Ako zistím, či ma muž stále podvádza?

19. aug 2023

Zienky, ako zistim, že muž ma stale podvádza? nemate niektorá podobnu skúsenosť? Ide o to že ma uz podviedol s tým že tam nešlo len o fyzické podvádzanie ale aj o citové, ale mame malé deti tak som odpustila. Sľúbil že sa bude snažiť čo sa aj snazi, ale mam pocit že to robí nasilu. Proste necítim že to robi prirodzene. Asi som urobila chybu keď som mu povedala akú mam predstavu, co chcem aby robil a on to začal postupne robiť. Čo je síce super ale nejako mu to nezeriem. Ja tuzim po tom aby to urobil sam od seba, alebo prisiel s nejakým nápadom alebo prekvapením sam. Je smutne že si vsetko musim vynucovať sama a on nepríde s ničím. Dokonca ani sex nezačína prvý on. Celkovo je toho strasne malo s jeho strany. Navonok je vsetko super ale neverim mu že to robí kvoli mne. preto mi s toho vychádza jedine a to že ešte udržuje kontakt s milenkou. Je dlho v praci a ja doma s detmi a ja netusim či s ňou nie je počas pracovnej doby, lebo je to mozne keďže ma flexibilnú prácu a ja neviem ako to zistit. Keď je doma tak nevidim tie klasické podozrive aktivity ako predtým ked si s ňou písal z domu a nosil mobil vsade so sebou. Ale citim že v poriadku to nie je😒

taga
22. aug 2023

Takze ty si vynucujes, aby tvoj muz robil nieco, co mu proste nie je prirodzene a potom si nastvana, lebo citis, zeto nie je prirodzene?

vikiki29
22. aug 2023

Och… strašne úbohé takto si vynucovať veci, lásku, sex od muža. Ten skôr alebo neskôr aj tak odíde, pretože ta neľúbi, tak prečo sa takto ponizuješ? Nechaj ho ísť a zachovaj si svoju hrdosť a sebaúctu, deti otca predsa nestratia.

lentilka78
23. aug 2023

@autorka ak sa môžem opýtať, ako dlho trval pomer? Aj to je dôležité si myslím.. Lebo je rozdiel ak to trvalo par týždňov /mesiacov a ešte ma co sa milenky týka ružové okuliare.... A rozdiel je ak to trválo dajme tomu rok dva a viac...
A ruku na srdce, stačí ti toto? Mňa by zozieralo žiť s mužom o ktorom viem a citom ze mysli na inu ženu... Neostal s tebou len kvôli deťom?

autor
23. aug 2023

@taga ja chcem, aby to začal postupne robiť prirodzene

autor
23. aug 2023

@lentilka78 nepovedal mi to

lentilka78
23. aug 2023

@autorka ale mala by si si zložiť ružové okuliare, takto to nefunguje... Je mi to ľúto, ale on pokiaľ ju miluje, tak všetky tie veci pri tebe bude robiť nasilu a pritom všetkom si bude predstavovať ju 😪... Len si bude dávať väčší pozor, aby to na ňom nebolo vidno. A aspoň deťom sa venuje prirodzene?
Musí ta to poriadne zozierat, ja by som toto nedala určite.... Keď si predstavim fungovať s mužom, snažiť sa a vidieť ze myšlienkami a srdcom je niekde inde...

aurora33
23. aug 2023

Ale ak on nechce, tak ho jednoducho nedotlacis robiť niečo čo nechce

lienka.7
23. aug 2023

@autorka je pekne, ze TY CHCEŠ. ale pokiaľ NECHCE tvoj muz, mas smolu. Teraz nic v zlom, ale je mi ta uprimne ľúto. Lebo sa v podstate len ponižujes. Chlap ta evidentne nechce, je s tebou len z nutnosti/povinnosti (?) A ty si naivne myslíš ze všetko bude ako predtým.

autor
23. aug 2023

@lentilka78 deti miluje a urobi pre ne vsetko

lentilka78
23. aug 2023

@autorka, predpokladám ze hlavne deti ho držia pri tebe... Keď je príkladny otec... A chce byť s nimi každý deň. Keby odišiel tak ich vidí možno maximálne párkrát do týždňa /mesiaca.
Neviem aké už si veľké, ale aj oni raz vyrastú a už ho nebude pri tebe nič držať... On sa do teba už druhýkrát nezamiluje...

