Rada do vzťahu

dena424
7. feb 2024

Ahojte baby...som zo svojim priateľom už 4 rok začali sme od mojej 15 a už mam 19 a a on 20... Cítim že je niečo zle a že je všetko inak viem je to normalne ale necitim ten pocit lásky... Citim od neho pocit povinnosti sa mňa starať... Keď som mu dala otázku či by chcel inú ženu po tej druhej stránke povedal mi že nevie.. Keď som mu povedala že nezvladnem keď ma podvedie že nech mi to radčej povie že chce inu povedal mi že či to chcem ukončiť prosim vás poraďte mi či to má zmysel pokračovať vtom a ja sa važne podľa toho zariadim lebo neviem ako mam pokračovať dalej

vanilkovazmrzka
7. feb 2024

Ano ukonci to.

mimka1402
8. feb 2024

Ukončí to, ale nie kvôli sebe, ale kvôli nemu. Chalan nepotrebuje nevyrovnanu a nevyspelu hysterku vedľa seba. Venuj sa sebe, na vzťah očividne nie si mentálne zrelá.

jaskolka
8. feb 2024

@dena424 začali ste vzťah prakticky ako deti. Teraz sa vám menia priority, alebo jednoducho "treba sa niekam posunúť" a u vás to tak zrejme nie je. Ty necítiš istotu v ňom a on necíti istotu, ci chce mať vôbec vzťah s tebou.

hermionecka
8. feb 2024

@mimka1402 dá sa byť niekedy mentálne zrelá na to, keď mi chlap povie že nevie či chce inú ženu?

petulkahu
8. feb 2024

@hermionecka Mentalne zrela zena by sa toto nikdy neopytala .... Ak by nadobudla pocit, ze partner chce inu zenu, vztah by ukoncila.

maryetta
8. feb 2024

Nemusite hned koncit sle pauza by vam obom padla vhod aby ste si uvedomili co chcete dalej.

danica2711
8. feb 2024

to je problém takýchto detských lások. Začali ste spolu chodiť, ani ste poriadne nevedeli prečo, lebo ty si mala pekné vlasy a on nosil značkové tenisky alebo podobne, to je v takom veku normálne. Veľká "láska", klapky na očiach, neexistuje nikto iný na svete. Uplynie pár rokov a zrazu vlasy a tenisky nestačia, existujú aj iní ľudia, iné dôležité veci. Nemá zmysel udržiavať vzťah založený na detinských citoch, ktoré už vyprchali. Stále ste ešte skoro deti, začnite poznávať svet, nájdite si partnerov podľa kritérií, ktoré máte teraz

tiezjedna
8. feb 2024

@dena424 nič ste si neužili, poznáte len jeden druhého. Pravdepodobne ťa aj tak raz podvedie, pretože ho evidentne láka vyskúšať aj "iný svet". Ukončila by som to.

medda_beda
8. feb 2024

@petulkahu Mentálne zrelá žena s partnerom komunikuje.
Rozchádzať sa na základe podozrenia je skôr mentálne nezrelé.

dena424
autor
8. feb 2024

@medda_beda komunikovať nechce stačí že otvorím nejaku tému a hneď sa rozkriči že trepem debiliny takže si myslim že zrela možno niesom ale mentalne som v pohode

medda_beda
8. feb 2024

@dena424 No veď tak som to aj myslela.Ty si sa ho opýtala, on ti odpovedal.
To bolo na margo toho, že zrelá žena by sa toto muža nespýtala.
Podľa mňa si urobila dobre, že si sa dopracovala k jeho odpovedi.

domkakvet
8. feb 2024

@dena424 ukoncit.

dena424
autor
8. feb 2024

@mimka1402nemyslim si že som nevyrovnana a histerka ta otázka či chce inú bola preto lebo nechcem sa trápiť keby ma podviedol radčej nech mi povie že hľadá niečo iné a určite to bude bolieť menej než keď ma podvedie a sa to dozviem len jeho odpoveď bola že ma nechce stratiť

dena424
autor
8. feb 2024

@jaskolka povedal mi že ma nechce stratiť dneska som mu dala otázku či sa chce posunúť ďalej povedal mi že áno že chce byť zomnou len neviem čo si mam otom myslieť