Strácam cit vo vzťahu

simona1928
30. apr 2021

Ahojte , som 2 mesiace vo vzťahu a nedávam
toľko energie to vzťahu ako pred tym . Vytráca sa zo mna ta zamilovanosť a neviem čo mám robiť . On je strašne zamilovaný a ja to na nom aj vidim len mne to už trochu prerástlo cez hlavu . Ako vrátiť cit k nemu? Alebo čo mám robiť ? Nechcem mu ublížiť ale naozaj som v tom stratena.

sirka9
30. apr 2021

po dvoch mesiacoch je to skoro. nezaberaj mu zbytocne cas. a ani sebe. ak uz po 2 mesiacoch nic necitis, tak to nema zmysel podla mna. on to prezije. na zaciatku bude nahnevany, ale lepsie teraz ako neskor

jallka11
30. apr 2021

Tak neviem ci sa take nieco da vratit. Ale zase je lepsie ked je viac chlap zamilovany ako zena. No po takom kratkom case je to na nic ked sa to vytrati, popremyslaj ci to ma dalej zmysel

panelacikova
30. apr 2021

@simona1928 tak ak to trvá 2 mesiace, šlo len o čisté pobláznenie, nie je to človek, ktorý by ťa upútal natoľko, aby si s ním chcela tráviť roky alebo celý život. vrátiť to asi nevrátiš. môže sa stať, že ho opustíš a potom zrazu, keď on bude mať inú a ty budeš triafať samých debilov, tak po ňom zatúžiš, stáva sa to. niekedy, keď je chlap až mimoriadne dobrý a citlivý, tak žena nevie, čo od rozkoše a príde oňho 🙂 ale je potrebné si tým prejsť, aby si vedela potom vážiť iné hodnoty. v každom prípade potrebuješ cítiť, že chceš byť na svete preňho a chceš, aby bol na svete on pre teba a potrebuješ cítiť chémiu vo fyzickom kontakte. ak tam nie sú tieto dve podmienky a vzťah je tak príšerne krátky, tak choď z kratšej cesty radšej... pusť ho k vode, načo to siliť..

simona1928
autor
30. apr 2021

@panelacikova Ano len príde mi ešte trocha taký detský v niektorých veciach nevyspely keďže je to jeho prvý vážny vzťah

panelacikova
30. apr 2021

@simona1928 tobôž by som to asi ukončila... on je možno aj preto taký zamilovaný, pretože si jeho prvá. o to viac sa môže stať, že aj on raz vytriezvie a aj tak budú problémy a skončí sa to... musíš myslieť na seba, nie naňho. a teda ja osobne už nevyzretého nikdy. prešla som si tým a vydržala som to cca 10 rokov a nikdy viac...

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona1928
autor
2. máj 2021

@ankaanka1977 Ano jasne , je mi jasne že to nieje ten pravý pretože sme sa aj dosť často kvôli hlúpostiam hádali a už ma to ani nebavilo . Niesom ten typ že lámem srdcia keďže on je veľmi zaľúbený ale dúfam že to nejak pochopí 🙂

natasa90
3. máj 2021

@simona1928 bola si do nho vlastne zamilovaná keď už po 2 mesiacoch k nemu nič necítiš? Hneď to sním ukončí ak to s nim nemyslíš vážne.. Neublizuj mu.. Tiež by sa ti nepáčilo keby ta niekto ťahal za nos