Priateľ ma porovnáva s jeho bývalou partnerkou

labela76
6. apr 2021

Ahojte mám vzťah a priateľ ma porovnáva s jeho ex. Ktorá je fitnesska. Jednak v jej dĺžke vlasov a typ postavy. Mne to je veľmi nepríjemne. Prekáža mi aj to že ju ma naďalej v priateľoch aj keď o tom vie že ja si to neprajem. Viete mi poradiť

crazy_lazy
6. apr 2021

Vymeniť priateľa...

gertrudka222
6. apr 2021

@labela76 a povedala si mu, ze ti to vadi? Pride mi hnusne pokial vie, ze ti to vadi a robi to aj tak.

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
6. apr 2021

Toto bude zrejme chlap, ktorý je stále buchnuty do svojej bývalej.
Rozišla by som sa

hradnapani
6. apr 2021

mozno by som s nim na malu chvilu zahrala hru, "a vies co? moj byvaly/ brat/ otec/ kamarat je takyto a takyto"... Ak mu to nedocvakne a mieni sa ta stale porovnavat, tak tam nemas velku sancu. To sa neda vydrzat dlhsiu dobu.

kikuska872
6. apr 2021

Mala som podobný prípad, ( prečo nehrajem bowling ako jeho bývalá, jeho bývalá toto a hento a tamto ) prestalo ma to baviť, po našom rozchode sa vrátil k bývalej... prečo asi

🤣🤣 uteč čím skôr, bude ti lepšie, príde ti do cesty oveľa lepší muž , nie tento chrapúň

deti95060810
6. apr 2021

vzťah o ničom... môže sa stať že ťa bude porovnávať ešte pekne dlho...😉
mňa by to ponižovalo a bolelo...

nafka0483
6. apr 2021

@labela76 To je stale tento priatel/snubenec, ci uz niekto iny?
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/svokor-nam-riadi-zivot/?scrollto=first

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/citim-sa-byt-vyuzivana-kvoli-sexu/

Ak je to ten isty, tka stale plati, ze utekaj. Ak je to niekto novy, tak znovu plati, ze utekaj.

elizabet173
6. apr 2021

@labela76 poslala by som ho do čerta, ale ešte pred tým by som ho začala porovnávať s bývalým a to pri sexe. Úbožiak

lubina
6. apr 2021

@labela76 no tak ho len treba poslat za tou jeho ex.., a vybavene. Ak nechape, ze ty si ina osoba, tak ho treba poslat kade-lahsie

kristinapetronela
6. apr 2021

Keď už tu píšeš o tom ,tak vieš sama že to nie je v poriadku. Odíď od neho .sú aj muži, ktorí NEPOROVNAVAJU

dankanka
6. apr 2021

@labela76 treba mu navrhnúť nech sa k nej vráti, alebo nech s tým prestane.

lubiss
6. apr 2021

nech nadalej onanuje nad jej fitnes fotkami a ty si najdi niekoho pre koho budes jedinecna

danim
6. apr 2021

@labela76 povedz mu, že je trápny.. a nech si hľadá ďalšiu fitnesku. S tebou je prečo? Aby tej fitneske ( od ktorej dostal kopačky ) jesitne dokazoval... že je žiadaný? Nemá to v sebe spracované, načo sa hrnul do vzťahu? Aby ti ubližoval? Načo taký vzťah?

h2
6. apr 2021

Nabudúce mu pri sexe povedz, že Tvoj bývalý ho mal väčšieho, dlhšie vydržal a celkovo bol lepší. Alebo, ešte lepšie, už s ním ani nesexuj a rovno ho vymeň za niekoho normálneho.

diaalex
6. apr 2021

@labela76 dovi dopo... len môj chrbát by videl 😁

zirafienka
6. apr 2021

@nafka0483 tak potom to má pestré😀

ivangeline
6. apr 2021

zjavne este nie je zrely na dalsi vztah

pribinak
6. apr 2021

@h2 to je k čomu dobre? Takto sa doťahovať? Len klesne na jeho úroveň, nič viac
A navyše je to aj trápne.

