Porovnávanie sa s partnerovou bývalou

3. feb 2024

Porovnávam sa tak už niekoľko rokov. Ona je ten dokonalý typ, krásne modré oči, husté vlasy s peknou farbou, postava tip top, na tvári jediná chybička nie je. Ja som opak, mám málo vlasov, zničené, postava ako kostra, očné viečka už začali akosi ovisat a to som mladá. Jej povaha je extrovertna, veselá, ja som skôr tichšia, proste sa porovnávam a trápi ma to. Určite sa partnerovi nepáčim, v podstate mi ani nikdy nepovedal že som pekná. Je to nepríjemným pocit

ahhola
3. feb 2024

A preco taku Barbinu nechal?

autor
3. feb 2024

@ahhola nejaký banálny dôvod, neviem. Ale trapilo ho to

barbora0308
3. feb 2024

Uff musis mat riadne nizke sebavedomie 🫤, mala by si na tom popracovat, takto budes aj ty pomaly partnerovou byvalou. Ved sa iba rozumne zamysli...ak by si sa mu nepacila, preco by bol vobec s tebou? 🤷 Partnerova byvala je jeho byvala a ty aktualna partnerka...je s tebou nie s nou.

grof_monte_christo
3. feb 2024

Ake komplimenty od neho dostávas?

zmrzlinka2021
3. feb 2024

A prečo potom on chodí s tebou?

viestta
3. feb 2024

Krasna dokonala a aj tak ju nechal a je s tebou. Takze ty si vyhrala, to je to dolezite. Vzhlad nie je vsetko, obzvlast ked ide o vztah

domkakvet
3. feb 2024

Na co ti je chlap co ta nevie pochvalit.

lucia0211
3. feb 2024

Píšeš že sa už porovnávaš niekoľko rokov,takže to znamená že si už dlho s priateľom .. tak nechápem čo riešiš ??Keby si nebola pre svojho priateľa dokonala a tá ktorú chce, lubi , tak by asi s tebou nebol nemyslíš ?!!Spamätaj sa a nerieš blbosti, na miesto toho pekne ukazuj priateľovi ako dobre že ťa má a že ty si pre neho tá pravá a že lepšie si ani nemohol vybrať😉😉😉😉

dadka1997
4. feb 2024

Skor otazka, prečo je s tebou ? Co tak sa ho to spytat, ako si domyslat? Mozno si pre neho viac z vnutra, ono sa vraví - z peknej misy sa nenaješ, ak je prazda... 🤔🤔🤔

evickuska
4. feb 2024

a je z toho von? ked ho to trapilo?

hellionka
4. feb 2024

A Vy sa nejak denno denne stretávate, že sa roky s ňou porovnávaš? Veď keď je bývala je to minulosť nie. Majú spolu záväzky? Načo vôbec na ňu Ty alebo on myslíš ..