Rozvod po 21. rokoch

biba987654321
16. sep 2021

Ahojte idem sa rozviesť po 21 rokoch už mám toho dosť po psychickej stránke som úplne na dne vôbec si nerozumieme stále sa hádame a vadi mi jeho nadmerné používanie alkoholu ako ste to prežívali vy?neviem či sa viac bojím toho že mu náletim a zase uverim že sa zmení alebo rozvodu a delenie majetku využili ste aj psychológa?Bojím sa že sa pri rozvode zosypem ak nie skôr a ešte otázka žiadosť o rozvod ste si písali sami či právnik ?Bojím sa že to nenapíšem správne a bude sa to zbytčne naťahovať ale zároveň nechcem míňať prachy tie budem potrebovať na bývanie

pribinak
16. sep 2021

@biba987654321 nešetrila by som peniaze na spísanie návrhu. Kvalitne napísaný návrh ti ušetrí kopec nervov a energie

orchidulka
16. sep 2021

@biba987654321 ahoj, mam to iste po 17 rokoch, alkohol , nevera, hádky, ktoré často vidia aj deti, ony zrazu nevidia, že všetko to je kvôli alkoholu, ony vidia len , že mama sa s otcom hada,keď je opity,za všetko môže mama, lebo nenechá otca,opitého spať...padajú vyhrážky, vulgárne nadávky, manipulácia deti, otcom ,aj svokrou,
nechcú so mnou byt ...áno navštevujem psychológa, pomáha to, hlavne o tom hovor, vyplač sa,daj to zo seba...žiadosť podal manžel, zajtra mi ma prísť na vyjadrenie, sama som zvedavá, čo vlastne udal ,ako dôvod rozvodu...bude to vraj psychicky náročné , ale dáme to, sme silné a sme ženy, my to dáme🙂

77daniela77
16. sep 2021

@orchidulka
@biba987654321 Dievcata,budte silne,drzte sa,takito muzi sa nikdy nezmenia,zbavte sa ich,uvidite ze sa vam ulavi,tiez som to zazila.

fatimuska
17. sep 2021

@biba987654321 neminaj peniaze na spisanie navrhu, krasnw si pozri na nete, mas tam rozne vzory, zbytočne vyhodene peniaze, staci sa tomu trosku povenovat, pokazit sa tam viac menej nema čo, predpokladam ze deti uz mate asi veľké

vanda323
17. sep 2021

@biba987654321 Podľa mňa zbytočne minute peniaze v rámci mojej práce som x,y krát písala návrh na rozvod a dá sa to krásne spísať...ak sa.na to necitis kľudne.mi nápis ip podľa toho odkiaľ si , ti viem pozrieť, kde by ti vedeli zadarmo taký návrh napísať...radšej peniaze ako píšeš pouzi na bývanie...a prajem Veľa šťastia....už nenalet ♥️ Hlavne si to podľa mňa musíš v hlave zrovnať a ísť si za svojim aj keby cez mŕtvolu ako sa.pivie.....len svoj cieľ

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
17. sep 2021

@biba987654321 nikdy nie je neskoro zacat od znova a bez debila

cacianka
17. sep 2021

Na nete je veľa vzorov, inspiruj sa a prisposob tvojim okolnostiam. 100- 150 € vieš lepšie využiť ako za 1 papier. Ak by bolo treba radšej právnika využi v horšej veci, len teraz sa ukludni, predýchať a rozhodne hrdo ideeeeš. Tvrdo. Na emócie bude čas večer alebo po rozvode.

biba987654321
autor
17. sep 2021

@orchidulka ďakujem za podporu psychológa asi navštívim ja mám našťastie veľké deti jeden dospelý a druhý 16 chápu to lebo to vidia aj keď by boli radšej keby zostaneme rodina ale nie za takýchto podmienok

remaadja
17. sep 2021

@biba987654321 Návrh som si písala sama podľa vzoru na internete. Bol prijatý a boli sme rozvedeni na prvý šup. A to sme mali v tej dobe malé dieťa. Treba presne uviesť dôvody prečo sa chcete rozviest.

derdia
17. sep 2021

@biba987654321 zienky na toto je len jedno dobre. Zavriet dvere, celu kapitolu a ist v pred. Mrzi ma to.
.. Musi to byt priserneee.ja alkohol tiez nenavidim.

orchidulka
18. sep 2021

@elizabet173 nehadaj, keď on vulgárne nadáva, vyhráža sa...skúšala som to ,aj na druhy deň po opici, to ešte horšie...už sa nedám ponizovat a urážať...najhoršie je,že deti sú na jeho strane, vedia ,že všetko to cele je a bolo ,kvôli jeho alkoholizmu, že uprednostňuje kamarátov a chlast, pred rodinou, že trávi víkendy mimo domu a nezaujíma ho nič...ony vidia, teraz mamu ako najhoršiu...keď prišli policajti, ešte aj svokra na mňa, pred deťmi utocila, že aká som špina...ze v iných rodinách, sa alkohol a problémy ututlavaju a ja o tom rozprávam, áno lebo už toho bolo dosť, za celé tie roky, milión krát som ho prosila, aby sa namiesto kamarátov, venoval deťom...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
orchidulka
20. sep 2021

@elizabet173 presne, stále som dúfala, dnes mi prišiel návrh na rozvod, ako dôvod udal, svoju neveru a alkohol...🙂, ale o domácnosť a deti som sa vždy vzorne starala....po dnešnom stretnutí s koliznou opatrovnickou, mu bolo určite ťažko, navrhla mu, psychológa, poprípade protialkoholicke, ma si upratať v hlave, čo vlastne chce, že sa správa, ako arogantný 15 ročný chlapec...nie dospelý muž, ktorý má 3 deti

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biba987654321
autor
20. sep 2021

@orchidulka za aký čas od podania rozvodu ti prišlo na vyjadrenie?a po akom čase prišla kolizna a ohlásila sa popredu?môj syn má z nej trochu strach že sá baviť s ňou a hlavne bude musieť mať upratanie izbu keby prišla neohlásene

orchidulka
21. sep 2021

@biba987654321 ahoj, po mesiaci a vzápätí aj pohovor rodičov pri koliznej, pytala sa, či sme dohodnutí, čo sa týka detí, samozrejme, že nie, lebo s mojim sa nedá...ma si upratať v hlave, čo vlastne chce...v návrhu, totiž napísal, že o domácnosť a deti, som sa vždy vzorne starala...boli sme v pondelok, deti idú v piatok...povedala, že príde na návštevu , pozriet, v akých podmienkach, deti ziju,ešte aj s nami sa stretne...

biba987654321
autor
21. sep 2021

@orchidulka a to ste boli za nou?myslela som si ze chodí len domov na návštevy

cacianka
22. sep 2021

@biba987654321 kolízne chodia do domácnosti, škôlky školy, aj za nimi do kanclu sa chodí.

biba987654321
autor
22. sep 2021

@cacianka ďakujem

ljzozv
22. sep 2021

@biba987654321 neboj sa návštevy kolíznej. Sú tam pre deti a riešia prioritne deti.
Nehrajú sa na trochu neupratanu izbu.

orchidulka
22. sep 2021

@biba987654321 ahoj, my za ňou, dostali sme predvolanie, teraz pôjdu deti, príde k nám a ešte si nás pozve....s tým, že už máme byť dohodnutí, ohľadom detí

biba987654321
autor
22. sep 2021

@orchidulka ďakujem