Ako zistím, či ma muž stále podvádza?

19. aug 2023

Zienky, ako zistim, že muž ma stale podvádza? nemate niektorá podobnu skúsenosť? Ide o to že ma uz podviedol s tým že tam nešlo len o fyzické podvádzanie ale aj o citové, ale mame malé deti tak som odpustila. Sľúbil že sa bude snažiť čo sa aj snazi, ale mam pocit že to robí nasilu. Proste necítim že to robi prirodzene. Asi som urobila chybu keď som mu povedala akú mam predstavu, co chcem aby robil a on to začal postupne robiť. Čo je síce super ale nejako mu to nezeriem. Ja tuzim po tom aby to urobil sam od seba, alebo prisiel s nejakým nápadom alebo prekvapením sam. Je smutne že si vsetko musim vynucovať sama a on nepríde s ničím. Dokonca ani sex nezačína prvý on. Celkovo je toho strasne malo s jeho strany. Navonok je vsetko super ale neverim mu že to robí kvoli mne. preto mi s toho vychádza jedine a to že ešte udržuje kontakt s milenkou. Je dlho v praci a ja doma s detmi a ja netusim či s ňou nie je počas pracovnej doby, lebo je to mozne keďže ma flexibilnú prácu a ja neviem ako to zistit. Keď je doma tak nevidim tie klasické podozrive aktivity ako predtým ked si s ňou písal z domu a nosil mobil vsade so sebou. Ale citim že v poriadku to nie je😒

lienka.7
24. aug 2023

@oli18 ty sa zobud paneboze 🤦‍♀️ to, ze ju ma na salame dokazuje svojimi skutkami, nemusi jej povedať ani mäkké f.

oli18
25. aug 2023

@lienka.7 ja som davno zobudena. Len ty vies malo o zivote. Nic nie je len ciernobiele.

lentilka78
25. aug 2023

@autorka kľudne, ak chceš napíš mi správu.... Napíšem ti ako to bolo u nás aj tí možno v niečom poradím, len nechcem to rozpisovať vo verejnej teme

aurora33
25. aug 2023

@oli18 ale @lienka.7 ma pravdu. Nie je dôležité hovoriť že ju lubi a podobne dristy, keď na autorku maximálne a zvysoka vieš čo.

oli18
25. aug 2023

@aurora33 tu neide o to, ci hovori, ci nie. A co potom manzelstva po nevere? Hovori sa, ze nevera utuzi manzelstvo. Ak by ti muzi nelubili manzelky, neostali by predsa s nimi. Mnohi ostanu a lubia sa nadalej.

lentilka78
25. aug 2023

@oli18 áno môžu ostať a uvedomiť si svoje zlyhanie... Ale len taki co mali len sexuálnu neveru...
Raz keď sa muž zamiluje, a miluje naďalej milenku, tak to je aj tak koniec manželstva....
Bohužiaľ je to tak

aurora33
26. aug 2023

@oli18 ja som v živote nestretla taký pár, kde nevera zrútila manželstvo. Nikdy

sheila121
26. aug 2023

@oli18 to je podľa mňa uplna blbosť, že nevera utužuje manželstvo. Keby to tak bolo nemáme tu taku vysokú rozvodovosť.

autor
26. aug 2023

@oli18 necítim to tak,že to naše manželstvo utužilo. Stale zvažujem, či som urobila dobre, že som odpustila, keďže mám pocit, že to celé hrá a nič ku mne necíti. On to vlastne ani neoľutoval ani raz a stále spomína rodinu, nie mňa.

saraxyz
26. aug 2023

Mam otázku. Si si istá, že si "odpustila"? Lebo ak si odpustila, tak neriešiš 😉

vikiki29
26. aug 2023

@saraxyz ona mu odpustila, iba ju štve že muž sa na milenku namotal aj citovo a ju už neľúbi. A to, že ostal iba kvoli deťom a nie kvoli nej. Srdcu nerozkážeš - nepochopiteľné, čo?

ropucha6
26. aug 2023

Jasne, ze spomina rodinu. Ved ti jasne povedal, ze mu ide o deti, nie teba. Co ho chces donutit lubit teba? Ako prosim Ta? Spamataj sa, bud sa teda obetuj ty aj on kvoli detom a hrajte frasku alebo ho nechaj ist.

saraxyz
26. aug 2023

@vikiki29 každý vníma "odpustenie" po svojom. Toto ale skutočné odpustenie nie je.

autor
26. aug 2023

@saraxyz ja som odpustila,ale on ai to neváži

karolinakr
26. aug 2023

Nebudte take tvrde na autorku, evidentne ho lubi a je rada, že sa vratil..Odpustila, chcela novy začiatok, skusila - nevydalo..V podstate od prveho komentu je tu na ňu utočene, ale ona to myslela dobre..
Že chlap nevyužil druhu šancu, to je ine..Možno su v tom financie, deti, zvyk všetko naraz..Len teraz porozmyšlat, čo dalej..No vcera som pozerala Boleka Polivku.v ..hošigutntag..tam sa Vlastička oňho pobila s Irenkou, potom spolu chvilu bývali na hromádke, potom sa naňho vykašĺali obe, ked prišiel o prachy
Pozri si ten film a možno tam najdeš nejakú inšpiráciu
😉

oli18
26. aug 2023

Autorka, asi je vsetko velmi cerstve. Hovori sa o utuzeni, avsak to nepride smahom ruky. Poznam chlapov, ktori sa rozviedli a zobrali si milenky. Po rokoch priznali, ze to bola chyba, ze mali ostat. Tazko radit, ty sa musis rozhodnut. Vsetko chce cas. Drzim palce, nech sa spravne rozhodnes.