ravenman
6. apr 2021

porovnavaj ho aj ty s byvalym

domcci72
6. apr 2021

@labela76 kazda sme nejaka a nie vzdy sme dokonale ale porovnavat nas s ex je neeticke a pokial to tvoj priatel robi zjavne nema este rozchod s ex spracovany

jaskolka
6. apr 2021

Tak ho posli k tej bývalej fitnesske a ty si nájdi muža, pre ktorého budeš jedinečná a dokonalá

lindusss2016
6. apr 2021

@labela76 zazila som to, bola som vtedy este mlada a hlupa (teraz by uz s tymto neuspel 😅). U nehoto neznamenalo lasku k byvalej, ale vyvysovanie si svojho ega tym, ze mna ponizoval. Ale ako pisem, bola som vtedy hlupucka, nevidela som, ze ten chudak sa na mne cely cas vyvrsoval a udupaval moje sebavedomie. Len co mi to dockvaklo, ukoncila som to. Bol to najhorsi chlap, akeho som v zivote spoznala. Nastastie je to uz davna minulost.

h2
6. apr 2021

@pribinak Áno, uznávam, že je to trápne. A k čomu je to dobré? Nuž, k tomu, že si vďaka tomu možno aj on uvedomí, že je to trápne a prestane s tým.

anita6666
6. apr 2021

A na základe čoho pomenuvavas tohto človeka "priateľ=partner". Myslím,že chlapec si na tebe potrebuje zvýšiť iba svoje ego a ty by si ho mala tiež využiť vo svoj prospech,ak nejaký vôbec je,ale určite by som tohto pána nenazvala priateľom v zmysle partnera a u vôbec nie vzťahom. Ak by mi s ním vyhovoval sex,využila by som ho na sex,možno na voľný čas a nech si robí čo chce,kým nestretneme niekoho vhodnejšieho.

simca06022011
6. apr 2021

Moj EX toto robil. A nie kvoli tomu je teraz ex, ale vybavila som to s nim rychlo.. po neviem kolkom porovnavani (podotykam, ze s touto svetovou randil asi tak dva tyzdne a raz sa spolu vyspali a dost, cize v podstate islo vylucne o vyzorove porovnavanie stale a aka bola.. no aka? ved ju ani nepoznal) som sa ho opytala, preco s nou teda nie je, ked bola taka svetova a perfektna. Ak chce moze ist, ale asi si o neho pri takychto sprostych reciach ani bicykel neoprie a teda moze byt rad a nohy mi bozkavat, ze sa vobec s nim zahadzujem :D Ako bola som pripravena, ze sa rozideme, ja by som sa veru hned, o nejake "veronicke" sa mi pocuvat nechcelo, ktora hykala nad jeho .. no... :D ale pochopil a viac som o nej nepocula. Horsie bolo, ze casom sa ukazalo, ze on je velmi vyzorovo orientovany, nic ine pre neho nebolo podstatne, len vyzor a sex, a tym padom som minimalneneustale obzeranie inych zien riesila...

simply_aura
6. apr 2021

Radšej ho opusti. Nech sa vráti k tej sprostej fitnesske.

lindusss2016
6. apr 2021

@simply_aura a preco je ta firneska sprosta? Ty ju poznas?

annamarin
6. apr 2021

S takým som chodila. Netocilo sa sice vsetko okolo jeho ex, ale velmi rad ju spominal a to spolu boli asi len týždeň a rozisla sa s ním. 😂 Vtedy mi vtlacal do hlavy, že ziarlim a preháňam. Teraz s odstupom času mi to príde, že naschvál o nej takto hovoril. Je to proste taký spôsob triangulacie, ked v tebe podvedomie hovori, že "musím byť pre neho lepšia ako ona" . Je to určitým spôsobom manipulácia, lebo on ti dáva podnety a čaká kým sa chytis a zacnes sa porovnavat. A uz len tým momentom, jak sa porovnavas - samu seba stavias do nižšej pozicie. V prvom rade mu to never. V druhom by si sa mala ty zamyslat, akého chlapa chces ty a nepozerať sa na to z jeho pohladu, že ako on sníva o fitnesske. Ži svoj život len zo svojho pohľadu a podľa seba. A v treťom rade ho pošli kade ľahšie, lebo ti bude zabíjať sebavedomie. Časom stretneš chlapa, pre ktorého budes ty ta uzasna, o ktorej bude všetkým hovoriť a vážiť si ju. Na bývalú si ani nespomenie a keď hej, tak bude rád, že je minulosť a že žije s tebou. 😊

simply_aura
7. apr 2021

@lindusss2016 ja ju nepoznám, ale z rozprávania mi tak príde. Myslí si že je dokonalá keď ju dookola porovnávajú