Stačí kusok a som výbušná

anicka998
13. okt 2023

Ahojte baby, len prosím nesúďte ma hneď .. je tu niekto taký ako ja? Stačí kusok a som výbušná, nadávam a neviem sa ovládať najhoršie je že keď sa upokojim si uvedomím že som to vyhrotila, chcela by som to nejako zmeniť, popravde najhoršie je to s priateľom s ktorým mame spolu dieťa, vždy keď nastane problém hneď sa rozčúlim nadávam a hlavne kričím.. nejaké rady ktoré naozaj pomôžu

michu_
13. okt 2023

psycholog? 🙂

bronkax
13. okt 2023

Nech priateľ skúsi zaistiť

erikavesela
14. okt 2023

Skus najprv rozmyslat a az potom konat a zacat nadavat...ked ta nieco vytoci...zamysli sa...nechaj si cas a az potom konaj...

soldi
14. okt 2023

Si vnutorne napata. Vyrovnany clovek takto nereaguje. Takze tiez odporucam psychologa

goodidea
14. okt 2023

@anicka998 regresna terapia

0silvia0
14. okt 2023

@anicka998 si nevyrovnana, nevyzreta, rozhadzana osobnost. Bud terapeut, alebo zacni citat nejake sebauvedomovacie knizky, moze ta to posunut. Ak chces tipy, daj vediet, nieco odporucim.

viestta
14. okt 2023

Nauc sa pocitat. Pocitaj v duchu az dovtedy, kym nezistis, ze uz si kludna a vies reagovat ako clovek a nie ako neriadena strela.
No a nadavky vylucit zo slovnika uplne

alexka89
14. okt 2023

To máš asi ten Tourettov syndrom, ako v Tom filme Deuce BIgalow:dobrý stripter 😁

domkakvet
14. okt 2023

@anicka998 ked ta nieco vytoci, spomen si na svoje pravidlo nevytocit sa.

soldi
14. okt 2023

@alexka89 touratteov syndrom ziadno nesuvisi s vybuchmi. Su to neovladatelne tiky organizmu ktore prichadzaju kedykolvek.
Autorka sa dokaze ovladat ale nevie ako

jaja20
14. okt 2023

Hormóny máš v poriadku?