Sen o bývalom partnerovi

30. júl 2022

Ahojte. Dnes sa mi snívalo o bývalom. Mala som sen ze za mnou prišiel a snažil sa ma získať späť. Ja som samozrejme odmietala. Nechcela som sa na nho ani pozrieť. Nie sme spolu už 2 roky. Mávate aj vy sny o bývalých?

bajka16
30. júl 2022

🤣🤣 nie ani o nich netúžim snívať 😆

sonicka96
30. júl 2022

Áno mávam a úplne v pohode🙂

au1994
30. júl 2022

Nočné mory myslíš? Už len to by mi chýbalo…

danica2711
30. júl 2022

Booože... človeku sa posníva blbostí, hlavne sa v tom nerýp a neanalyzuj to do aleluja, lebo si ešte nahovoríš, že on je ten jediný na svete...

hilda08
30. júl 2022

Strasne casto, 10 rokov som ho ani len nestretla, realne by som o neho ani nezakopla, ale sniva sa mi furt aka som zalubena a ako po sebe tuzime😁

michaela16
1. aug 2022

Áno, sníval sa mi presne takýto sen asi pred mesiacom. Po rozchode som ho nevidela asi 15 rokov. Žila som dlho v zahraničí a keď som sa vrátila naspať do rodného mesta, už tu nebýval. Nerozišli sme sa žiaľ v dobrom, podviedol ma a ja som s ním už nechcela mať viac nič spoločné. Asi pred pár dňami, som sa dozvedela že ho opustila žena aj s dieťaťom. Neviem ako si ten sen mám vyložiť, ale zjavne ho dohonila karma...

petka3012
1. aug 2022

Neviem, ako ste sa rozišli, ale tvoje vnútro to ešte nespracovalo. Niečo ešte nie je spracované, s niečím nie si zmierená alebo sa niečoho obávaš.

petka3012
1. aug 2022

Tiež je možné, že ste sa spojili myšlienkovo - telepatiou. A tým pádom sa to odzrkadlilo v sne.

Viac sa ale prikláňam k tomu prvému komentáru.