Posiela mi fotky ako plače

6. feb 2024

Je normálne že mi chlap posiela fotky ako place ? Nechcem byť hnusná ale ja si neviem osobné predstaviť také posielať...

viestta
6. feb 2024

Citovo ta vydiera. Ja viem, ze aj pre chlapv je plac dolezity, ale toto?

tanyan
6. feb 2024

Ak to nie je predpubertálny vlastný syn, tak utekaj!

januska12323
6. feb 2024

Trápne.

kamatopo
6. feb 2024

Tak toto je u mňa chlapské dno.

nenne27
6. feb 2024

Place za tebou ci ako?

sheila121
6. feb 2024

Manipulátor jak svina.

pribinak
6. feb 2024

Pacient. Zablokuj ho a hotovo

pralinka25
6. feb 2024

nie nie je to normalne. (nie to ze place ale to ze ti to posiela a terorizuje ta tym/vydiera)

luciaruz
6. feb 2024

To ked toto robí teraz, čo bude potom?? ? Okamžite ruky preč. Toto je úplný vydierač a môže sa z toho vykluť všeličo iné. Ja mám pocit, ze niektore zeny ABSOLUTNE nevedia rozpoznať signál problémoveho chlapa.

reanda
6. feb 2024

posli mu video, ako sa na jeho fotkach rehoces

gab1sol
6. feb 2024

Ak preto, že mu zomrel niekto blízky a chce tak uvoľniť svoj smútok, bola by som oporou. Ak preto, že si ho opustila a nevie to spracovať, tak by som číslo/účet/čokoľvek, zablokovala by som ho.

jaskolka
6. feb 2024

Akože plače kvôli čomu? Má na to dôvod, trebárs nejaké smutná udalosť alebo ako?
Ci len tak sa rozplače a pošle ti fotku? 😮

reanda
6. feb 2024

@gab1sol tebe, keby niekto zomrie, tak sa fotis, ako places a niekomu to posielas????

candii
6. feb 2024

Psycho.

simca06022011
6. feb 2024

ktory chlap? preco? za co? nie, nie je to normalne, normalne by som ho zablokovala.

gab1sol
6. feb 2024

@reanda ja nie, ja by som sa vysporiadala so smútkom po svojom, ale každý je iný. Ako napríklad tu na MK - jedna žena ak potratí, sa tu vyrozpráva/vypíše, lebo jej to pomôže, nájde tu podporu, iná to spracuje sama doma pod dekou, ďalšia v objatí svojho muža. Každý svoje emócie spracúvava inak… A z úvodného príspevku neviem posúdiť, prečo to ten chlap robí…

klip0
6. feb 2024

@gab1sol tak ale až tak smutný asi nieje keď sa pri tom fotí a posiela to niekomu. Keby o tom rozpráva tak dobre ale fotiť sa že placem ? Trápne sa cítim aj zaňho

simona20201309
6. feb 2024

To je úplne jedno ci je to chlap, či žena. Aj keby to bola žena je to choré a je to vydieranie.

kvadrinkaaa
6. feb 2024

Nechutné. 🤣

reanda
6. feb 2024

@gab1sol to je sposob spracovavania emocii, rozposielanie fotiek, ako placem? ved to je na prvy pohlad uplne psychopaticky pocin.. a ak by naaahodou mal dotycny s autorkou taky vztah, ze sa chapu, ze ked on jej posle foto, ako place, tak tym dava najavo, ze chce, aby mu zavolala, napisala, lebo potrebuje zdielat nejaky smutok, tak by to asi pochopila a nepytala sa tu, ci je to normalne..
presne ako pise vyssie @luciaruz , niekedy maju ludia fakt problem priznat, ze nieco uz nie je normalne.. aj s chapanim vsetkeho to netreba prehanat

petamich
6. feb 2024

mne to hlava neberie, nech uz z akehokolvek dovodu by som plakala, akoze vytiahnem mobil spravim si svojku a niekomu to posielam?

jedine ak by mi tiekli tyrkysove slzy, ze aha Peto ake cudne 😬

karolinakr
6. feb 2024

A dala si mu kopačky a teraz plače? Či spolu chodite, on plače, tak ti poslal foto na otázku, čo prave robí?

gab1sol
6. feb 2024

@klip0
@reanda ok, tak bez ďalšieho kontextu, je to psychopat, ktorý ju citovo vydiera.

majlo1234
6. feb 2024

Este nech ti posle slzy vo flasticke

chodec15
6. feb 2024

Citlivy chlap roniaci slzy je dnes zazrak prirody ... takeho si musis opatrovat.

viestta
6. feb 2024

@gab1sol nech by bola moja strata akakolvek a nech by som si mala oci vyplakat, tak zrejme by som sa pri tom nefotila a nikomu by som svoju uplakanu fotku neposielala. Toto by mi v tom smutku urcite ani nenapadlo. Tebe ano?

pralinka25
6. feb 2024

kto pricetny sa foti pri placi? nech je akakolvek okolnost

gabika0825
6. feb 2024

To čo je za primitiva 😀 aby chlap posielal fotky ako place? Však to ani my ženy nerobíme 😀 ja by som sa na tom asi zasmiala

deti95060810
6. feb 2024

tak na toho pozor... to by už aj mne blinkala kontrolka...

gab1sol
6. feb 2024

@viestta už som písala, že ja by som sa nefotila. Ale napríklad, ja by som ani nepísala, na MK, čo si o tom myslia iní, či je ten chlap normálny na základe jednej vety. To mi tiež nepríde normálne. Tebe áno?