolinakr
6. jún 2023

haha

karolinakr
6. jún 2023

dobre ťa oprel, zapomeň a menej pi !...

karolinakr
6. jún 2023

holofojtoš a po 2 mesiacoch si do priatela neskutocne zalubena? netrpíš hormonalnymi výkyvmi?

ika11123
6. jún 2023

@adriana3845 nechcem byť zlá ale dúfam že on to povie 🤣ty ostaneš bez frajera kamarátky a ktovie či nie aj tehotná 🤰 škodoradosť 😛 Dúfam že ti to karma poriadne zráta

adriana3845
autor
6. jún 2023

@huxy viem za triezva ani len na ineho nepozriem. Ani keď som opita len tu som bola bohuzial v inej dimenzii.

adriana3845
autor
6. jún 2023

@ika11123 to je hnusne, nevieš ako to bolo cele tak prestaň byt skodoradostna 🙂 Ano urobila som kokotinu lebo mohla som sa branit aj ked by mi to nepomohlo na 99%

huxy
7. jún 2023

@adriana3845 hlúpe výhovorky. Tak si nemala piť, keď potom robíš debiliny. Akože nemohla si byť tak mimo, keď si všetko pamätáš. Koľko máš rokov, že si nevieš povedať dosť s chlastom? Hlúpe výhovorky a nie, nevieš čo je láska.

ika11123
7. jún 2023

@adriana3845 tak ti treba

jaskolka
7. jún 2023

@adriana3845 autorka nediv sa, že tu máš také komentáre. Tvoj príbeh znie veľmi chaoticky, píšeš akoby "z brucha" raz tak, potom úplne inak, meníš okolnosti aj detaily, protirečís si v mnoho veciach. Preto to vyzerá nedôveryhodne, a preto máš odpovede, aké máš.

adriana3845
autor
8. jún 2023

@pastelka292929 ano priznavam zle som sa vyjadrila, mala som 2 vazne vztahy + toho co mal ,,120" zien, s tym som nemala vztah len sme sa stretavali

adriana3845
autor
8. jún 2023

@huxy nemam ani len 20, pamatam si, vela si toho pamatam no nie vsetko preto som to pisala tak ako som pisala lebo ako som na to spominala tak sa mi viac a viac vybavovalo. Viem ze to je cele na hlavu padnute ale je to pravda.

adriana3845
autor
8. jún 2023

@jaskolka suhlasim. V uvode pisem ze sme sa vasnivo bozkavali to som opisovala ako som to vtedy prezivala, lenze ako som sa konecne vratila ku svojim zmyslom doslo mi ze to nebolo nic vasnive. Bolo to z jeho strany vyuzitie situacie. Ziaden naznak som mu nikdy nedala, nic a stale sa trepal za mnou. Presla som si to so psychologickou, logicky zistil ze jeho priatelka mu neda tak sa zacal trepat za mnou a ja hlupa ozrata pinda som sa ani len nebranila. Je to cele smutne.
Konecne som si nasla priatela, ktory by mohol byt aj ten pravy a ja nazaciatku vztahu urobim taku kokotinu. Keby som len mohla zacala by som odznova a v zivote by som sa nepozrela na nikoho ineho (nieze terez by som sa pozerala) lebo relane oci mam len preneho, ano vela si z vas povie ze klamem lebo som ho podviedla, ale ja som nebola iniciator. Opila som sa xykrat pri muzoch ale ani jeden na mna nikdy nesiahol ani len malickom. A tento po 2 tyzdnoch pretiahol aj kamaratku a aj mna. Otrasne.

tanyag
8. jún 2023

Aspoň ste použili ochranu? keď pretiahol aj teba aj kamarátku. Choď si dať spraviť test na HPV a iné pohlavné choroby 🙄

huxy
8. jún 2023

@adriana3845 otrasné je to, že si podviedla. Ako som už písala, všetko sú len výhovorky. Ty si za svoje konanie zodpovedná. Nik iný. Darmo sa budeš vyhovárať.