Ako trávite čas s partnerom?

29. dec 2022

Ahojte.
Neviem, čo je to za dobu, ale naozaj ma zaujíma. Ako trávite čas so svojím partnerom? Ide o to, že celé Vianoce som doma s mužom, ale každý z nás robí niečo iné a naozaj sa už nazvem to, že nudím. Rada by som s ním strávila nejako čas viac ako prechádzka so psom alebo len vo dvojici, či pozerala film.
Hrať karty nás už prestalo baviť. Ani jeden bohužiaľ však nevieme nič vymyslieť, čo by sme mohli robiť.
Nakoľko nám to finančná situácia nedovoľuje, niekam skočiť (kino, večera atď.) nemôžeme.
Ako sa inak zabávate s partnermi? Ako s nimi trávite čas?
Podotýkam, že sme zatiaľ bezdetný pár.
Ďakujem za odpovede.

lucka_ke
29. dec 2022

žiadne koníčky? priatelia? rodina?

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. dec 2022

@lucka_ke rodina ďaleko, všetci kamaráti majú deti, takže to tak jednoduché nie je. Spoločný koníček je hranie jednej hry, ale to nás tiež stále nebaví.

janinamojka
29. dec 2022

Toto iste je u nás posledne.tyzdne..ale dala som si záväzok že od nového roka ho vytiahnem športovať 😁už vidím tu nadsenu tvar😁😁😁

syslik81
29. dec 2022

turistika bike vencenie psov z utulku .. daju sa najst aj lacnejsie spolozcne zaluby ... najdite si brigadu aby ste mohli mozno cestovat ... alebo hold uz len doma hrat hry a pozerat tv ako starci

lindous
29. dec 2022

Večer sa často len tak rozprávame pri pohári vína a nejakom malom občerstvení, samozrejme klasika film/seriál...ale teda čo iné spoločenské možno aj počítačové hry ako karty? šport - teraz napríklad plávanie? vstupné na plaváreň je podľa mňa finančne celkom fajn... alebo skúsiť spolu uvariť nejaký nový recept?... zavolať kamošov na posedenie?... ísť na výlet s cieľom - zámok, múzeum, galéria, turistika, opekačka? keď bolo covidové obdobie a my už sme fakt nevedeli čo so sebou, tak sme objednali plátna, farby a spravili si doma umelecké radne a to ani jeden nie sme umelec 😂 a teda trávime čas spolu aj tak, že každý si robí svoje

evkamotka
29. dec 2022

My uz deti mame, o to viac si uzivame ked ich dame spat. Takto cez vianoce (cez den sme v praci) klabosime pri vine, citame kazdy svoju knizku a vzajomne sa prerusujeme pri zaujimavych info z knizky, pozerame film/serial. My uz nie ale vy sa vzdy viete ist aj vecer prejst

autor
29. dec 2022

@syslik81 to je len teraz posledné obdobie. Cez leto žijeme každý deň, ide o zimné obdobie. Muž je SZČO, zima je vždy ťažšia, preto moc nerozhadzujeme. Cez leto už máme naplánované rôzne aktivity ako aj dovolenku do Afriky 🤭😁 ide len o toto zapeklité pre mňa depresívne obdobie.

kiwi3
29. dec 2022

si si ista, ze mas toho spravneho partnera? ja si teda neviem predstavit, ze by som sa s mojim nudila a to kludne mozme len pozerat tv alebo pocitat tulave macicky na prechadzke...

autor
29. dec 2022

Dámy, vidím tu rôzne odpovede. Ja som už mesiac doma, muž dva týždne. Televízia, no prepáčte ale v tom odpade čo nám stanice ponúkajú nič nie je. Ostatné platformy pozreté. Proste aj keď obaja máme vlastné koníčky, nebaví ma stále len pozerať filmy alebo sa prechádzať, či rozprávať. Keď okrem obchodu nikam nechodíme, už sa ani o čom nemáme rozprávať, teda jedine, že by sme sa opakovali 🤣. Za 5 rokov sme si toho povedali o minulosti, budúcnosti a podobných veciach dosť. Hrali sme aj tie rôzne partnerské hry čo sú (človečina...) Môj chlap nie je nejaký fanúšik kníh, takže knihy sa u nás nejako moc nečítajú. Variť, varíme spolu často, čokoľvek nám cinkne do nosa, skúšame nové veci, ale asi som moc náročná, proste sa nudím. Ale je to len TERAZ cez zimu. V lete na "nudenie" nie je čas, keďže chodíme do práce, alebo niekde sme. Proste ide o to, že teraz nie sú peniaze a je veľa času. So psom chodíme každý deň na 4 hodiny von, takže tam trávime spolu čas, ale ja by som rada robila aj niečo iné . Niečo nové možno..

terina25
29. dec 2022

Tak to je tazko nieco radit,co robit doma,ked mimo domu nemate financie 🤷 kino, masaz, sauna,vikendovy pobyt tym padom nie. A v byte co ine sa da robit ako tv, pocuvat hudbu, rozpravat sa, varit, upratovat, hrat hry,citat knihy . Milovat sa 😁

syslik81
29. dec 2022

su aj indoorove aktivity- plavanie ,posilka, vyroba niecoho , vzdelavanie sa vo vecernych skolach , dobrovolnicke prace ,

drake122
29. dec 2022

A sexovať ste neskúšali?

