Správca videl moje kôpky prádla v skrini

4. okt 2023

Ľudia... trapas 😆 proste bývam na takej ubytovni (je to ako bytová jednotka pre dvoch, ale bývam tam sama teraz).
Nepoužívam spoločný kôš na prádlo na tej spoločnej jednotke, tak som si spravila vo veľkej skrini dole (nie na poličkách) také rozdelené kôpky špinavého prádla (ponožky , nohavičky) s tým, že to po pár dňoch budem hádzať do prania. Však to je moja skriňa, kto bude riešiť, že čo mám niekde vzadu dole v rohu hodené... chápete (v tej časti mám aj nejaké boty,kufor atď...)
Dohodla som sa so správcom že zaplatím taký poplatok tak, že mu nechám na kuch. linke peniaze. Dnes mi volal, že našiel peniaze a že my aj išli do izby, lebo kontrolovali pánty na skriniach, či všetky fungujú.... viete čo to znamená... videli tam tie kôpky😭😭 trapas úplný. Keby som vedela, že tam pôjdu do skríň, tak by som to schovala do toho koša alebo čo 😅😅

janai1
4. okt 2023

Viac by ma trápilo, že bez upozornenia a bez tvojej prítomnosti chodia do izieb a otvárajú skrine a bohvie čo ešte . Odtiaľ by som sa pratala rýchlosťou blesku

autor
4. okt 2023

@janai1 to mi ani nenapadlo 🤔 ale tak je to cez zamestnávateľa, tak hádam tam nepracujú uchylaci 😅 a nemám ani žiadne peniaze ani nič čo by niekto mohol ukradnúť

januska12323
4. okt 2023

Mňa by skôr naštval oznam až po.

stankadu
4. okt 2023

Nemali liezť do skrine, ale dať najpr vedieť. Nič si z toho nerob, trapas to určite nie je. Sú to tvoje osobné veci a čo. Aj horšie veci sa stávajú.

zuzanka.zuzu
4. okt 2023

aké ministerstvo? 😀

miadi
5. okt 2023

Hmm to znie Akoby to tvoje spinave pradlo hladali. Ty mozes mat v skrini co len chces ., milenca vybrator atd . Oni ti tam nemali co lozit a kontrolovat panty dveri to mali nez si sa nastahovala a ked budes odchadzat. Fakt divny pristup. Platit by si mala z uctu na ucet. Mas tak aj dokaz ze si zaplatila a nikto nema dovod ti ist do bytu ked tam nie si.

simona20201309
5. okt 2023

Kontrolovať pánty na skriniach? To znie ako vymyslená téma.... správcovia bytov vacsinov nerieši nič kým sa nesťažuje najomnik a niekedy aj taka výmena batérie trvá mesiac. Neverím ze toto je pravda a ak áno, tak by som sa správcu opýtala, ako často zvyknú Kontrolovať pánty na skriniach. A ešte ho popros aby ti to dal vedieť vopred. Dôvod neuvadzaj.

autor
5. okt 2023

@simona20201309 nie je to vymyslené bohužiaľ... 😆 včera mi volal do práce o tých peniazoch a spomenul tie skrine, najskôr som to vôbec neriešila, ale teraz keď to píšete je to divné

simona20201309
5. okt 2023

Určite je to divne. Kontrolovat pánty na skriniach....
Jedine co mi ešte napadá...nemala si naozaj že príšerný neporiadok všade a tak už len mrkli aj do skrine? Ale zas načo by ti to hovoril....

autor
5. okt 2023

@simona20201309 práveže vôbec, aj postlané som mala. Jediné veci, ktoré mám vonku sú nejaké kozmetické veci na jednej poličke, inak všetko v skrini mám poskladané

katkazuz
5. okt 2023

Nemal by nikto vstupovať bez tvojho vedomia a prítomnosti do izby, za ktorú si platíš.
A druhá vec, mne príde dosť nehygienické mat špinavé veci v skrini, v ktorej je aj normálne oblečenie.
Kúpila by som si extra svoj kôš na prádlo.
Všetko dobré ti prajem, nech sa ti tam napriek tomuto dobre býva 🍀

autor
5. okt 2023

@katkazuz no jasné, ja to mám len teraz provizórne, lebo som sa pred pár dňami nasťahovala, ale určite niečo kúpim, hlavne po tomto

moonlight1210
5. okt 2023

Mal ti dat vediet dopredu, ze ju bude prezerat. Riskuje aj on. Obvinenie, ze ti nieco zmizlo.
Hoci aj blba situacia, ze nieco nevedomky stratis a budes presvedcena, ze si to dala predsa do tej skrine a je to prec.

