Urazila som mužské ego

26. júl 2022

Ahojte,

mam kamarata, na ktorom mi velmi zalezi. Bolo medzi nami aj nieco viac, ale pohnojila som to. Urazila som jeho muzske ego (nemyslim pychu), a teraz sa rozhodol ze to skoncime cele, nechce komunikovat a ani ma vidiet. Navyse je este aj chory, tak som dala v zly cas vycitku, co mi je teraz luto. Skusala som sa ospravedlnit, a nie raz, ale je zo mna znechuteny. Myslite si, ze tomu mam este dat cas, alebo zabudnut?

viestta
26. júl 2022

Ospravedlnila si sa, ak to nestačí, tak viac spraviť nemozes

simona20201309
26. júl 2022

Bežne tu baby radia, že keď žena zisti, ze je muž aký je, už na začiatku, tak aby to čím skôr skončila. Vraj lepšie to už nebude.
Možno si to iste povedal on. Rozhodol sa, že to ďalej nemá zmysel. Ospravedlň sa, respektuj jeho voľbu a vezmi si ponaučenie do budúcna.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
55kvetinka55
26. júl 2022

Nechaj mu čas.. ak je to čerstvé tak je urazený a nahnevaný...daj mu dýchať,a nech sa mu to všetko uloží v hlave...po pár týždňoch sa mu skus ozvať alebo možno aj neskor,a keď to bude rovnake tak sa na to vykašli..možno mu začneš chýbať časom ty a ozve sa a dá sa to do poriadku..niekedy je lepšie nechať veci tak ako sú,a čas to možno vyrieši za vás😉držím palce nech sa to urovna.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzlaka
26. júl 2022

Ani dnes myslím nebude na to ideálny čas. Chlapi na niektoré veci aby ich strávili, kukli sa na ne s nadhľadom potrebujú viac času. Možno ho to prejde a aj sám sa ozve.

lilyianka
26. júl 2022

To by ma zaujímalo,čo také "strašne " si mu povedala.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
55kvetinka55
26. júl 2022

Aj mňa by to zaujímalo celkom,že sa dokazal až tak na smrť uraziť..ak je to také vazne tak možno keď urobíš nejaké veľké gesto😉

danica2711
27. júl 2022

z toho, čo si napísala, ani srnka netuší, o čo vlastne išlo, takže je ťažko napísať nejaký názor

cacianka
28. júl 2022

Veď si anonymná, môžeš aj sem

au1994
30. júl 2022

Neriešiť a žiť si ďalej svoje, ospravedlnila si sa, buď to prehodnotí alebo nie. Taký je život.