Priateľ ma chcel opustiť

die3
11. mar 2021

Ahojte. Nedávno som zistila, že priateľ uvažoval, že ma opustí kvôli inej žene, ktorej povedal, že ju lubi a s ktorou sa tajne stretáva. Ona to utla, práve ona mu povedala že s nim nič nechce mat. Vraj spolu nespali, ona ho vraj berie ako kamaráta. On ju ako kamarátku vraj nikdy brat nebude. Teraz sa ako “kamaráti” stretávajú naďalej. Tajne. Všetko som sa dozvedela úplnou náhodou, doma vyzeralo byt všetko ok, doma sa správa ako že lubi mňa, aj mi to hovorí. Plánovali sme spoločnú budúcnosť. Bol to pre mna šok. Chcem od neho odísť, ale rada by som vedela váš názor, či by ste ešte po tomto dali niekomu šancu. Lebo sama som na tom tak, že skôr nie. Ale nechcem sa unáhliť. Sme spolu 8 rokov. Ďakujem

leni1977
12. mar 2021

@die3 ako si na to prišla? Znie to ako dohady, je tam veľa "vraj". Ale ak by to všetko bola pravda, nedokázala by som už s takým chlapom byť a žiť s pocitom, že som len náhradníčka.

hope87
12. mar 2021

Ak je to pravda...lebo nikde nepises, ze si ho konfrontovala a pytala si sa ho na to...
On ta moze stale lubit, to sa zmenit nemuselo ale do nej sa zamiloval...zamilovanost a laska su dva rozne druhy citov. Kym zamilovanost je skor "chemicky proces" na zaciatku kazdeho vztahu, kedy je vsetko krasne, dokonale a motyle v bruchu ale je to velmi povrchne, lebo vtedy ide v podstate len o vzajomnu atraktivitu a tie zakladne pudy a laska je uz to, co ostane aj po zamilovanosti...to ma zrejme teraz s tebou, ked pises, ze sa nezmenil a stale sa k teba tak aj chova.
To, ze ona je pre neho nedostupna a odmieta ho, je pre neho este viac vzrusujuce, lebo sa s nim stale stretava, aj ked vie, ze on chce od nej nieco viac. Comu absolutne nechapem, preco by sa s nim aj nadalej stretavala 🙄. Asi jej to az prilis lichoti... Kym ho ona neposle uplne do prdele, on bude dufat ale s tebou bude zotrvavat vo vzathu, lebo ma v tebe istotu...je to totalne zbabele. Ja by som ho konfrontovala...sa ti aj cudujem, ze si skor napisala tu ako to riesila s nim...
Ak to je pravda, nedokazala by som s nim ostat. Je to velka zrada, lebo je to zbabelec, ktory potrebuje mat bud teba alebo ju...potrebuje mat svoju istotu a ty si zaloha, kym sa ona jasne nerozhodne...

martinellacka
12. mar 2021

Tak ti poviem, ak je pravda, ze sa stale stretavaju, tak by som od neho odisla. To si proste nezasluzis, on ta moze milovat a tak, ale ak nahodou ona povoli, podla mna by s nou do toho siel

katkati
12. mar 2021

@die3 Ani neviem, či ťa obdivovať alebo ľutovať. Lebo vedieť niečo také a vydržať to v sebe držať, ja by som explodovala. Veď s ním bývaš, spíš a vieš, že v tvojej tesnej blízkosti je klamár a zbabelec. Je pravda, že už aj keby ti čokoľvek povedal, uisťoval ťa, že ťa ľúbi, nič sa nezmení na tom, aký v podstate je, že dokáže takto klamať. Len ty vieš, ako s týmto biľagom na vašom vzťahu dokážete spolu existovať. Môj názor, nežiť s klamárom, bude ťa to ubíjať.

banderaska29
12. mar 2021

no, tak. Zobrala by som mu kufor, zbalila mu handry, dala ho ku dverám, dvere otvorila a papá.
Ty fakt uvažuješ po tom, čo Ti robí a robil, že či je šanca nejaká ? je tam iba jediná šanca - že začneš žiť nový život bez takého čuráka a pošleš ho tam kam patrí. prosím Ťa - trošku sebaúcty. toto si nezaslúžiš. naber síl, odvahy. 🙂 ♥

odesi
12. mar 2021

Nebola by som s nim a ani by som neuvazovala nad tym, ze by som mu dala este jednu sancu. Absolutne si ju nezasluzi, lebo ta berie ako samozrejmost, nieco co ma proste iste, inak si ta podla mna ako zenu a partnerku nevazi, ked takto chodi za druhou

miriam11
12. mar 2021

@die3 odid, v tomto prípade najlepšie riešenie.

teleskop
12. mar 2021

@die3 nas nazor? nuz ked sa musis pytat asi moc sebaucty nemas...to je asi aj dovod preco sa on takto chova..sorry za uprimnost, uz ste mali byt od seba, svet je plny uzasnych chlapov, proste nepochopim toto stracanie casu....

anukha
21. mar 2021

@die3 iba ma tak napadlo...ak tie vsetky "VRAJ" mas od tej akoze "kamaratky" urcite to najprv prediskutuj s nim. Moze to byt aj uplne opacne, ...
Nespoliehala by som sa na to, ale je to mozne.