Psycho od bývalého partnera

tinap11
21. jún 2022

Neviete mi niekto poradiť alebo ak nejaká mamička mala problém taký ako ja? Rozišla som sa s priateľom kvôli tomu že nemal rád moju dcéru s prvého vzťahu a ani ku mne nebol dosť dobrý,máme spoločného syna...no už som to ďalej nezvládala a odišla som od neho 4 krát ale už sa nechcem vrátiť ..čo robiť keď mi neustále robí zle vyvoláva mi vypisuje,buď to rieši tak že chce malého k telefónu alebo ma neustále bombarduje sms a telefonátmi nech sa k nemu vrátim....pre mňa je to dosť na psychiku bojím sa aj kdesi ísť lebo pár krát sa mi stalo že bol tam kde ja akoby má sledoval,a tie sms sú pre mňa dosť vyčerpávajúce,keď mu neodpisem vypisuje stále vyvoláva...prosím poraďte čo mám robiť ...čo sa tyka syna dávam mu ho kedy len chce nerobím mu problémy....len už som zúfalá.... ďakujem

petricka22
21. jún 2022

@tinap11 sudne si urcite kedy sa moze vidiet so synom a mimo to ziadny kontakt. Ja by som vsetko ignorovala. Netreba sa ho bat, treba mu ukazat, ze sa mu dokazes postavit a vobec ho nesetri. Keby ta uraza, nadava atd. Vies to pouzit na sude, minimalne sa mu tym vies vyhrozit. Treba sa branit.
Hlavne mysli na to, ze teraz musis byt ako levica a ochranit aj svoje deti. Hlavne teda dcerku. Zasluzi si viac…

dilino
21. jún 2022

ukazať správy na polici toto je obťažovanie.