Alebo hoci pre pripad, ze tam mas nejake cennosti, nech si ich das na ten den inde.

lidia73
5. okt 2023

a tak z toho si nerob tazku hlavu, zas nic takeh sa nestalo a pochybujem, ze aj on nejak riesil, co to tam vlastne mas. kup si tam nejaky kos na pradlo a bude

maranta_leuconeura
5. okt 2023

Ziadne panty nekontroloval, je to vyhovorka na sliedenie. Prepocitala by som si nohavicky 😉

beatrixx1525
5. okt 2023

Seriózne, kontroloval pánty na dverách? Ako môžu pánty na skrini nefungovať? A ak by už teda "nefungovali" ako ich chcel asi opraviť? Omg...ľudia vedia byť riadne naivní 🤦‍♀️ ja by som toto ešte riešila a nenechala to tak, bez tvojho vedomia ti niekto vliezol do skrine a teba trápi že ti videli špinavé prádlo. Pokontroluj si či ti niečo nezmizlo a do budúcna nech s tebou dopredu odkomunikuje každú návštevu a ideálne nech je za tvojej prítomnosti

autor
5. okt 2023

@maranta_leuconeura no len neviem či by mi o tom vôbec vravel, keby chcel sliediť 😆

maranta_leuconeura
5. okt 2023

Spanikaril, nieco si z tych tvojich kopok zobral a potom si uvedomil, ze si mozno vsimnes, ze su prehadzane, tak si vymyslel to o pantoch 🤷

alickapusinka
5. okt 2023

Aj ak žiješ na ubytovni zamestnaneckej. ONI bez tvojho vedomia nemôžu ísť do tvojej skrine čosi. A somarinu vymyslieť nejaké panty. Logicky prídeš bývať na ubytovňu tak ak by boli panty poškodene tak povieš sama a nie že ich ide niekto skontrolovať. Zamykaj si dvere a nie že TI tam bude niekto chodiť ako na klavír. Nemusíš mať TY nič schovane ale môžu TI niečo podhodiť a budeš mať čo vysvetľovať. Bývala som na zamestnaneckej ubytovni ale toto že mi išli do izby sa nestalo ani raz. A zamykala som si .Prišla som tam bývať tak som si mohla vymeniť aj zámok na dverách nikto nemal kľúče len ja.

simona20201309
5. okt 2023

Prečo mu dávaš hotovosť a nie na účet?

domkakvet
5. okt 2023

Pradlo je v pohode, tiez by som si nedala pradlo do hocijakeho kosa, ale aby mi niekto liezol do skrine, tak to by ma nastvalo.

autor
5. okt 2023

@simona20201309 no to za také žetony na pranie

miadi
5. okt 2023

@maranta_leuconeura Mozno nezobral len nuchal 🤣a nabuduce pride zas pre čerstvu aromatherapy. Tiez mi to pride ako vyhovorka ze tam nieco v izbe poprehadzoval a aby to Nebolo moc napadne vymyslel si tu kontrolu pantou. Ved Normalne by to kontroloval len ked by sa mu stazovala ze stym nieco je.

miadi
5. okt 2023

Inak teba fakt nechapem ze si mu nechala $ v byte. Raz som mala taky byt kde bola pračovna verejna a žetony sa dali kupit na recepcii .. ak je tam ten spravca len obcas nie vtedy ked si tam ty tak by som sa snim dohodla stretnutie a tie zetony kupila osobne od neho . Aby si nezvykol hocikedy ti ist do bytu ked tam nie si . On tam pracuje mà ti byt k dispozicii ale nemal by ti narušat sukromie.