Častá kritika od partnera

ibaja29
16. apr 2024

S partnerom sa pozname ledva pol roka a zacali sme spolu byvat ani nie mesiac dozadu. Prvy tyzden bol super mala som pocit ze to bolo dobre rozhodnutie a bude nam to klapat. No potom sme sa raz dost pohadali ani neviem preco ta hadka vlastne zacala ale mam pocit akoby sa zrazu partner zmenil alebo ukazal skor pravu tvar. Odvtedy mam pocit ze len hlada za co by ma skritizoval..domacnost je prevazne na mne kedze teraz robim na skrateny uvazok zatial a on robi do vecera. Nemam s tym problem upracem uvarim spravim co treba. No aj tak je stale nejaka chyba ze som nespravila nieco podla jeho predstav a su to banality. Ze som nepodala nieco z tasky ked sme vykladali nakup ze som neodniesla tanier ked dojedol a sla som do kuchyne. Ked nieco robi mam byt pri nom a ked robim ja tak sama a nic nevyzadujem

ibaja29
autor
16. apr 2024

@betulinka1 je to necely mesiac co spolu byvame a necely pol rok co sa pozname..takze tak. Uz po 2 a pol tyzdni som mala predostrete ako sa nevieme zohrat atd takze to nebude o tom ze si musime zvyknut na seba. On cakal od zaciatku ten full servis. Teraz mi to dochadza viac a viac

ibaja29
autor
16. apr 2024

@petronellla87 no tak to je asi nieco podobne toto ako tvoj ex. Tak on sa ozval po takej dobe? No krasne tito chlapi niektori su asi na hlavicku. Skusaju ked sa neda jedna tak druha tretia atd. Inak toto uz zacalo aj u mna ked mi vysvetloval ako si oj vesia veci na susiak a nie tak ako ja 🙈 takze uz to vlastne zacalo tiez. Tiez mam pocit ze aj v inych veciach ma pouca ale vzdy na konci monologu nezabudne podotknut ze on ma nechce poucat ani kritizovat akob, bol moj otec a pritom to robi

jamimo
16. apr 2024

@ibaja29 tak držím palce. Prajem všetko dobré 💖

cimage
16. apr 2024

Moj muz je lev a toto odomna nikdy nevyzadoval. On je skor ten co sa postara o nas. Este ti povie, ze mas byt jeho chvostom a pocuvat jeho rozkazy. To nech si najde nejaku puticku, ktora sa ani neopovazi ozvat. Dobre robis, ze uz balis kufre. Drzim ti palce.

negymama
16. apr 2024

@ibaja29 no cim viac ho opisujes, tym viac to je na grc.
cize zhrnme si to...ty platis za domacnost rovnako, podiel na dom. pracach mas 90-95 %. On vyuziva tvoje zariadenie bezplatne.
a ako bonus ta este poucuje, buzeruje, vyzaduje "harmoniu" co je v jeho podani absolutna podriadenost a posluhovanie. krasa.
Pokracuj dalej v baleni, a on nech si pohlada vacsiu hlupanu s riadmi a vareškami.

katkaseiner
16. apr 2024

ja by som tomuto dala sancu do jedneho velkeho rozhovoru... ak toto on povazuje za spoluzitie tak som v minute zbalena a odchadzam.... toto nevyzera ze bude lepsie.

negymama
16. apr 2024

@katkaseiner obavam sa ze ten velky rozhovor je nanic. bud by vycitil, ze ona ho chce ozaj opustit a kde by chudacik nasiel narychlo dalsiu taku obetavu chuderu...takze by zacal byt naooko sladky a sluboval zmenu aby ju prehovoril..a po case by boli tam kde teraz, len by ju viac udupal, aby si na druhy x rozmyslela "vymyslat blbiny"

alebo ...co je lepsi pripad pre autorku, by velky rozhovor priniesol jeho uprimne prekvapenie, akoze ona nie je stastna z jeho starostlivosti, ako on sa stara, o jej efektivitu prace, aby to robila dobre a spravne, ako on to chce a jediny na svete vie.

ibaja29
autor
16. apr 2024

@jamimo dakujem ❤️

ibaja29
autor
16. apr 2024

@cimage on mi vzdy hovoril ze si mam precitat definiciu jeho znamenia tak som cakala tiez ue bude taky ako sa o levoch pise no toto je cez ciaru co on pozaduje a ked mi povedal ze chce zenu ktora bude jeho chvostikom ostala som bez slov..ani neviem co tym presne myslel

petronellla87
16. apr 2024

@ibaja29 och keby neviem ze je v Švajčiarsku, tak by som si pomyslela že chodíš s mojím ex😅 takíto ľudia sa nemenia, chudák ma 45 a stále je sám odkedy sme sa rozišli (prečo asi😅) Držím ti palce aby si sa psychopata čím skôr zbavila🙂

negymama
16. apr 2024

@ibaja29 rozprava uplne chobotiny.
povaha v znameni Leva," znie chrumkavejsie a muznejsie, ako povedat, vies som totalny narcisticky sebec, zahladeny do seba.
inak mam syna v znameni Leva, ma nejake crty ktore sa pripisuju tomuto znameniu, ale nie je sebec, obsluzi sa samostatnejsie a je ochotnejsi pomoct ako jeho brat v inom znameni.

