Švagriná - v minulosti sme sa kamarátili, teraz sa stretávame ako rodina

11. aug 2023

Ahojte rada by som získala iný uhol pohľadu na švagrinú. V minulosti sme sa kamaratili, teraz sa stretávame ako rodina. Ako osoba mi viac krát ublížila, nadávala na mňa v mojom neprítomnosti, správala sa drzo, nakričala na mňa viackrát, niekoľko mesiacov sa so mnou nerozprávala, keď som bývala o svokrovcov..vnimam že veľa krát sme chodili spolu von, len ked nemala iný plán, resp. keď nešla s kamarátmi. Pre ňu som bola veľakrát ta posledná možnosť. A všetko to zle čo sa stalo ma poznačilo a ovplyvnilo moj vzťah ku nej. Nechcem sa s ňou moc stretávať, najradšej by som úplne prerušila kontakty, ale keďže býva u svokrovcov a my ich navštevujeme, nie je to celkom možné. Čo robiť v takom prípade?

moonlight1210
11. aug 2023

Na navsteve byt k nej korektna, slusna, nic osobne jej nezdoverovat nad ramec toho, co sa povie ja oficialne rodine, a ked s nou nie si, tak sa nou nezaoberat.

salamistka
11. aug 2023

netreba si to pripúšťať, ľudia sú rôzni, každý z nás má chyby, keď ste si nesadli, tak to nechaj plávať...pravdepodobne nikdy nebudete kamarátky na život a na smrť, ale váš vzťah sa ešte môže zlepšiť možno niekedy

pribinak
11. aug 2023

Chodiť menej k svokrovcom a radšej pozvať svokrovcov k vám
Ak sa už stretnete tak byt slušná, ale nič jej o sebe Nehovor.
Na otázku ako sa máš? Daj len jednodnoslovnu odpoved: dobre
Čo máš nove? Ani nič. Ona zbadá, že držias odstup

danica2711
11. aug 2023

rodinu si nevyberieš... keď sa už musíte stretnúť, správaj sa neutrálne, najlepšie s odstupom a hlavne - nezaoberaj sa ňou a jej správaním. Sejde z očí, sejde z mysli, neotravuj si ňou život

domkakvet
11. aug 2023

Nemusis s nou udrziavat kamaratsky vztah, staci sa s nou normalne bavit.

lenuska9999
11. aug 2023

Ja by som sa jej nevyhýbala , ale šla by som na nejaké tie rodinné stretnutia, na ktoré sa patrí ísť a usmievala by som sa 🙂 to ju najviac nazlosti. Nemusíš sa s ňou vôbec baviť , prípadne len slušne odpovedať ak sa bude priamo teba niečo pytat, ale tak stále s úsmevom na tvári a diplomatický 🙂