lucka_ke
29. dec 2022

zimná turistika? nájsť niečo v meste/obci kde sa dá prísť pomôcť (dobrovoľníctvo) alebo nejaké záujmové skupiny (ak muža nebavia knihy pridaj sa ty k čitateľkám, alebo ak ťa baví tanec do klubu..) nemusíte všetko robiť spolu

marca12
29. dec 2022

A musite stale nieco spoločne robit? Ved treba sa nudit aj sam so sebou. My sa chodime korculovat,na prechadzky,na navstevy,skladame puzzle,zahrame si spolocenske hry,karty. Zima je tiez pre nas take hluche obdobie,ale my sa radi v zime aj doma povalujeme a vobec nevadi,ze nemame spolocne vyplneny cas uplne do bodky.

elenita
29. dec 2022

Tak spolu varte a potom umyvajte riad 😅 (mne uz pomaly z varenia sibe, cele sviatky krmim x ludi, takze varim kazducky den). Ale vazne, vyskusajte nejake nove recepty, otvorte si k tomu vinko....ja zboznujem varit s manzelom aj synom, ale malokedy na to mame cas. A do toho nam nonstop pobieha akcne batola, takze u nas to ma iny naboj 😅 Inak radi sa rozpravame o comkolvek, stale prerabame, takze planujeme, co a kedy porobime, kedy sa co kupi do domacnosti, ale aj tak, vseobecnosti, zazitky a prihody z detstva a tak 😊

onedaynick
29. dec 2022

Ja by som sla do dobrovolnictva. Organizacie typu Mareena ci Podaj mi ruku. Normalne par hodin tyzdenne robit zadarmo pre druhych. A ver, ze tem na rozpravanie bude zrazu vela.

h2
29. dec 2022

Bezdetní, sami doma? SEX!!!

januska12323
29. dec 2022

Ponúknite známym stráženie detí, potom si budete aj tú nudu užívať.

avanka
29. dec 2022

Máme síce 2 deti, ale obaja čítame, varíme, manžel sa medzitým venuje chlapcom, pozrieme si dobrý film, chodíme na prechádzky . Vyberali sme dovolenku
Pozor na to, ak nebudete mať spoločné záujmy, môže to byť pre vás likvidačné

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1gabriela13
29. dec 2022

Veď počkaj keď prídu deti ešte si poplaces za týmto obdobím že sa nudíte 😅

zuzinabila
29. dec 2022

Spolocenske hry-mame ich mrte😁,prechadzky,pozeranie filmov atd

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. dec 2022

@elizabet173 poviem vám to takto. Ďakujem za odpoveď, mne zostalo na účte 50€ mužovi 35€ musíme vydržať do výplaty, ktorá bude tento mesiac nijaká. Platili sme dovolenku na leto, všetky úspory išli na ňu. Myslím, že 85€ do výplaty 10.1 je dosť ďaleko, ak chceme jesť. Máme spoločných priateľov, aj len takých, ktorí zatiaľ pozná len jeden z nás.. Kamarátov voláme napríklad k nám každú chvíľu aj s deťmi (väčšinou 3-7 ročné) bohužiaľ sú to väčšinou typy, ktoré nikam nechcú chodiť.. ani k nám ani von si sadnúť do reštiky napríklad a to sme pozývali.. Brigádu si hľadať nebudem, pretože mám prácu akú mám, len chorobnosť moju školu zavrela, tak som musela zostať doma a mať prácu na doma. no a samozrejme teraz sú sviatky, takže každá škola je zavretá 🙂 Muž bol chorý atď.. každý máme aj svoje vlastné koníčky o tom pokoj. Ale ja chcem niečo, čo budeme robiť spoločne. Proste som chcela nápady, čo robiť spolu, čo doma robia ľudia, keď chcú spolu tráviť čas.

autor
29. dec 2022

@drake122 no to nás vôbec ale že vôbec nenapadlo.. my na seba len tak doma pozeráme. 🤦

autor
29. dec 2022

@elenita varím tiež celé sviatky.. sme len dvaja, ale keďže nás doma bolo vždy 6.. naučená z domu od mamky variť veľa.. už mi to ide krkom 🤣 ešte do nového roka budeme jesť, čo je uvarené.. máme svoju knižočku, kde píšeme recepty, ktoré sme spolu vymysleli a niekedy robíme nové recepty a niekedy sa vrátime k tým v knižočke. 😁

autor
29. dec 2022

@marca12 samozrejme, že sa treba aj nudiť sám so sebou. Ale som doma mesiac, tak som nahajpovaná a rada by som niečo akčné. Korčuľovať sa občas chodíme tiež 🙂 ale nie často, nechce sa nám 25 minút cestovať kvôli hodine korčuľovania, keďže po operácii kolena dlhšie na korčuliach nevydržím. 🤣

h2
29. dec 2022

😯 Ako môžete tak žiť, že máte dvaja dospelí pracujúci na účte spolu 85€?! A výplata bude o takmer dva týždne. Hlavne, že máte za všetky úspory zaplatenú dovolenku na leto! 🤦🏻‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz