Podviedol som svoju ženu

11. aug 2021

Podviedol som svoju zenu, prvý krát po 5 rokoch s jej kamarátkou, vtedy som nevedel ci sa môj život uberá správnou cestou a po sexe som sa hnusil sám sebe a pochopil som, že toto sa nemalo nikdy stat. Prišla na to, odpustila ale o dalších pár rokov som sa nechal zviesť ženou, ktorá ma stále otravovala. Posielala mi nevhodne správy, fotky. Najskôr som nereagoval, potom som jej písal, nech mi to neposiela, vedela že mám zenu, deti. Bola chora a musel som si ist k nej domov zobrať nejaké pracovne veci a začala to na mna skúšať, cítil som sa odrazu neodolateľný a strašne nadrzany a spravil som to. Vzťah so ženou sme mali na bode 0 a v tej chvíli mi bolo jedno, čo s nami bude. Nechcem ju stratiť, ako mám bojovať aby som o ňu neprišiel? Skutočne ju milujem a viem, že je ženou môjho života.

dijka123
11. aug 2021

prepac mal si rozmyslat pred tym nie teras skus jej dat cas nech sa to medzi vami utrasiea mozno bude dobre

pribinak
11. aug 2021

Si prasa! Teraz musíš niesť následky svojho konania

janka2501
11. aug 2021

a teraz sa opytaj sam seba : ako mi ma verit, ked som jej to znova spravil???? prepac, ale si debil, co si nevazi co ma doma

luccija
11. aug 2021

Druhý x na to teda neprišla?ináč pekne výhovorky neviem či sa môj život uberal správnym smerom, druhá Ta uhnala...celkom fajn na to ides

klip0
11. aug 2021

Prepáč ale keď ju miluješ tak ju nechaj tak nech je šťastná s niekým kto si vie udrzat nohavice na správnom mieste a v ťažkom partnerskom období pracuje na zlepšení so svojou partnerkou a nie trtka inde a tvári sa za chudacika že on nechcel. Mať takého muža, akurát tak sa dogrcam a tam by sme skončili. Niektorí ľudia nemajú byť vo vzťahu

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
11. aug 2021

@luccija ak na to prišla ukončila by som to.Budes vždy podvádzať a využívať sance

anjelaa
11. aug 2021

To vážne? Pre teba je tvoja žena očividne ženou tvojho života iba vtedy, keď sa Vám darí. Úprimne, ja by som ta už nechcela. Sa nevieš ovládať? Pracuj na tom! Nabudúce to bude kto komu neodolas?? Keď máš problémy v manželstve treba ich riešiť okamžite a manželstvo nekončí svadbou! Ale vtedy začína a je to doživotná práca na vás oboch.

ki_ki2
11. aug 2021

Ty si svoju ženu nezaslúžiš , dúfam že ťa čo najskôr pošle do riti a nájde niečo lepšie . A hlavne niekoho kto jej nezahne pri prvej príležitosti a problémoch. A určite ju nemiluješ lebo toto by si nikdy nedopustil a do budúcna mysli hlavou nie tým čo sa ti húpe medzi nohami 🙂

jenny224
11. aug 2021

Už po prvom raze si sa mal poučiť, keďže sa tváriš, že to chceš zachrániť. Bolo treba pracovať na vzťahu a nie na ďalšej nevere. Radšej bud single a užívaj si, ako viesť takýto spôsob

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bory195
11. aug 2021

Akože nič v zlom dievčatá, ale ženy vedia byť svine,keď niekoho chcu, muži majú veľmi obmedzené sebaovládanie, nuž, čo sa stalo sa neodstane, ak to nevie, asi by som ju tým netrápila, trp radšej sám, i keď povedať pravdu je fér, ale keď sa dozvie uvidíš,to sa nedá zovšeobecniť,každá žena je iná a ma rôzny stupeň tolerencie

cacianka
11. aug 2021

Gratulujem ti, si "charakter " ! Pekna rozpravka že si nechcel, a teraz tu o Popoluške....

hipuska
11. aug 2021

Celý tvoj príspevok....posielala mi fotky, začala ma zvádzať.... chudáčik. Hadzes zodpovednosť za svoj čin na ňu. Ona zjavne nemá rodinu, takže si mohla robiť čo chcela. To, kto si stiahol gate si ty. No, ja len dúfam, že keď pôjdeš za svojou ženou, tak jej toto nepovieš. Ako tuho si ty odolaval....

simsalabim
11. aug 2021

Ty si vlastne chudacik v tom nevinne - “nevedel si, ci sa tvoj zivot ubera spravnou cestou” 🤦‍♀️ A “nechal som sa zviest “🤦‍♀️ Ty vlastne za to nemozes, vsak?

