Chýba mi vášeň

29. júl 2023

Ahojte baby, prosím hlavne žiadne výčitky alebo nejaké urážania. Mám 23 rokov vytúžené bábo na ceste. Ale odkedy som tehotná všetka vášeň sa z nášho vzťahu odišla, ja viem že zrovna tehotenstvo môjho muža nemusí vzrušovať to pochopím a dúfam že pár mesiacov po porode sa to dá dokopy. Ale tu je iný problém neviem či somnou Lomcujú hormóny ale poslednou dobou sa mi stále sníva o vzrušujúcom sexe s mužom čo som mala ešte pred terajším mojim, viete tá vášeň a to vzplanutie. Môjho muža ľúbim stale ma vzrušuje a je dosť takže keď som vedľa neho a nemôžeme nič a tým pádom mi to ide na psychiku extrémne 😀 len nechápem prečo myslím na muža pred tým mojim keďže sex aj s mojim muzom je uzastny a chyba mi, jasne že pre drobca vydržím všetko len som sa potrebovala vyrozprávať lebo samu seba nespoznávam teraz a nechápem. Som najšťastnejšia ze som tehotná ale sex a taký ten vášnivý mi strašne chyba a to mi zostava do pôrodu ešte 4 mesiace 🙈😀

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ope321
29. júl 2023

Kúpte si nejaké hračky a nech ti priateľ pomôže aspoň takto? To len s tebou lomcujú hormóny

aiana24
29. júl 2023

A nemozete teraz sex? Lekar zakazal ci tebe nie je dobre?

rebrambora
29. júl 2023

Ja som extremne nadrzana cely zivot 😃
Ale pocas tehotenstiev je to v minuse, ale stale sa nutim kvoli muzovi a on to aj tak zvladne.
Mas zakazane mat sex?
A ano, su to hormony.