Sex po pôrode - ako zvýšiť libido

12. okt 2021

Dobrý večer,
Od pôrodu nemám vôbec chuť na sex. Myslela som si že časom to prejde, ale už som 11 mesiacov po pôrode a nemilujeme sa vôbec. Neviem za ani donútiť. Nieje to mojim partnerom ja netúžim ani po inom ani po sebauspokojení. Pôrod bol veľká trauma, malý skoro zomrel a začiatky boli náročné nevedeli sme čo bude a bolo veľa stresu. Ale teraz už to vyzerá že je úplne zdravý, stres trošku opadol. Neviem čomu to pripisovať. Neexistujú nejaké tabletky na zvýšenie libida? Neviem nájsť niečo čo sa môže aj počas kojenia. Podeľte sa prípadne so svojimi skúsenosťami. Ďakujem

bluka2
12. okt 2021

Prejde to časom, ale možno až tak o pol roka. Aspoň tak z mojej skúsenosti 2x. Tak v 1,5 roku dieťaťa. Je to podľa mňa biologické, aby si sa mala čas starať o toto dieťa a nie hneď aj o ďalšie 🤣 sorry, viem, že som ti nepomohla, ale čas hrá s tebou.

autor
12. okt 2021

@bluka2 ďakujem aj to má trošku ukľudní, že niesom na tom sama a že sa to ešte môže zmení

uzivatelka1113
12. okt 2021

som si najprv myslela že o mne píšeš 🙈 a to som nemala ťažký pôrod.. ja dúfam že keď prestanem kojit.. 🙈

bluka2
12. okt 2021

Čo si, na tomto fóre som už čítala o veľa ženách, čo to tak majú. Z toho vychádzam, že je to prirodzené a áno, že s tým súvisí aj to kojenie a jeho intenzita. A tiež som nemala ťažký pôrod, priam krásny bol a bola som hneď fit

oblecenie99
12. okt 2021

Celkom náhodou neberieš antikoncepciu? Ja som totiž bola dosť zaskočená, že aký je rozdiel, keď som ju krátko vysadila..

gunner
12. okt 2021

No ja mám tento problém tiež a to som po pôrode už 2 roky, nekojim už rok. Čakám, kedy sa to zlepší a stále nič.

deti95060810
12. okt 2021

o tabletkách neviem ale každému pomáha niečo iné... určite by si potrebovala dlhší oddych priam nudu....
Mne pomáha hudba, tanec, film s erotic. podtónom...😉

aylinn
12. okt 2021

@uzivatelka1113 ja som prestala kojiť a furt nič 😃🙂

greywolf
12. okt 2021

Chudak manzel 😛 ale takych nas je viac. Zaujimave je ze ked muz sa nevenuje zene, mamicky na fore jej radia daj mu pol roka, rok a najdi si milenca. Pokial sa zena nevenuje muzovi rok, dva tak muz musi podla mnohych mamiciek tu vydrzat a ak si najde milenku je to chrapun a za vsetko moze len on. 😀😀😀 PS: ruky mas usta mas, takze…

gabrielarey
13. okt 2021

Ja mám to iste.

essenceee
15. okt 2021

nepomohli ani afrodiziaka a feromony?