Aké veci sú u vás vo vzťahu neprípustné?

9. máj 2023

aké veci sú u vás vo vzťahu neprípustne?

jaskolka
9. máj 2023

Agresivita a týranie každého druhu - fyzické, psychicke, ekonomické , nevera, vulgárne správanie a vyjadrovanie.

moonlight1210
9. máj 2023

Snaha manipulovat ma. Do cohokolvek.

babulkomale
9. máj 2023

zavislosti vratane fajcenia, agresivita, nevera, lakomstvo, panovacnost alebo submisivita, primitivny humor a tak podobne 🙂

login1234
9. máj 2023

Klamstvo

marianarem
9. máj 2023

Vsetko co sa pise vyssie plus ako matka dodavam nedobre spravanie k mojmu dietatu.

zuzanka.zuzu
9. máj 2023

alkohol
gamblerstvo
opačný politický názor
náboženský fanatizmus

maranta_leuconeura
9. máj 2023

Keby ma muz bral ako sluzku alebo opatrovatelku deti (co tu casto citam), nie ako rovnocennu partnerku. Vseobecne by som neprekusla, keby mal na zeny nazor ze su voci muzom akokolvek menejcenne.

barbora19911
9. máj 2023

Keby nerešpektoval môj názor

jana_eyre_2
9. máj 2023

Nevera, násilie, vážne klamstvo, extrémistické názory, nenávisť voči iným ľuďom.. našťastie mam muža dobráka 😉

domkakvet
9. máj 2023

Nevera, klamstvo, alkoholizmus, drogy, lenivost.

teleskop
9. máj 2023

nevera tyranie akehokolvek druhu

ravador
10. máj 2023

@zuzanka.zuzu "opačný politický názor" 🤣

ladybird81
12. máj 2023

Žiarlivosť

rebrambora
12. máj 2023

Neuprimnost, zatajovanie.

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ravador
13. máj 2023

@milanpetras A to s takýmito ťažkými požiadavkami máš vzťah? Lebo toto už je dosť cez čiaru pre mladú generáciu žien 🤣

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ravador
15. máj 2023

@milanpetras Však ja nekritizujem ten list, podľa mňa je celkom dobre zostavený. Neviem v akej si vekovej kategórii, ale ja mám teda také skúsenosti, že s týmito požiadavkami u 18-25 veľmi nepochodíš. Im robí hlavne problém to ziapanie a neustála negativita 😀 Väčšinou mesiac alebo dva vydržia byť normálne, ale potom to už ide dolu vodou.