maminkadeticiek
23. aug 2023

A co ti to pomoze ked to zistis?Ak ju naozaj lubil tak co zmozes?Aj tak od neho neodides,ze?Budes mat to co doteraz akurat este viac trapenia

autor
23. aug 2023

@maminkadeticiek takto to vidím aj ja:(

jeliz59
23. aug 2023

Presne pre toto som neodpustila a rozviedla sa....poznám sa neverila by som mu zralo by ma to za živá a viedlo by to len k hadkam a narušeniu mojej psychiky....by ma odviezli do Kremnice co by ma to žralo....a to v mojej situácii by radšej aj niekto odpustil lebo mam ťažko postihnuté dieťa a nemôžem robiť.....moje dávky šli na podnájom...a dalej co alimenty?? Tie mi uznali 100e....na posmech sveta pre choré dieťa lebo pánko nema oficiálny príjem....robí na dohodu za drobne a pritom do ruky mu idu také peniaze že čau ale nemám mu to.ako dokazat
....

karolinakr
23. aug 2023

@jeliz59 on si naschval nechava platit na ruku, aby nemusel postihnutemu dieťaťu platit? to je vysoky level chrapunstva..ja neverim na karmu a tieto hesla vselijake, ale on si koleduje

autor
23. aug 2023

Neviem ako to skonci, ale aj dnes prisiel neskoro s dobrou náladou a moja fantazia už pracuje:( zas mu musim pripomenut, co chcem:( nepiste mi,ze som uboha,lebo takto sa uz citim davno,uz sa ponizit viac neviem, ale neviem ako s toho bludneho kruhu von

midori123
23. aug 2023

Autorka, a čo ti povedal, že kde bol? To stále býva v práci tak dlho?
Lebo prísť z roboty po dlhej šichte a ešte vysmiaty jak lečo, je podľa mňa dosť prúser…

saraxyz
23. aug 2023

Ak si chceš zachovať zdravý rozum, tak ho nechaj, nech ide. Teba to bude "boliet" iba istý čas. Toto, čo žiješ teraz ta totálne psychicky zloží. A nielen teba

jeliz59
23. aug 2023

@karolinakr áno ako píšeš je to hanba syn je ťažko chorý mentálne je autista nehovori na plienkach je ...rozum cca na 2 roky.....v zivote by som si nepomyslela že toto urobí bola som snim od 16 rokov....keď som mala.18 vydala som sa v 25 sa mi narodilo dieťa....už sa to začalo kaziť ed som.mala 28 odišiel na dobro....prebehol rozvod nikdy som si nepomyslela že toto dokáže kým sme žili spolu tak sa staral nadštandardné ale.len materiálne výchova hranie pomôcť mi nič...no.ale.je to hajzel!!!napíšem ako je uzivat si život žrať a neviem.co dovolenky auta luxus...a dieťaťu ani len puding za 50 centov.nekupi a ani mi neplatí alimenty....dobre co....ah no môj vylev🙂tebe držím.palce nech sa už akokoľvek rozhodneš ale ver mi prežila som.si to.co ty ako by som.o sebe čítala vynucovala som si prosila neviem co zbytočne poníženie oninsa majú snažiť nie my....kašli na to ozaj ak ti môžem.poradiť to on by tá mal na rukách nosiť nie ty sa snazit

ceresna79
23. aug 2023

Ja sa tiež pridávam k davu žien, ktoré sa ti čudujú, je to úbohé, aj keď to nechceš čítať, nepotešilo by ťa viac keby prišiel sám od seba, že ťa berie von alebo donesie kvety než to že ty si to vynútiš ty sama? To radšej nič než takto úboho!

patricia255
23. aug 2023

Podľa mňa vieš ako z tohto bludného kruhu von. Musíš sa rozviesť, proste to čo medzi vami nie je láska a ty to vieš. Nie je tam úcta, on ťa nemiluje, nechce s tebou spávať, nechce byť tvoj manžel. Chce byť len otcom vašich detí.
Neviem načo ti takýto chlap je... Akože ja som z rozvedenej rodiny, mala som 7 rokov a pamätám si že to našim neklapalo a hadavali sa... Vnímajú to aj deti, ubližuješ aj im...

