Chce mať trojku v posteli

16. okt 2023

Neviem čo si mám myslieť sme spoku rok už spolu aj bývame a dnes po sexe mi povedal : láska ľúbim ťa aj sex s tebou je úžasný ale strašne ma vzrušuje skúsiť sex s nafukovaciou pannou vraj si ju chce kúpiť a mať trojku v posteli ja neviem ako mam reagovať a čo na to vôbec povedať som v šoku ja mám 19 a on 24 obaja pracujeme nie sme spolu non stop mame si aj kedy chýbať
Chodím aj ja týždeň ku mame a tak
Poraďte mi

domkakvet
16. okt 2023

Zasa vymyslena tema.

oblaacik
16. okt 2023

Pokial je to len nafukovacia panna tak je to este okej, horsie by bolo keby si chcel do postele dotiehnut realnu zenu🤣

dskjhfdlkdjhl
16. okt 2023

Ved mu povedz, ze chces mat naraz dvoch chlapov v posteli a ani jeden nemusi byt nafukany😝

alickapusinka
16. okt 2023

iste s gumenou Ančou chce trojku a teraz chytro tu o červenej čiapočke. Ak by chcel ešte jednu ženu poviem si no dobre každý má nejaké predstaví ale s gumenou Ančou neblázni to ani žiaden pôžitok by asi nemal s gumou.

deti95060810
16. okt 2023

a čo ti máme poradiť.... typ nafukovacej Anče?

syslik81
16. okt 2023

a ty mas tu ancu dofukovat ci? 😀

hederamonstera
16. okt 2023

@oblaacik co ja ti viem, u mna naopak, umela anca je divna a pomyslela by som si o nom svoje😂 keby realnu trojku, tak sa to da pochopit😁

bronkax
16. okt 2023

🤣🤣🤣🤣🤣 a ty vytiahni robertka že chceš štvorku

svokrinjazykmonika
16. okt 2023

To by som náhodou tiež skúsila 🤭 teraz sa robia také úžasné, silikónové torzá alebo celé telá. Ale asi by mi to bolo len smiešne.

oli18
16. okt 2023

"Ak nechces o neho prist, tak mu to dovol.", poradila by ti vacsina konika 🤣

prasiatko30
16. okt 2023

Vsak najdi slicneho chlapa a povedz mu, ze si yz tiez nad tym rozmyslala a janko je ochotny dojst v piatok vecer a mozte mat peknu 3ku. A ze si cela rada, ze je taky naklonny na skusanie novych veci 😂😂😂

autor
16. okt 2023

@domkakvet bohužiaľ nieje 😪

autor
16. okt 2023

@alickapusinka ja fakt neviem vraj ho vzrušuje na predstava a chce to skúsiť

xromix
16. okt 2023

Nech kúpi a skúsi, len mi to úplne technicky nie je jasne, že keď on bude s nafukovackou, čo budeš akože robiť ty v tej trojke…pozerať sa? Inak ani “živá” trojka nie je žiadne terno. Isla by som do toho a snáď by prišiel sám do bodu trápna.

nyusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. okt 2023

@xromix len je to dráha panenka stojí do 3000e

nyusika
17. okt 2023

Tak to aby si začala šetriť 😂😂😂😂

nyusika
17. okt 2023

@xromix veď ju bude servisovať, ako už vyššie
@syslik81 píše 😂😂😂

lucimichi
17. okt 2023

Podľa mňa je úchyl.

xromix
17. okt 2023

3000? Tak to je extrém…nebude ona živá za tie prachy? Dúfam že ta cez rok zobral niekam do tepla aspoň 2x, keď za toto mu nie je ľúto toľky peniaz…

maranta_leuconeura
17. okt 2023

Tak nafukovacia slecna (asi nie panna 😁) za 3000€ je nieco ine ako nafukovacia za dvacku, ze... To mi nepripada ze to chce len skusit, ale ze to ma uz dlhsie premyslene. Ak teda peniaze neprehadzujete vidlami, potom beriem spat.

Pripomina mi to Japoncov co si taketo kupuju ked nemaju partnerku (za tie prachy to uz fakt vyzera skoro ako zive) a normalne s nimi chodia aj na vylety, do restauracii, divadla a podobne. No chodia, na rukach ich tam odnesu 😀

eva112014
25. okt 2023

@deti95060810 😂👍