Chlapovi vadí môj výstrih

30. jan 2023

Ahojte, mam taky menší problém.
Mam chlapa a v poslednej dobe mu vadí keď si dám výstrih, aj keď áno je väčší výstrih ale nie je to nič vulgárne.
Neviem prečo mu to tak začalo vadiť, nenosím to často, mam len asi 3ks takýchto veci a proste mu to akosi vadí.

kitycat
30. jan 2023

A kam to nosis?

cyberk
30. jan 2023

Tak mu ty povedz, ze tebe vadi, ze on vystrih nenosi 🤣

strasko
30. jan 2023

hm, a doteraz s tým bol ok? Nemohol to spustiť nejaký zážitok, že napr počul svojho kamarata o tebe hovoriť? Alebo si všimol nejaké pohľady iných mužov? Vieš, že si nemal podnet na to byť ochranársky 😀

autor
30. jan 2023

Keď ideme von, kino, prechádzka

autor
30. jan 2023

@strasko tak raz sme sa stretli s jeho kamarátom ale tak ja som nič nepočula, možno jedine, že jemu súkromné povedal

autor
30. jan 2023

@strasko tak možno nejaké pohľady mohli byť ale ja také väčšinou nevnímam

kiwi3
30. jan 2023

tak to moze mat rozne priciny. malo indicii. mozno si prisla do veku, ked to uz naozaj nie je vhodne/ nevyzera to dobre

autor
30. jan 2023

@kiwi3 mame obaja 25

soldi
30. jan 2023

myslim si, ze si svojpravna dospela osoba a mozes sa obliekat ako chces.
tiez som mala takeho, co mu zacal vadit vystrih. potom sukne. potom cervena farba na obleceni. potom uz vadilo, aj ked som pozdravila suseda 🙂

takze povedat raz, ze sa mu to nepaci, je ok. ale Ty si nos co chces, a v com sa Ty citis dobre 🙂 a ked sa mu nepaci, tak nech sa mu nepaci. neustupuj mu v tomto

autor
30. jan 2023

@soldi a pritom on chodí v lete bez trička pri vode a nikto nič 😂 toto je ok, ale ja ako žena si dám len výstrih a už je oheň na streche

777januska777
30. jan 2023

Akoze obliekať sa môžeš ako chceš je to tvoj výber, ale asi to nebude len taky výstrih a asi tvojmu partnerovi už niečo známi vraveli a komentovali to co vo výstrihu máš. Muži bývajú často na tieto veci dosť citliví. Neviem v tomto pripade by som sa skôr zamerala na to, či mi stojí za to ubližovať môjmu partnerovi v takejto veci. Ono každému z nás môžu vadiť rôzne veci, už je to o rozhodnutí ci sme ochotní sa niečoho pre druhého vzdať.

kiwi3
30. jan 2023

tak potom to bude bud ziarlivost alebo sa za teba nejak hanbi. ani jedno nie je ktovieco. a ako to akoze vysvetluje, ze mu to zrazu vadi a predtym to bolo v pohode?

strasko
30. jan 2023

No práve, že ty to ignoruješ ale on mohol vidieť a zobudila sa v ňom potreba "chrániť si svoje" keď to tak sprosto poviem. Čiže za mňa žiarli... Ale môže za tým byť hocičo. Neskúsila si sa ho narovinu opýtať, že čo je vo veci?

autor
30. jan 2023

Raz mi povedal, že či nemôžem niečo iné a ja, že prečo? On:,, je to výstrih,,

autor
30. jan 2023

@777januska777 ale ako mu ubližuje to ozaj neviem 🙈a on môže v lete ist hore bez a je to v pohode tak ja si môžem dať výstrih, ja tam nevidím rozdiel
I keď aj z časti chápem že ak boli nejaké komenty od známych a ak boli prehnane tak, ze sa to dotklo jeho aj, ale zase v tom výstrihu reálne nič nevidno, ja nemám veľké boobs

autor
30. jan 2023

@strasko tak mne do očí to nikto nepovedal z jeho známych ale tak zase ja nie som jeho majetok

marylinmary
30. jan 2023

Podla mna je viac nez jasne, ze ziarli. No ak si mysli, ze si nemala vulgarny ten vystrih, tak by som sa mu to snazila vysvetlit. Predsa len nemoze od teba chchiet, aby si nosila len rolaky

strasko
30. jan 2023

Len či to vie aj on... ja by som sa ho na tvojom mieste normálne opýtala, že čo má za problém

ropucha6
30. jan 2023

No ak to nie je nic vulgarne, tak by som si to kludne obliekala dalej. Ako pise komentar vyssie, za chvilu to budu sukne, rifle a ktovie, co este.