Sa netvárte že ste šťastná rodinka, neoklameš ani seba ani deti ani nikoho... Čiže žiješ v sebaklame lebo sa bojíš ako bude vyzerať tvoj život bez neho

Ale ver mi moja milá, že on si to vie veľmi dobre predstaviť, že by sa vrátil do náruče milenky

A toto podozrievanie je čerešnička na torte, na 90% s ňou môže sexovať a s tebou nič nechce mať, lebo by mal výčitky voči milenke...
Ale tvoj život, choď pokojne a ohrej mu večeru a popros ho aby ti povedal že ťa ľúbi 🙄🙄🙄

aurora33
24. aug 2023

Kebyze ako píšeš robí tvoj manžel pre deti všetko tak sa nepretvaruje a rozhodne sa. To že z teba je doma troska a sliedis kde je čo je s kým je a on si chodí z prace neskoro s dobrou náladou a deti to cítia to je podla teba v poriadku? Ja by som tak žiť nemohla…

vikiki29
24. aug 2023

@autorka naznačila, alebo povedala si mu niečo v zmysle, že ak odíde tak deti už neuvidí? Lebo ja nechápem ako môže niekto so sklopenými ušami robiť to čo mu očividne nie je prijemné len preto že to od neho vyžaduješ? Ako to vlastne u vás funguje? Ty mu povieš keď príde domov že daj mi pusu, dodnes mi kvety, cez víkend nás vezmi na výlet, zajtra ma prekvap niečí pekným a nezabudni sa pri tom usmievať… a večer sex, lebo je to tvoja povinnosť? Ten človek je šťastný jedine keď je mimo domu a to preto, ze tam mu nikto nediktuje čo má robiť, ako a kedy, nikto mu nedáva podmienky, nemusí počúvať ako poslušný psík. Nečudo, že je radšej v práci resp. z milenkou. Prečo si energiu ničíš na niekoho kto ťa už nemá rád a neinvestuješ ju radšej do seba a detí?

autor
24. aug 2023

@vikiki29 nie, len raz za čas spomeniem,po čom túžim a spomenula som,že odídem, keď chce so mnou žiť ako so sestrou.

karolinakr
24. aug 2023

@vikiki29 ja si nemyslim, že ona robi funkciu psa či muž..len proste chce citiť lasku..tu sa to prezentuje ako zločin, laska sa neda vynutit, ked je srdcom pri inej..On sa musi sam rozhodnut a sam chciet ostat pri rodine so všetkym, čo k tomu patrí

karolinakr
24. aug 2023

@a teraz ma napadlo, keby ste sa rozisli a povedala si mu nech pride, ked naozaj bude o tom na 100% presvedčeny a sam chcieť? no ja by som sa ho spytala na to vypiskovanie a dobru naladu

lienka.7
24. aug 2023

@autorka prepac, ale toto je vrchol ubohosti🤦‍♀️ čo mu chceš pripomínať? Aby ked dôjde domov, ta objal, vystiskal a vybozkaval? Večer vášnivo pomiloval v posteli? Kks, ten chlap ta nechce, je s tebou len a len kvôli deťom. Sa mu divím, ze nespi na sedačke. A tebe ze zo seba robíš blbú, prepáč 🤦‍♀️ nechaj ho ísť, deti predsa môže vidat kedy chce, ak mu to ovšem nechceš zakazovať a robit napriek. To, ze uz nebude tvojim mužom, neznamená ze detom nemoze byt dobrým otcom !

autor
24. aug 2023

Neviem čo na to napísať, asi navštívim psychológa:(

oli18
24. aug 2023

@lienka.7 ty uz kolko rokov zijes v manzelstve, ze take zarucene veci pises? On jej nepovedal, ze ju nelubi. Moze kludne lubit naraz aj dve zeny, nic mimoriadne. Ty budes asi ta milenka, ci? 🙉

sasa1310
24. aug 2023

na vašom mieste by som vyskúšala jednu poslednú možnosť. Deti niekomu dať povarovať a vy dvaja sami niekde na romantický wellness. Stačí 2-3 noci. Len sami dvaja a rozprávať sa a rozprávať sa. A potom uvidíte obaja, že čo a ako.

oli18
24. aug 2023

Autorka, ako to pokracuje?