Podviedol som svoju ženu

11. aug 2021

Podviedol som svoju zenu, prvý krát po 5 rokoch s jej kamarátkou, vtedy som nevedel ci sa môj život uberá správnou cestou a po sexe som sa hnusil sám sebe a pochopil som, že toto sa nemalo nikdy stat. Prišla na to, odpustila ale o dalších pár rokov som sa nechal zviesť ženou, ktorá ma stále otravovala. Posielala mi nevhodne správy, fotky. Najskôr som nereagoval, potom som jej písal, nech mi to neposiela, vedela že mám zenu, deti. Bola chora a musel som si ist k nej domov zobrať nejaké pracovne veci a začala to na mna skúšať, cítil som sa odrazu neodolateľný a strašne nadrzany a spravil som to. Vzťah so ženou sme mali na bode 0 a v tej chvíli mi bolo jedno, čo s nami bude. Nechcem ju stratiť, ako mám bojovať aby som o ňu neprišiel? Skutočne ju milujem a viem, že je ženou môjho života.

luccija
11. aug 2021

Každý nech si rieši čo pokazil.Aku chces radu?veď Ti odpustila tak všetko je fajn.vzdy bude dôvod prečo zahnut...

anna12399
11. aug 2021

Buď aspoň teraz chlap a odyt od svojej ženy nechaj ju žiť nech si nájde takého chlapa ktorý si ju bude vážiť ,lebo ty si ju zrejme nevazis . Nepoznáš význam slovo Rodina . Tvojej žene posielam toľko pozitívnej energie koľko sa len dá 🍀 a tebe prajem nech sa ti to vráti ! Spálil si všetky mosty .

katarina9593
11. aug 2021

Tak keď vieš čo si urobil nechaj ju prosím ťa žiť ... A dôveru nenapravis nijako ... Toto povieš pri ďalšom príspevku že si ju znovu opäť podviedol lebo si sa cítil neodolateľný ???a potom budeš tu vyplakávat ako to napraviť a ako získať dôveru ...zober si to z druhej strany keby toto tvoja žena urobila už by bola štetka najväčšia že spáva z dvomi naraz a podobne.. to už by si jej neveril nikdy a rozviedol by si sa čo ... Ale ty keď to urobíš tak to môže byť a ešte aj chces aby mala v tebe dôveru ...a nedajboze by si jej buchol ešte dieťa ... Šak na uzmierenie a potom dôjde ďalší problém a pánko si zdupká k ďalšej sukni pretože sa cíti byť neodolateľný a v ten moment ti to bude jedno čo bude s vami však 🤦...najprv si úprav vo svojej hlave ... očividne máš veľký zmätok a sám nevieš čo chceš ....

lamar11
11. aug 2021

Nechceš utekať,ale keď nastanú problémy zdrhnes do prvej vaginy ktorá je po ruke. Budeš to opakovať aj keby ti odpusti,lebo si budeš vedomý ze môžeš. Ona nie je ženou tvojho života,len sa bojis ze zostanes sam,keby si ju naozaj mal rád nebudeš ju takto ponizovat.

ivanka12311
11. aug 2021

To je tak keď rozmýšľaš najskôr tým čo máš medzi nohami a až potom hlavičkou🤦

vroni
11. aug 2021

Milý anonym, ty žiaden problém nemáš. Ty SI problém. Riešenie problému pozostáva z jeho odstránenia. V tomto prípade netreba fyzicky, stačí zo života. Neverím, že by som odpustila neveru jedenkrát. Dvakrát ani keby si bol posledný chlap v sirom vesmíre. No way.

tilonka
11. aug 2021

Popros Boha o odpustenie a o pomoc za zachranu rodiny. Jezis umrel za nase hriechy, aj za tvoje, ak v neho uveris On ti odpusti a pros ho o pomoc.

ella_price
11. aug 2021

@tilonka Tento určite verí v boha a jeho odpustenie teda 😂 😂 😂

elizabet173
11. aug 2021

@tilonka super ked mu Boh odpusti, no bude mu to k nicomu, ak mu neodpusti zena.

pupavocka101
11. aug 2021

ako ti ma po tomto verit? asi nieco na tom bude, ze ked to clovek urobi raz tak potom nema taky problem urobit to aj dalsi krat

mmoonna
11. aug 2021

Nečítala som všetky príspevky,ale z tvojho príspevku vlastne vyplýva,že ty si chudiatko, ktoré ani nechcelo,ale bolo prinútené svoju ženu podviesť. A dokonca dvakrát. No chudiatko si veru veľké. Fuj

tilonka
11. aug 2021

@ella_price ja netvrdim ze veri, hovorim aby sa s uprimnym srdcom obratil k Bohu, v prvom rade potrebuje, aby mu odpustil Boh, zmieril sa s Bohom, ktory dokaze uzdravit aj nefunkcny manzelsky vztah

