Sleduje iné ženy

20. feb 2024

Už naozaj nevládzem. Môj muž má plný Instagram žien, posielajú mu správy dokonca aj fotky a že si ma zaplatiť za horúce fotky. Neviem či to platí ale máme problémy z financiami a on takto. Tých žien tam bolo minimálne 10 a veľa ich aj pozeral v príbehoch. Všetci to vidia, keďže ich sleduje. Má tam svoju foto meno iba iniciály. V minulosti na podvadzal pol roka ja som mu to odpustila. Teraz sa máme brať ale ja nechcem sľubovať vernosť pred oltárom takémuto človeku. A ako to môže sľubovať on mne to bude klamat? O výzor mu asi nejde, keďže tam sleduje aj vyslovene bacuľky aj úplne chudé ženy. Neviem čo tým sleduje ale už ma to nebavi

iwanka222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nekonecna_katastrofa
20. feb 2024

Si ochotná toto tolerovať celý život? Lebo on sa nezmení.

sheila121
20. feb 2024

To je za to, že si mu odpustila neveru. Takíto muži sa nemenia.

yelena159
20. feb 2024

Čo tak rozchod? Už to že si odpustila neveru bola chyba. Žiadny normálny človek by si ho nezobral za muža. Pošli ho kade ľahšie.

mimka1402
20. feb 2024

Ak mu oby píšu môžu byť to stále boti, ktorí takto posielajú ponuky aj mne a to fakt nič také nemám na ig.😀 Len veľa týchto "modeliek" si robí reklamu týmto štýlom ze posielajú mužom správy na predplatné ich fotiek...

pribinak
20. feb 2024

Maj zdravý rozum a NEBER SI HO !!!! Už teraz to máte na figu

Cely život budeš rieisit iné ženy a čo s nimi rieisi. Toto fakt nepotrebuješ

zuzubb007
20. feb 2024

Nevera sa nemá odpúšťať to máš preto, no tak snáď nebudeš taká blbá a nevezmes si ho

domkakvet
20. feb 2024

No hadam si ho nejdes zobrat

biaa
20. feb 2024

Nevera sa neodpusta 🙂)

melanta
21. feb 2024

Odpustila si mu neveru, teraz mu toleruješ toto (nepáči sa ti to, ale nerobíš s tým nič, takže to toleruješ). Prečo by sa mal meniť? Ukazuješ mu dosť jasne, že sama seba si nevážiš. Prečo by si ťa mal vážiť on? Kto nemá úctu sám voči sebe, nemôže čakať, že ju voči nemu budú mať iní. Tvoj muž sa nezmení. Buď to akceptuj alebo zapoj konečne mozoček a ukonči vzťah s debilkom.