Aký bol prvý sex po pôrode?

lucialucka456
17. mar 2020

Ahojte,mala by som takú jednu otázočku 🙂 prosím blbé komentáre si nechajte pre seba!!!!! Som po pôrode už 1m a 1tt, niekedy ma este miesto šitia zabolí ale nie vždy. Otázka: kedy ste boli prvýkrát v styku z manželom , bolelo vás to? Je niečo iné?

michaella24
17. mar 2020

Tak ďaleko ešte nie som, len ťa opravím a dúfam, že sa nenahneváš, ale si po pôrode 1 mesiac a 1 týždeň, nie 1tt - tt znamená týždeň tehotenstva 🙂

reni666
17. mar 2020

2 mesiace po pôrode a hrozne bolelo 😣😣😵

vieronika14
17. mar 2020

@lucialucka456 ahoj my sme skusali este v sestonedeli a teda nic prijemne ani pre mna, ani pre muza Bolo to ok az po nejakych 3 mesiacoch

renatka1985
17. mar 2020

to je velmi individualne. ja som mala hrozne poporodne poranenia, ale nastastie som sa dala dokopy a v den kedy sa skoncilo sestonedelie uz sme to skusili a vsetko bolo ok

uhnakova
17. mar 2020

Ja som bola strasne rozbita po prvom porode, sili ma hodinu a davala som sa dokopy niekolko mesiacov. Takze prvy sex bol zhruba po troch mesiacoch od porodu, skor som sa neodhodlala 😅. A teda, sli sme na to opatrne a dalo sa, ziadne bolesti nastastie.

mischelin89
17. mar 2020

Ja som mala pekny lahky porod bez natrhnutia, strihania, este v ten den som v pphode sedela v tureckom sede. Sex po sestonedeli bolel a velmi. A nasledujuce tri mesiace asi to bzdy tak bolelo. Potom sme to nejako rozchodili.

simiqe
17. mar 2020

Ja som mala nastrih prvý sex sme mali po 2 mesiacoch a hrozna bolesť ta trvala asi 3 mesiace.. Po troch mesiacoch bolesť trocha ustúpila že sa to už ako tak dalo aj vydržať.. Teraz som 11 mesiacov po a ešte stále to nie je ono ale už si to viem aj užiť... Ale samozrejme každá to ma inak 😉

annadan
17. mar 2020

približne po dvoch mesiacoch, no mňa to nejakosi nebolelo, ale príjemný nebol. hlavne treba ísť na to zľahka a ak tak proste stopnúť, bude naň predsa len ešte dosť času

malicka_mysicka
17. mar 2020

@lucialucka456 2 mesiace po porode, ak kojis, tak pouzi lubrikant, my sme prve 3-4m po porode isli len s lubrikantom, inak som mala bolesti. A tiez som mala dobry porod bez strihania a len esteticke sitie. Je to indi vindi, ale casom to urcite bude ako predtym 🙂

tilda84
17. mar 2020

Počkala som 6 týždňov, kym som mala kontrolu u gynekológa. Potom sme išli nato, a troška bolelo, no kým som kojila strasne suchá som bola, musemli sme používať lubrikant.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misica16
17. mar 2020

Mna sili, ale ked doktorka povedala, ze mozeme tak sme to skusili este v ten den (po 6 tyzdnoch), lebo som sa bala ,ze ak to budem odkladat, tak to uz nebude nikdy 😃a vpohode bolo to cudne ale nebolelo to 😉😃cudne to bolo este par mesiacov a potom sa to vratilo do povodneho stavu 😉

evuska135
17. mar 2020

Pre mna to bola muka, zlepsilo sa to u mna az rok po porode skoro 🙈🙈

sunny8
17. mar 2020

Pri prvej dcérke som skúšala až po 9 mesiacoch a hrozna bolesť 😔

monika2012
23. mar 2020

@lucialucka456 Bola som veľmi šitá, aj zvnútra aj zvonku. Samozrejme nástrih, potrhaná som bola. Prvý sex sme mali po mesiaci, nič ma nebolelo. Bolo to nádherné, vzrušujúce, bola som dosť úzka, takže som všetko cítila intenzívnejšie, aj manžel. Takže ani vtedy a ani nikdy potom ma to nebolelo. Len treba ten prvý krát tak opatrnejšie, to je všetko.

ariannazara
25. mar 2020

Cca 2m po pôrode a bolelo to. Keďže som mala dosť zle šitie tak to boli aj teraz co som 9m po pôrode ale používame lubrigacny gél na báze vody a je to oveľa lepšie. Bez toho to je šialená bolesť zo začiatku. 🤷‍♀️

3petka
25. mar 2020

@lucialucka456 My sme asi 3 mesiace po pôrode a bola som strašne stiahnutá a dosť to bolelo. Upravilo sa to asi až rok po pôrode dovtedy iba utrpenie. Ale muž doteraz hovorí že má zosil až moc 😁