Zažili ste niekto silnú obojstrannú chémiu?

14. feb 2024

Keď už je ten Valentín 😃 zažili ste niekto silnú obojstrannú chémiu, ale váš vzťah nikdy nebol naplnený/resp.nikdy nebol? Pred rokmi som stretla muža, v tom čase som už mala rodinu... hneď to bolo extrémne silné a magické. Máme rôzne prepletených známych, čiže sme zostávali v kontakte /ale musím povedať, že sme si aj dlho písali/. V tom čase už nebol zadaný, nemali sme vo vzťahu dobré obdobie, chcel ma aj s dieťaťom, ale nikdy som nepodľahla, aj keď ma to k nemu extrémne ťahalo.

Raz som čítala, že láska nie je pocit, je to rozhodnutie... a ja som sa rozhodla a založila rodinu už dávno pred ním a s niekym iným, to bola moja priorita, zlepšiť vzťah, v kt.som. Časom sa to podarilo, ale chémia medzi mnou a "tým druhým" zostala, zašlo to až do štádia, že sme si úprimne povedali, ako to máme a že je to naozaj obojstranné, ale už má aj on rodinu a dieťa... vieme, že to nie je možné ani reálne, naozaj sa už zdržiavame kontaktu, ale osud nás prepája, snívajú sa nám spolu živé sny, narazíme na seba... Viem, že nič nie je dokonalé, ani on nie je... a možno by sme sa rozišli po týždni 😃 ale táto chémia trvá už roky a prídu dni, kedy mi je ľúto, že z toho nič reálne nebude (netvrdím, že sa tak nestane o 30 rokov 😃, ale už nie som slobodná -nástka bez záväzkov). Ak niekto zažil podobnú situáciu a ak ste sa rozhodli byť spolu aj napriek prekážkam, veľmi vám fandím a závidím ❤️❤️❤️

vahcaac
14. feb 2024

Ja som mala take obdobie. Ani neviem čo ti nato napísať. Asi len že drž sa nohami na zemi toho čo je reálne a nesnívaj o tom, čo nie je. Možno to je vo vašich hlavách veľmi zidealizované a možno nie. Možno by to fungovalo super.

nikasmile
14. feb 2024

@vahcaac moje slová 🙂

h2
14. feb 2024

Áno, zažila, ale všetko je tak, ako má byť.

medyna
14. feb 2024

Zažila, nebola som ešte vydatá a bola som bezdetná. Po pár mesiacoch sa veci zvrhli tak, že nakoniec sme si spolu ani poriadne nezačali - obaja sme boli zadaní a zvažovali sme všetky pre a proti, mali sme už viac rokov, nevrhli sme sa do toho po hlave. Okrem brutálnej chémie bolo medzi nami aj zopár prekážok, ktoré by sme možno časom nerozchodili. Ale bola to pecka, sa nedá slovami opísať 🙂. Nakoniec však dobre tak, ako je.

jaskolka
14. feb 2024

Áno, zažila, asi v 23 rokoch, bolo to silné "iskrenie" oboch strán 😊😊
Obaja sme však vedeli, ze vzťah nebude možný. Tak sme si to obaja normálne vyjasnili a rozhodli sa úplne prestať stretávať. No a platilo jednoduché pravidlo, zíde z očí, zíde z mysle.
Netuším, kde ten muž teraz je, ani co robí, ale občas si na neho spomeniem, bol to pekný čas.

autor
14. feb 2024

@jaskolka My taktiez nie sme v kontakte 🙂 ale vzdy, ked ho cakala velka udalost, ozval sa mi ako prvej. Vedela som, ze chce priatelku poziadat o ruku, aky prsten jej kupuje, kedy budu mat svadbu, ze je tehotna (ked este nik iny nevedel). Asi 2 roky sme boli v intenzivnom online kontakte, zverovali sme sa jeden druhemu, ale nic eroticke a tiez ziadne podrobnosti o nasich vztahoch, lebo sme obaja vedeli, ze sa zranujeme. Pamatam si, ako som mu napisala, ze cakam druhe dieta, vravel mi, ze sa v nom nieco "umrelo", mozno nadej?! Ja neviem. Ale vsetko hned zobral velmi zhurta a so zalozenim vlastnej rodiny necakal, zasnuby mali po pol roku... Mozno je stastny a nasiel si k sebe idealnu partnerku, ich rodiny maju vela spolocneho, uplne su blizki hodnotami, spolocenskou vrstvou atd, ale aj tak obaja vieme, ze na seba nikdy nezabudneme a ze to, co medzi nami je, je neopisatelne.

tenerifka
14. feb 2024

Ano, zazila. Bolo to velmi silne. Nic ale medzi nami nebolo, kedze som bola zadana a mam svoje zasady. Nakoniec odisiel, odstahoval sa velmi daleko. No obcas si spomeniem.....

hermionecka
15. feb 2024

Áno,to isté sa mi stalo pred rokom na školení. Spoznala som jednu osobu, iskrilo to od začiatku, vo vzťahu sme mali blbšie obdobie.... nepísali sme si, len sme bavili ale bolo to tam, úsmevy, posielali sme si lístočky ako na ZŠ, prosil ma aby sme sa dali dokopy a tak, totálne ma to zamotalo lebo sme si naozaj rozumeli...
Vedela som, že to treba ukončiť a nakoniec sa to vyriešilo samé, oslavovali sme ukončenie školenia, prevalilo sa že sa na záchodoch v klube s niekým vyspal, vykecali sme si to, uzavreli, medzitým sme sa stretli v práci asi 2x, pokecali sme ale bolo to cítiť
Momentálne sedíme spolu na školení znova a bavíme sa len zriedka, ja som to uzavrela a on sa snažil ale chápe, že som vo vzťahu šťastná...