Byt verny vo vztahu je vedomym rozhodnutim - v dobrom aj zlom.

jenny224
11. aug 2021

@bory195 čiže z toho vyplýva, že muž je pudove zvieratko, ktoré za to vlastne nemôže, lebo sú proste takí a ženy vedia, ako na to? 😀 Skôr ľudia bez ohľadu na pohlavie sa delia na typy, čo sa viac unasaju pudmi a ktorí nie. Takisto ako chlapi (hoci je to len stereotypizacia), aj ženy sa vedia nechať ľahko zviesť 🤷‍♀️

felycity
11. aug 2021

ak je to pravda, čo si napísal....keby si ju skutočne miloval, v živote by si také niečo neurobil,ani by ťa ti to nenapadlo, takže asi z tvojej strany to skútočná láska nie je, A úcta voči manželke, dôvera a vernosť sú ti cudzie pojmy... urobil si to 2 x , za každé pochybenie v živote musíme niesť zodpovednosť, či sa nám to páči alebo nie, a ak raz stratíš dôveru, už ju ikdy na 100% nezískaš späť

liljana
11. aug 2021

Abstinoval som dlho, potom sa na mna ta hnusna flaska vodky pozrela a musel som... 😂
Odvykajuci fajciar vraj zvykne kupit skatulku cigariet, vyjde von a poskace po nej. Skus to iste s kondomami.

acrobaleno
11. aug 2021

Nemám slov....čistý debilko.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
11. aug 2021

toto je téma na rozvírenie debaty, alebo máš pocit, že polovica MK má nízky tlak a je ho treba zvýšiť, alebo čo vlastne od tejto diskusie očakávaš? Byť verným je vec rozhodnutia, ty si sa na to vybodol a zbytočne hádžeš vinu na to, že váš vzťah bol n a bode 0. Mal si na ňom zapracovať, nie zapracovať na kamarátke. Ak sa ti nepáčilo, čo ti posiela, stačí bloknúť, nie? Ty si sa rozhodol podvádzať, bolo to tvoje rozhodnutie a ak sa tvoja žena rozhodne sa na teba vybodnúť, tak je to zase jej rozhodnutie.

bory195
11. aug 2021

@jenny224 nevyplýva to nevyhnutne, ale je to jedna z možností, ďalšia vec je potenciálne nefungujúci vzťah, v ktorom často nie je vina len na jednej strane

ella_price
11. aug 2021

Nabudúce rozmýšľaj hlavou, nie hlavičkou 👋🏻

klip0
11. aug 2021

@bory195 že muži majú obmedzené sebaovládanie ... V čom ako ?
Tak ženy majú hormonálne rozhádzané emócie a keď sa žena na chlapa nahnevá, môže mu podpáliť auto, lebo chudatko ona zato nemôže ? Chlap ktorý sa nevie ovládať nemá liezť do vzťahu.

bory195
11. aug 2021

@cocolino234 isteže to nie je ospravedlnenie, no trvám na tom, že tu vidíš iba čas príbehu, v ktorom je mnoho premenných, takisto ako mnoho lepších riešení ako nevera, akurát si myslím,že pokiaľ by bol vzťah absolútne idylicky, tak nevera nedostane priestor, čiže ťažko konštatovať záver,že jediný vadny je muž

jenny224
11. aug 2021

@bory195 áno, to som aj ja napísala - ak vzťah nefungoval, mali zapracovať na ňom. Ale ak človek (bez ohľadu na pohlavie) podviest naozaj nechce, tak nepodvedie. Ktovie ale, či je toto vôbec reálna téma, alebo sa ešte nudia cez prázdniny 🙂

milka1988
11. aug 2021

Preco neverím tomuto príspevku? To muz sa zaregistruje na mamickovsky portal aby zobral o radu zeny ktore jasne ze nebudu naklonene k tomu co spravil, a ked vie ze to posral? Neverim tomu

katarina9593
11. aug 2021

Toto si tu nemal ani písať ... Prepáč ale nehanbíš sa ??ako môžeš toto napísať že ju miluješ a pritom ju podvádzaš... Toto napíše len tupé nadržané tupelo ktoré si myslí že je neodolateľný alfasamec... V skutočnosti si len úbohý nadržaný chlap.. neviem čo sa lutujes .. úprimne byť tvojou ženou zbalim ti kufor a ťahaj odkiaľ si prišiel toto robia pubertiaci a nevyzreti chlapci ktorý nevedia vtáka udržať na uzde...urobil si to raz urobíš to znovu a budeš to robiť stále ...Prosím urob láskavosť tvojej žene nechaj ju nech nájde šťastie a úprimnú lásku u nejakého normálneho dospeleho muža ktorý vie čo chce a bude si ju hlavne VÁŽIŤ !!!...

kikus7
11. aug 2021

O takého chlapa by som si ani bicykel neoprela. Dokašľal si všetko, čo si mohol. A to som slusná. Teraz si znášaj dôsledky svojho správania. Ak Ti žena odpustí, tak tiež nie je kompletná. Takéto správanie je nemysliteľné a neospravedlniteľné! Nechaj ju pre chlapa, ktorý si ju bude vážiť a ktorý ju bude ľúbiť. Lebo Ty ju očividne nemiluješ.

autor
11. aug 2021

Necakam, že ma tu bude niekto chváliť a chápem že mi tu budete nakladať . Presne to iste by som napisal aj ja keby sa to tykalo niekoho koho ani nepoznám. Áno podľa vás sú to bohapuste výhovorky ale nie sú, niekedy sa veci veľmi skomplikujú a aj keď si uvedomuješ tu daň , spravíš tu najväčšiu sprostosť lebo si v srackach. Nebudem písať aký sme mali vzťah a ci sme mali riešiť problémy pretože uz to všetko viem, ja chcem vedieť ako to cele napraviť pretože uz sa to stalo a nedá sa to vrátiť. Ako získať dôveru ako nestratiť rodinu a život pre ktorý žijem ?