Čo ďalej s manželstvom?

2. júl 2023

Sme manzelia tri roky. Ochladol medzi nami sexualny vztah, kvoli zdravotnym problemom aj inym. Ja som sa snazila to vyriesit, no manzel nejako nechcel. Posledne tyzdne jeho cit ku mne velmi ochladol. Vcera mi povedal, ze nic neciti, ze ma ma rad, ale to je vsetko. Ze ma nelubi. Lenze ja vidim, ze on ma nejaky problem asi. Pretoze je velmi depresivny, nic ho vraj nebavi. Chce odist aj z roboty, aj odo mna. Ja ho lubim a chcem sa este posnazit a pomoct jemu aj nam. Da sa to este nejako zachranit, prosim vas 😭

shewinka
2. júl 2023

vsetko sa da, ak chcu obaja.

ivangeline
2. júl 2023

musia chciet ozaj obaja

mamamasama
2. júl 2023

Sex je tmel. Porieste najprv to. Ak treba, tak u odbornika. Podla tvojho opisu je chyba prave v tom. Takto sa sprava chlap, ktory potrebuje sex a nema ho. Alebo si uz hlada niekde inde.

koniarova
2. júl 2023

Nemá niekoho?

chiara996
2. júl 2023

Ak ochladol v citoch a hapruje sex (ak teda z jeho strany, lebo si nenapisala z koho strany), tak si môzes byt ista, ze je v tom ina zena. Depresie ma zrejme z toho, ze mozno nevie, ako sa k tomu postavi jeho rodina. Z teba nie, nedufaj. On uz chce byt s tou druhou. Ak ti chlap povie, ze k tebe uz nic neciti, tak sa spamätaj a neponizuj sa. Nema to vyznam, ono by sa vam to na par dni mozno upoojilo a opät by sa to vratilo. Ale presne, ako ti tu napisali baby, musia chciet obaja.Ty si zbal svoje veci, deti a z hrdostou odidite. Nezabudni, ze nova a krajsia buducnost aj vztah môze prist iba vtedy, ked nebudes nasilu udrziavat to, co uz skoncilo. A ak by v tom aj nebola ina zena, skratka nenahovaraj si, ze sa to zmeni. Podla stylu, akym si tu napisala, to je jasne, ze o vas ako o dvojicu stojis uz len ty. A prepac, mas pocit, ze tvoj chrapuň, ktory chudacik je depresivny namiesto toho, aby sa k veci postavil chlapsky, je jediny na svete? Tak trp dalej a vypisuj na koňa.

weronika171717
2. júl 2023

@chiara996 úplne s tebou súhlasím, okrem tej vety, aby odišli..... Ved nech odíde on...

luccija
2. júl 2023

Kto mal zdravotné problémy ty či on?
Kľudne môže mať depresiu, keď píšeš, že z práce chce odísť, od teba, nič ho nebaví...

autor
2. júl 2023

@luccija ja som mala zdravotne problemy a vazne. On nevie, co chce a najviac ma mrzi, ze to neriesime spolu ako manzelia, ale on sa uzatvori do seba a chce byt sam. Aj teraz este lezi od vcera cely den, este ma na sebe oblecenie, co sme boli prec.

guliver19
2. júl 2023

@chiara996 nemusi v tom byt ina zena, ale tisic milion inych dovodov. Takze tieto tvoje sebavedome sebaiste vyhlasenia su len tvoje taraniny! Pises akoby si s nimi minimalne zila a vsetko presne vies😀

beata_k
2. júl 2023

Nevyhorel?

chiara996
2. júl 2023

@guliver19 A ty vies citat? Ja tam dalej pokracujem, ze ak by v tom aj nebol iny chlap... Namiesto pripomienok k môjmu prispevku si sa skôr mohla/ mohol zamerat na nejaku zmysluplnu radu pre autorku 🙂