Rozchod po dvoch mesiacoch

6. mar 2023

Ahojte. Zaujímal by ma vás nazor na vec - som s priateľom dva mesiace - ale neda mi dychat. Vkuse telefonáty, správy, neustále laska, milacik, srdiečko všetko chce vybavovať za mna a teraz prisiel s tým aby sme šli spolu byvat. Hovori mi o našich budúcich detoch a najradsej by bol so mnou 24hodin denne. Keď ho poprosim aby siel domov, že sa potrebujem vyspat lebo už je napr po polnoci, a vstavam o 5:00 je z toho strasne smutny a nechce odist, až ma núti aby mohol zostať. Ja ho lubim, som doňho zalubena ale desi ma to.. a rozišla som sa s ním.. cítila som sa strasne napätá a pod tlakom. Napisal mi ze som mu strasne ublizila, ze toto si nezaslúži a ze videl na mne ze som stastna tak nechápe čo sa deje. Aký máte na to nazor?

harperka
6. mar 2023

Že je to love bombing…a to len dočasu

petamich
6. mar 2023

tak toto za mna nie

gejb
6. mar 2023

Aj si ho požiadala aby zvolnil, vysvetlila co je problém? Ak nie, chcelo by to sadnúť si a porozprávať sa.

falbala132
6. mar 2023

z toho by som bola na prasky.
vcera isiel na CT1 taky cesky film - Kurz manzelske touhy, pozri si, zasmejes sa a najdes sa tam 🙂

mesiacikluna
6. mar 2023

Hmm príde mi to divné, aj dobre, že si to sekla

amiaja
6. mar 2023

Mala som presne to iste.. vkuse mi pipali spravy, srdiecka, pusinky... mala som uz alergiu na zvuk spravy. po mesiaci vyberal snubne prstene 🙄
Okamzita stopka pre mna

feeewa
6. mar 2023

Toto je niečo, čo pre mňa totálne odpudzujúce…

To už klobúk dolu, že si sa do niekoho takého dokázala zamiloavť.

maminkadeticiek
6. mar 2023

Je to prilis hrrr z jeho strany a zavana to pruserom.Ja by som sa bala ze to bude smerovat aj v buducnosti k duseniu ma,odstrihavaniu od ptiatelov,psychickej manipulacii ze ved ako ho lubis rovnako ako on teba,tak to irobis a podobne.Aj ja by som sa rozisla.

autor
6. mar 2023

@feeewa tak prvé tyzdne a vramci spoznávania to bolo ok, až potom to prerástlo do tohto že mi vôbec nedá dychat

jsbb
6. mar 2023

Ja som toto tiež zazila a zrazu ako prišlo, tak odišlo, vykaslal sa na mňa a stratil záujem. Doteraz neviem dôvod.

danica2711
6. mar 2023

utekaaaaaj

mesiacikluna
6. mar 2023

Utekaj preč, poznám z okolia taký pár a nedopadlo to dobre

mable123
6. mar 2023

príde mi to ako nejaký zúfalec bez nikoho. Od takých ruky preč.

viestta
6. mar 2023

V momente, že máš pocit, že vo vzťahu nemôžeš dýchať treba utekať. Rýchlo a ďaleko, neobzeratvsa a už vôbec nikdy sa nevracat. Nemoct dýchať po dvoch mesiacoch je úplne psycho

liljana
6. mar 2023

Posun ho tej babe, co tu chcela tiez stale niekolkokrat denne dostavat nejake sms od priatela. 🙂

gabika0825
6. mar 2023

No nepride mi to v poriadku. Koľko máte obaja rokov? Máte niekto z vás už deti? On je asi do teba veľmi zamilovaný ale až choro. Pripomína mi to možno aj nejakú špekuláciu z jeho strany, možno si tá chcel namotat a nesľubovať ti hory doly, možno aj financie chcel od teba nejaké vylákať neskôr. Dobre že si to ukončila. Teraz hra na city. Myslím si že citový manipulátor určite, ostatne by sa možno ukazalo po čase.

autor
6. mar 2023

@gabika0825 nemame deti ani jeden a o financie určite nejde, obaja zarabame veľmi dobre.

gabika0825
6. mar 2023

A koľko máte rokov?

autor
6. mar 2023

@gabika0825 ja 25 on 32 prečo?

kp7333
6. mar 2023

no on uz je vo veku, ked by sa rad usadil, zalozil si rodinu. ty si este dost mlada, ak sa na to necitis, nebude to fungovat. duplom ked ta jeho prehnane prejavy lasky otravuju.

modrykonik33
6. mar 2023

Koľko mal vzťahov? Príde mi taký zúfalý

autor
6. mar 2023

@kp7333 praveze rodinu povedal že pár rokov neplánuje

autor
6. mar 2023

@modrykonik33 mal viacero vzťahov, najdlhší 7 rokov

raiper34
7. mar 2023

Tiež som zažil taký lovebombing, ale ako to rýchlo prišlo a aj odišlo, u nej ževraj za 3 mesiace zo zamilovanosti k láske, potom si začala s kým si vypisovať a radcej som to ukončil 🙂

krisbar
7. mar 2023

Utekaj, casom z neho bude manipulator