ibaja29
autor
16. apr 2024

@negymama on by podla mna neuniesol keby sa ja s nim rozidem a zacali by ataky na moju osobu aka som neschopna a podobne lebo uz to tam raz aj smerovalo ked som si to chcela odkomunikovat. Radsej si pomaly budem balit veci a odnasat prec a potom sa budem snazit v dobrom rozist ze sme si nesadli ja nemam potrebu ho vinit ani nic lebo viem zeby to otocil proti mne a este by som sa ja citila uplne zle lebo on vie co povedat presne aby zo seba spravil najlepsieho a zo mna najhorsiu

negymama
16. apr 2024

@ibaja29 oslobod sa od toho. co on povie. a neries rozchod v "dobrom". No nebude to v dobrom, ten typ chlapa neodpusta, ze ho niekto kopol do zadku, urazene ego nepust. A hlavne mu bude luto, ze bude musiet robit v domacnosti zase sam, ked uz ta medzitym spracoval, aby si ro obsluhovala ty.
ked budes ratat s jeho manipulacnymi kecami ako s faktom...tak ta to tak nerozhodi .

cukorfalat
16. apr 2024

@ibaja29 nakoniec povies, ze si s nim len zo strachu. Nechapem, ako mozu ludia udrziavat taketo vztahy, a uz duplom nechapem, ako moze niekto nechat, aby nad nim niekto iny mal takuto moc

ibaja29
autor
16. apr 2024

@petronellla87 dakujem ❤️

negymama
16. apr 2024

a ked it poradim nezdovodnuj mu nic, a nevysvetluj. Na vsetko odpovedaj :nechcem uz s tebou zit...nechcem uz s tebou zit" dokola ako papagaj. Nie si povinna mu vysvetlovat preco.

unicornlady
16. apr 2024

Keď sa k tebe takto správa... veď vám ani intímny život nemôže fungovať, či áno?

sense
16. apr 2024

Dúfam že ekd ty robíš všetko doma tak on všetko platí, alebo aspoň podstatnú väčšinu. Môj ex bol podobný jedného dňa som si vložila nohy a povedala ak vie všetko lepšie nech sa páči môže to spraviť on a bude to mať presne podľa seba
A prepáč upratať tanier lebo on do jedol. Neupratujem ani po vlastnom dieťati odkedy vedela chodiť a odniesť tanier
Je si tebou istý tak sa už nemusí pretvarovať

ibaja29
autor
16. apr 2024

@cukorfalat nemam z neho strach len proste tak ma dokazal oblbnut ze som este donedavna hladala chybu v sebe a nechcela si pripistit ze je to az take zle ako to je a ze je to kratko a musime sa len zladit a chcela som mu proste dat este sancu. Neviem co som cakala

luccija
16. apr 2024

@ibaja29 ojoj ani nečítam celé stačilo mi, že potrebuje cicikat a on bude rozhodovať.Toto by zle dopadlo ešte s ním bývaš iba chvíľu a už to je zle.To nie sú veci, kde treba hľadať kompromis ako pri bývaní on má svoju pravdu a hotovo.
Pravdepodobne má aj doma takého otca?chyba je, že ak býval dlho doma mama na dôchodku a po mladom pánovi spratavala tanier.Inak moj muž neznasa, keby som mu naložila na tanier či mu ho zobrala.Je navarené a každý si naloží koľko chce.Za 19 r som mu raz nenalozila ani nezobrala tanier.Je to chmulo odid od neho bola by si nešťastná a stále by kritizoval

ibaja29
autor
16. apr 2024

@unicornlady ako spolu byvame nefunguje to vobec ako predtym..

ibaja29
autor
16. apr 2024

@negymama ja mam chut zbalit si veci kym nebude doma a odist nastastie mam kam aj hned a iba mu tu nechat kluce od bytu. Akurat neviem pod cim bude vobec spat ked ani len tu perinu a vankus tu nema a ja si vsetko beriem so sebou 🙈😁

negymama
16. apr 2024

@ibaja29 ked ta trapi len jeho perina...je to fajn 😅
mas kde ist, nemate spolu deti ani ine zavazky, mas pracu a vies si na seba zarobit, si mlada a sikovna... dievca si v luxusnej situacii! co by ine za to dali!

ibaja29
autor
16. apr 2024

@sense presne tak mi to pride je si mnou isty. A nie neplati nic navyse najom ide napoly nakupy tiez a to je cele. Ked nieco treba par veci vybehnem do obchodu a nepytam od neho nic

ibaja29
autor
16. apr 2024

@negymama vobec ma to netrapi len mi to prislo take vtipne ze on si nic neuvedomuje. Ano som vdacna za to ze to mam takto inak by som bola nahrata

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cukorfalat
16. apr 2024

@ibaja29 mozno strach z neho nemas, ale on nad tebou moc ma, ked dokaze v tebe vyvolat napriek vsetkemu pocit, ze ty si ta zla

katkaseiner
16. apr 2024

@negymama neber ma v zlom, ako urcite ma dostat sancu v tom, ze sa porozpravaju. Osobne by som od toho tiez nic necakala, len nejake precitnutie a prekvapenie ze priatelka nie je stastna z toho komandovania. Na druhej strane ak by ten pohovor nebol, ona by sa zbalila a odisla a on by ostal prekvapeny ze preco? Takze za mna ten rozhovor by bola posledna bodka. A zato pisem ze v minute by som bola pobalena. Lebo ak jemu to takto vyhovuje, tak obraz je totalne cisly a nie je to nahoda a teda ine ako odchod si ani neviem predstavit....
Ak som to poriadne nevyjadrila, tak sa ospravedlnujem, takto som to myslela. Za mna je to totalne red flag a koniec.

ibaja29
autor
16. apr 2024

@cukorfalat to mas pravdu je manipulator..

kitycat
16. apr 2024

@ibaja29 ty nie si jeho sluzka aby si mu varila, taniwre nosila a vyprazdnovala vajica.

Lietat s handrou kazdy den a pan vecer pride a s bielou rukavickou hlada. Hahaha

Teraz by som do nedele robila len taky hruby zaklad a v sobotu spolu pekne upraceme alebo zbalime tvoj kufor zlatik a papa