777januska777
30. jan 2023

Pozri ono veľa veci nemusíme chápať a partnerovi z nejakého dôvodu vadia. Ak tebe vadí, že chodí bez trička a povedala si mu to a on to ignoruje, tak chápem prečo ignoruješ jeho požiadavku. Pozri ved môžeš robiť veci tak, ze ti na jeho nazore nemusí záležať a budeš to ignorovať, lebo však ty máš svoju hlavu, ale podla mňa v dobrom vzťahu sa snažíme navzájom prispôsobovať a snažiť sa minimalizovať alebo odstranovat veci co druhému na nás vadia. A zas nenachádzajme do extrémov ze začne zakazovať sukne a budeš musieť nosiť len roláky.

katkine_terapie
30. jan 2023

autorka: "Raz mi povedal, že či nemôžem niečo iné a ja, že prečo?" Mna by zaujimalo preco si sa na tu jeho otazku opytala protiotazkou "Preco?" Na jeho otazku mala ist odpoved: "Nie, takto sa mi to paci." alebo "Nie, dnes mam naladu si obliecť toto." A uplne najidealnejsia je "Nie." bez vysvetlenia. Ale teda ak už chceš byť ústretová, tak vyššie dve spomenuté. Nerieš, preco mu to začalo vadiť, to je jeho problem, nie tvoj, pokiaľ sa neobliekaš vulgarne (čo asi nie).

autor
30. jan 2023

@777januska777 tak to že vyjde von bez trička občas pri vode mi nevadí a práve preto mi to príde pokrytecke, lebo on je oveľa viac odhalenejsi ako ja 🙈

autor
30. jan 2023

Ono to reálne vyzerá takto ale to moje je len dlhšie v tom, že nevidno brucho 🙈a plus mávam na sebe sveter, taky tenší

soldi
30. jan 2023

autorka, nemusis sa pred nami a ani pred nim obhajovat. to, ze mu to vadi, je jeho problem, nie Tvoj.
mozes sa s nim o tom porozpravat, ze preco mu to vadi, ale pokial nepride s nejakym racionalnym vysvetlenim, tak by som ho kaslala a jasne mu dala najavo, ze sa budem obliekat tak, ako chcem ja.

raz sme sli do mesta s mojim sucasnym partnerom, a ja som mu ofrflala rifle, ze sa mi vobec nepacia. tak sa siel prezliect a prisiel v tych najprisernejsich vytahanych flakatych teplakoch, ake mal doma 😀 potom som bola cela vdacna, ked si dal tie rifle, co sa mi povodne nepacili 😀

to mozes skusit aj na svojho. ked Ti ofrfle vystrih, tak chod a daj si este vacsi 🤣

viestta
30. jan 2023

Neporovnavaj v com on chodi. Si dospela, oblecies si co ty uznas za vhodne. Ked mu vadi zena s velkym vystrihom, nech hlada taku co bude stale nosit rolak. Ten vystrih je len zaciatok a bude to pokracovat. Je bud latentny ziarlivec, latentne majetnicky typ, alebo manipulator. Ani jedna z tychto verzii nie je vhodna na spoluzitie a vacsinou je to vzdy 3 in 1 a to je potom peklo na zemi.

777januska777
30. jan 2023

No neviem ci pokrytecke. On to možno berie inak. Celkovo mužská nahota bez trička sa berie inak aj medzi ženami ako ženské vystrihy. Skôr je to dané tou biologickou potrebou. Ze chlap vidi zenu s výstrihom a často mu hneď stoji, žena keď vidí chlapa bez trička, tak väčšinou nič nerieši. Sú veci, ktoré nemôžme brat úplne rovnako vo vzťahu. Ano teoreticky to je rovnaké, ale pocity partnerov sú často iné. Ako pokrytecke môžeme vziať všetky problémy vo vzťahoch, lebo každý jeden problém je pokrytecky v očiach druhého. Ono toto nie je boj jedného pohlavia voci druhému a boj ženskej emancipacie voci muzskemu útlaku. Chápem, že baby tu píšu svoje názory o tom ako ta obmedzuje a aký je pokrytec a podobne, lebo no ono mame potrebu to často dat na tu rovinu boja pohlaví a to je aj u mužov. Ale ty s tým partnerom žiješ, ty s nim fungujes a ty s nim budeš riešiť problémy, ide o to ci to co ti povedal necháš prejsť do boja pohlaví alebo to budeš brat ako jeho problém s ktorým mu môžeš pomôcť.

teleskop
30. jan 2023

aj mojmu to vadilo 🙂.. lebo mam peken prsia 🙂...zmieril sa s tym 🙂 ...

soldi
30. jan 2023

@777januska777
takze podla Tvojej logiky by vsetky zeny mali chodit zahalene od hlavy po paty, aby sa nahodou chlapom nepostavil? 🙈😄😄😄

autor
30. jan 2023

@soldi 😂

777januska777
30. jan 2023

@soldi prečo zas zachádzať do extrémov? To vážne musíme vzťahy takto hrotit? Potom sa nečudujem, ze su vzťahy aké sú, keď z jedného extrému ideme do druhého a absolútne sa partneri nepočúvajú, domyslaju si a ignorujú sa navzájom, lebo však co mne ma co hovoriť. Ono každý m iné požiadavky na partnera. Problem majú predsa spolu riešiť a nie trvať na svojom a ísť cez všetko. Ved takto zdravý vzťah nefunguje.