Rozvod manželstva

krajco
18. feb 2023

Ahojte, dobrý deň, prosím Vás ako sa mám vysporiadať s tým že manžel sa chce rozvádzať, preto že bol na liečení kde si uvedomil podľa neho veľa vecí a jednou z nich je aj to že mu je lepšie samému. Podľa jeho slov som sa o neho nikdy nezaujímala tak žé som sa ho neopýtala čo bolo v robote alebo podobne. No ja som bola doma s deťmi starala som sa o ne varila upratovala a teraz keď chodím do práce tak nestíham robiť všetky domáce práce. Máme doma 3 detičky okolo ktorých váčšinu času lietam ja zo školy do školy ja, učenie ja, chystanie desiaty ja,zase keď deti chceli isť von nemal problem s nimi ist. Je to človek liečený na psychické choroby.Ja sa s nim rozvádzať nechcem už sme si toho veľa preskákali ale tak to že jemu je lepšie samému ma dostalo

panelacikova
23. feb 2023

@kittykat22 isteže, zhodneme sa. pre autorku by bolo úplne ideálne (aj keď ona to teraz tak nevníma), ak by sa chlap finančne a časovo postaral o deti tak, aby nestrádali (neviem rýchlo slovenský výraz). autorku síce pobolí srdce, ale časom to prejde. a ešte sa fakt môže stať aj to, že kamoška z liečenia sa prejaví naplno a pán manžel príde s ovisnutým..... nosom prosiť autorku o to, aby sa mohol vrátiť....