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilonka
11. aug 2021

Vies je tu vela zien, ktore to mali a maju kvoli nelaskavym muzom tazke, bolo im ublizene, su zranene, mali to tazke, zatrpkli, rany na dusi nezahojene. Ak naozaj tuzis po obnoveni manzelstva, stretnes tu aj zavist, ze si sa spamatal. Ries si hriechy v prvom rade s Bohom, pros o odpustenie v mene Jezis.

maximilie
11. aug 2021

@tilonka závisť, ze sa spamätal? 🙈 vieš to nejak bližšie vysvetliť, aká je to závisť?
On nech sa modlí aby mu hlavne odpustila žena v mene Ježiša. A nech sa pomodli aby nabudúce udržal vtáka tam kde ma byt.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximilie
11. aug 2021

Ja som tiež veriaca, ale tento fanaticky prístup ,,pomodli sa a vsetko je vyriesene" nepochopim

3tato
11. aug 2021

ja teda neviem, ale dojde mi to ako vymyslená téma, aby sa rozprúdila debata a krv v žilách....
Lebo normálny chlap sa asi nedojde priznať na ženskú stránku, že podviedol svoju ženu - to spraví len chlap bez kúska logiky, alebo nejaký provokatér.
Čo ako od tých žien tuná čakáš? Pochopenie? 😂 Špatná adresa.
A vy dievčence a ženy ... "Mor ho !!!" Len mu naložte, dobre mu tak ... 😎

maximilie
11. aug 2021

@3tato to je jedno ci je vymyslená
V tomto sa všetci zhodneme, bez rozdielu na pohlavie.

3tato
11. aug 2021

@autor Píšeš "Ale ja chcem problém riešiť a nie utekať !!"
Podľa môjho skromného názoru, tebe už nič iné ani neostáva 😉

3tato
11. aug 2021

@maximilie 😂😂 jasné, že to je jedno, však každá príležitosť naložiť chlapovi sa ráta 🙈 jááááj, ty môj život - ale jasné však... len mu naložte, dobre sa to číta 😝

maximilie
11. aug 2021

@3tato môžme aj tebe začať nakladat keď chceš 😆
Keďže to tu poznáš, dobre vieš, ze k tomu stačí malinko ✌😉

3tato
11. aug 2021

@maximilie mne môžeš naložiť akurát jedine nejaký olovrant momentálne - nič som nevyviedol 😂 👍

maximilie
11. aug 2021

@3tato 😄

fleur1111
11. aug 2021

Tak si to poďme zosumarizovať - máš manželku, s ktorou ste mali problémy (každá rodina má nejaké problémy), tak si využil príležitosti a 2x(!) si ju podviedol, ale ty si to v podstate vôbec nechcel, to tie ženy ta zlákali. Obidve si vôbec nechcel. Žena na to prišla (ešte by ma zaujimalo ako) a bola natoľko v pohode, že ti dovolila milenky, veď rob si čo chceš. Keby toto všetko bola pravda (čomu neverím, je to úplne mimo reality co píšeš), tak si myslím že ta len žerie, že ona ta tiež môže podviesť, keďže si jej to spravil aj ty. Ale aj tak si mysim, že si len znudeny a potrebuješ rýpať, aby si sa zabavil, lebo to čo píšeš je úplne mimo.

abcmajacba
11. aug 2021

Pokiaľ nemá šancu sa to dozvedieť tak jej to nikdy nehovor.

zuzubb007
11. aug 2021

Snad zena nebude uz druhykrat taka sprosta a ani ju len nenapadne ti odpustit!!!

elizabet173
11. aug 2021

@3tato tak vieš, keby si dnes zistil, že máš také parohy, že neprejdeš cez dvere, tiež by si neskákal od radosti. Ale tiež si myslím, že je to vymyslené, písala som to vyššie. Takáto téma má vždy nádej na aspoň päť strán. Očkovať - neočkovať, kojiť - nekojiť, ísť pracovať od ročného alebo zostať doma do troch rokov už nie sú "in".

ercsika
11. aug 2021

Ahoj, nieco podobne sa stalo aj u nas, ked chces si o tom popisat, kludne sa ozvi