Chlap sa pýta, či mám nejakých nápadníkov

29. jan 2023

Boli sme na oslave a chlap sa “nenápadne” - medzi rečou opýtal, či niekoho mám. Respektíve, či už mám nejakých “nápadníkov”. Veľa sme sa rozprávali.
Môže to niečo znamenať alebo nie ?
Viem že on je nezadaný. Myslím, že aj on vie, že som…

bloger
29. jan 2023

Môže a určite aj tušíš čo. Veľa šťastia.

autor
29. jan 2023

Len nie sme spolu v kontakte, teda, je medzi nami istá diaľka. Ja študujem, aj on - v iných mestách

paulinam99
29. jan 2023

Koľko máš rokov ?, lebo otázka sa podobá na otázky ľudí z čias detstva, resp. keď ešte logika nebola na úrovni aspoň priemerného jedinca.

bloger
29. jan 2023

To nie je taký neprekonateľný problém. Ak máte byť spolu budete. Láska nepozná žiadnu vzdialenosť. Nikdy nevieš ako sa veci vyvynú.

autor
29. jan 2023
mikadooo
29. jan 2023

Jasné, môže to niečo znamenať 🙂. Uvidíš, či sa ozve. Ak nie, tak to bol len kamarátsky pokec... 🤷

h2
29. jan 2023

Aký chlap? Kto je to?
Mne teda "A už máš nejakých nápadníkov?" pripadá, ako trápna otázka pre 13 ročnú od nejakého vzdialeného príbuzného, ktorý ju dlho nevidel a nevie, čo sa jej má opýtať. Neviem si predstaviť, akú odpoveď čaká nejaký "chlap" od 21 ročnej ženy. "Nie, zatiaľ o mňa ešte nikto nezakopol." ???

denda007
29. jan 2023

Moze to byt aj ten pripad
....
Uz ti niekto povedal ze si pekna?
Nie
Myslel som si 😀😀😀

autor
29. jan 2023

@h2 Nebolo to vyslovene “nápadníkov” len si na ten presný výraz teda presne formulovanie neviem spomenúť 😂

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
naneta258
11. mar 2024

Ako to dopadlo? 😀