Zistila som, že ma sledoval

luciaa889
25. júl 2023

Ahojte..idem si k vám po názor a pohľad na danú vec..stretávam sa s jedným mužom niečo cez pol roka..je z iného mesta ako ja približne nejakých 40min ďaleko..všetko by bolo v poriadku až na jednu vec ktorá ma na ňom začala desiť..zistila som že ma sledoval..stalo sa to keď som končila večer v práci (vedel kde pracujem) ..čakala som na auto mojej kamarátky pretože sme spolu ešte niekam išli vybehnúť..kamarátka ma odviezla aj domov a v tom som zbadala jeho auto (podotykam že nevedel presne kde byvam) , hneď som mu písala správu čo to má znamenať a dostala som od neho nahnevanu správu typu že mu klamem ako chodievam domov..úprimne vám poviem že ma to riadne zarazilo a ostala som v totalnom šoku čo sa to vlastne deje..potom sa mi priznal ako ma sledoval od prace až ku mne domov, chcel vraj vedieť či sa s niekym nestretávam a podobne blbosti..dala som si od neho stopku no vážne tomu nerozumiem keďže mi vôbec taky neprišiel, dokonca ma zoznámil aj s jeho rodinou ktorá mi prišla úplne normálna..je mi to veľmi ľúto lebo sme si naozaj dobre rozumeli ale takéto veci sú u mňa už cez čiaru..

monicka987
25. júl 2023

@luciaa889 tak toto by u mňa asi skončil lebo to by nebolo dobre časom…kamoska mala takého tiež, že ju čakával pred robotou aj hodinu aby ju odviezol domov, bez oznámenia, bez toho aby si zistil či ona nemá plany dáke po praci. Jej to prislo mile, mne chore

kiwi3
25. júl 2023

Co chceš radiť? Ci byť vo vzťahu so ziarlivym psychopatom? Sama vieš odpoveď.

lindous
25. júl 2023

Dávaj na seba pozor, to že ty si dala stopku, nezanemná, že on ju bude rešpektovať, keď má tekéto sklony

viestta
25. júl 2023

Spravila si to najlepsie co si spravit mohla. Ak by sa to opakovalo, kludne mu oznam, ze podas na neho TO

aeruginosa
25. júl 2023

Toto nie je na stopku, ale na definitivny koniec.

Ma potrebu ta takto nezdravo kontrolovat. Co je najhorsie, vie, kde pracujes a uz aj to, kde byvas… davaj si najblizsie obdobie pozor, ked budes chodit niekam, bohvie, co je to zac. A to ta nechcem strasit, ale to, co si napisala, znie dost psycho.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema22270
25. júl 2023

Ukoncit to... toto by ma dost desilo

toskanka
25. júl 2023

Opýtam sa niečo iné. Randite cez pol roka, dokonca ťa zoznámil so svojou rodinou a on nevie, kde presne bývaš? Ako je to možné? Kde ste sa celý čas stretávali?

micusa2222
25. júl 2023

@luciaa889 fúúú..okamžite ukončiť..to vyzerá na chorého úchyla,ktorý ťa sleduje..čo potom, ak sa zoberiete ?

lenuska9999
25. júl 2023

@luciaa889 ja by som to úplne stopla. Čo vieš , čo by ešte vytiahol z rukáva. Ta sledovačka bola podľa mňa len začiatok

hladamematku
25. júl 2023

?????????????zeny kde to nachadzate????

alexas56
25. júl 2023

@luciaa889 Tak toto je definitívna stopka, ani by som sa neusilovala sa sním už druhý x stretnúť, prípadne žiadať od neho vysvetlenie. Je to žiarlivý psychopat , vo vzťahu by si sním mala poriadne problémy.

liusa82
25. júl 2023

ja som bola s jedným takýmto výkvetom tiež ale našťastie iba chvilu lebo som prekukla čo je zač.Ako priamo neviem či sledoval aj mňa, to som nezistila ale ked sme spolu raz mali debatu tak sa ma pýtal čo tak robim na večer alebo ak nie sme náhodou spolu tiež bol z mesta vzdialeneho tak cca hodinku odomňa. No a potom sa ešte aj sám pochválil že jemu by nerobilo problém dať ženskú sledovať aj súkromným detektivom ak by sa mu dačo nepozdávalo🙂 celý na hlavu.Ukonči to.Nijakú šancu by som už nedávala

sajmonka_1216
25. júl 2023

@luciaa889 vypočuj si pár príbehov podcastu Profil zločinu… ma to kovešová formou rozhovorov s obeťami..
Minule jedna presne toto opisovala, ako ju sledoval a čakal pri dome.. kedy príde, s kým, kde.. musela volať policajtov alebo niekoho z domu, aby po ňu prišiel a odprevadil z parkoviska k dverám, lebo sa jej vopchal do auta, odmietal vystúpiť, bil ju…
Utekaj kým sa dá a dufaj, že nebude neskoro.. lebo kľudne tá mlze takto sledovať aj po rozchode, resp. po tom ako sa prestaneš s ním stretávať

petulda333
25. júl 2023

@hladamematku ty snad uz na prvom stretnuti vies odhadnut cloveka? Ci nebodaj mas vestecku gulu? Ak ano,super. My ostatne nie,preto obcas natrafime aj na hlupakov,kt sa vyfarbia casom

ankare
25. júl 2023

@luciaa889 fúha, to vyzerá na poriadneho psychopata. 😳

luciaa889
autor
26. júl 2023

@toskanka to bude asi tým že si nevodim domov hneď každého chlapa s ktorým sa stretnem 🙂 a pol roka je pre mňa krátka doba na to, že sme sa nevídali ani každý deň.. to že ma on so svojou rodinou zoznámil je jeho vec ja som to od neho nežiadala 🙂

toskanka
26. júl 2023

@luciaa889 Asi som z iného cesta, ale mne sa takáto ochrana súkromia zdá prehnana. Keď niekoho poznám pol roka a veľmi dobre si s ním rozumiem, aby ani nevedel kde bývam. Preto ťa možno sledoval, lebo to chcel konečne vedieť 🙂.

hladamematku
26. júl 2023

@petulda333 draha moja ked ta niekto sleduje prve mesiace chodenia, ver tomu ze to nebude jediny red flag jeho chovania, to nam autorka zatajila. Cize vy mozte zit dalej v "primitivnej nevedomosti" a my s "vesteckymi gulami" zapojime to IQ 🙂

toskanka
26. júl 2023

@hladamematku Ale on možno vôbec nie je psychopat. Len bol zvedavý. Keby mne po pol roku stretávania sa muž nepovedal, kde býva, tiež by som bola možno zvedavá, kde býva. Či tam neskrýva napr. manželku. Máme málo informácií o tomto vzťahu.

petulda333
26. júl 2023

@hladamematku no vobec nemusi mat ine zle znaky,zo zaciatku sa vie clovek pretvarovat dost. Su ,,spolu,, 6m a to je malo

hladamematku
26. júl 2023

6 m je malo? Boze 😢

hladamematku
26. júl 2023

@toskanka citacia autorky: a dostala som od neho nahnevanu správu typu že mu klamem ako chodievam domov......Treba citat s porozumenim

toskanka
26. júl 2023

@hladamematku Áno, ďalej píše, že chcel vedieť, či sa s niekým nestretáva. Asi dumal nad tým, či mu neklame, keď si takto chráni súkromie. Že co je za tým. Ale to sú len moje domnienky. Ako som napísala, mne to príde divné celé, aj postoj autorky.

domkakvet
26. júl 2023

@luciaa889 zrejme to nebude mat v hlave v poriadku.