Ako cítiť lásku?

3. mar 2023

Ahoj, mala som v živote niekoľko partnerov a nikdy som lásku nepociťovala k niekomu z nich. Všade je laska taká ospevovaná, že cítite to a to a cítite sa tak a tak. No ja som nikdy nebola (ani ako teens) zamilovana a nikdy som to necítila. Take to chvenie, motyliky a podobne. Teraz mám partnera, ktorý sa ku mne správa úžasne.Je milý, starostlivý, bla bla..Proste partner ako ma byt.(mala som aj takých čo taky neboli, napríklad sa o mna nezaujímalo ) No aby to nevyznelo, že som s ním len tak, ten človek sa mi páči milujem s ním trávim čas keď nie sme spolu chyba mi mame spoločne vtipy milujem jeho bozky,objatia … No teraz to vyznelo ako keby opisujem kamaráta 😂 Ale snáď ma tu niekto pochopí. Proste necítim (ani som necítila) nikdy že niekoho lubim v tom štýle že by som mala motyliky alebo cítila ten pocit zamilovanosti ( ano ano toto väčšinou býva na začiatku vzťahu, ale ja som to za cely život nikdy nepocítila)

danica2711
3. mar 2023

panebože, nefixuj sa na to, čo si počula a čítala, keď to raz príde, nebude to tak a tak a pitomé motýliky, bude to úplne iný pocit, ktorý spoľahlivo rozoznáš a nedá sa nejako presne slovne definovať. Ja tomu hovorím "teplo pri srdci", ale to sú tiež len slová. Ten pocit príde, bude jedinrčný a len tvoj a ver mi, že ho hneď spoznáš

uhgara
3. mar 2023

kazdy vnima, citi a prejavuje lasku inak a je to uplne v poriadku. to, ze nemas motyliky, netoci sa ti z niekoho hlava, necervenas sa a podobne, este neznamena, ze nie si zalubena🙂

liljana
3. mar 2023

Vsetko je v hlave. Ako ked ti da niekto darcek. Bud si nastavena tak, ze ta potesi kazda mila malickost, aj kvet, pozvanie na kavu, lebo si niekto na teba spomenul. Alebo sa budes tvarit znudene a otravene, aj ked ti niekto daruje, co ja viem, drahe auto.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubo654
3. mar 2023

Mavas vela nezavezneho sexu?

sandokanka36
3. mar 2023

kazdy citi a preziva lasku uplne inak a nie je na tom vobec nic zvlastne, nic divne, to ze ty nepoznas motyliky neznamena, ze nemas rada alebo lasku necitis, proste u kazdeho cloveka je to individualne 🙂

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz