Ako zvýšiť chuť na sex?

10. mar 2024

Ahojte. Niečo účinné na zvýšenie libida? Som 10m po pôrode a nejak si neviem nakopnúť chuť na sex. Aj by som chcela, ale proste tá energia mi chýba. Predtým som ja furt dorážala na muža a teraz nejako nie a nie prísť na chuť😕 Pomáha maca? Alebo nejaký iný doplnok?

nevenka
14. mar 2024

@petra92 ja som to mala tak isto. A po stvrtom katastrofa...😖

petra92
14. mar 2024

@nevenka je to zaujímavé teda 🤔 Ja štvrté neplánujem, tak som rada, že je to tak ako to je 😊

elvia
17. mar 2024

@timea301196 prečo by muži mali trpieť ženinu nechuť?? To sa pýtaš vážne? (sorry nežijem koníkom tak až teraz odpisujem) Možno preto že okrem toho že sú nadržaní sú aj zaľúbení? Žeby preto? Ja neviem 🤷‍♀️ ty vieš či máš vedľa seba nadržanca ktorému keď nedáš pôjde za inou alebo muža ktorí ťa "bezpodmienečne" ľúbi a chápe že niesi vec ktorú použije k uspokojeniu svojich potrieb.
ps: na milovanie treba dvoch,na sex stačí jeden to máš pravdu,jeden nadržaný a potom ešte niekto kto podrží.
Ak si nepochopila o čom píšem vyššie asi nepochopíš ani toto.

elvia
17. mar 2024

@autorka prepáč ale mňa nemáš dôvod ľutovať. Na poľutovanie si skôr ty sama keď nechápeš že telo ženy sa počas tehotenstva 10mes.pripravuje na pôrod tak prirodzene najmenej 10mes.trvá pokým sa dá do pôvodného stavu nie len fizycky ale aj hormonálne.
Súložiť chceš na silu .. tak neviem no koho treba ľutovať.
Možno aj toho tvojho muža keď sa trepe na tebe a ty len držíš ako hluchý dvere lebo chuť nemáš ale strach aby ťa ten tvoj na chvíľu nevymenil a nevytriasol sa na inej vagíne tak mu radšej podržíš vždy keď on chce . .👏

autor
17. mar 2024

@elvia ty si dobre mimo😅