Je normálne, že si priateľ vyžaduje sex 2x denne?

princezna1611
16. aug 2020

s priateľom spolu chodíme takmer rok a aj spolu žijeme, je normálne že si stále vyžaduje sex 2x denne ako na začiatku vzťahu.Plati pravidlo ako si naučiš tak maš?

veronikaszabova
16. aug 2020

@princezna1611 ak to vyhovuje obom, tak je to OK a normalne. Ak ti to nevyhovuje, treba mu to povedat.

caroline_
16. aug 2020

normalne je to , co vyhovuje vam, ak ma niekto rad sex raz za dva mesiace a vyhovuje to obom je to ok, takisto 2x denne je ok , ak vam to vyhovuje obom. No najdolezitejsia je vo vztahu, a to v akomkolvek - komunikacia. Porozpravajte sa. Tebe to tak vyhovuje? Pripadne, kedze pises ze to vyzaduje ako na zaciatku vztahu, ti to vtedy vyhovovalo a teraz uz nie?

puklica13
16. aug 2020

@princezna1611 akoze, naucis 2x mesacne? 🤣prepac, ale toto ma pobavilo..naucit mozes dieta podakovat..ale potreba ci nepotreba sexu asi tazko

dskjhfdlkdjhl
16. aug 2020

@princezna1611 Takmer rok, to je v podstate stale zaciatok vztahu😉

majkeel
16. aug 2020

Priber 20 kg a on prestane. 🙂 Alebo sa zoberte. Vraj svadba je najlepsi prostriedok proti chuti do sexu. ;)

janetinka27
16. aug 2020

kamaratka sa parkrat sklamala vo vztahoch a potom si zrazu nasla veseleho priatelskeho chalana. zacali spolu byvat,vsetko super,vsetci jej vraveli,aky je sympaticky. az raz sa priznala,ze on ma strasny sexualny apetit a ona uz nevladze.sex rano a vecer,aj viackrat za sebou. aj ked mala svoje dni,dennu kvotu musela plnit.ak sa necitila dobre,migrena,krce pri menzese,choroba a odmietla jeden den sex,tak sa urazil a nebavil sa s nou,bol zduty. musela ist ako srob,vtedy bol vesely,na rukach by ju nosil 😬

martinka13
16. aug 2020

Iba ak to vyhovuje obom

lala0000000
16. aug 2020

@princezna1611 ano je to normalne, bud rada ze ta chce,a ma chut. Horsie by bolo keby nemal chut na sex s tebou

lala0000000
16. aug 2020

@majkeel tak to je uz len rada 🤷‍♀️🤦 priber 20kg a bude ta podvadzat 😀🥴

diana999
16. aug 2020

Preboha na začiatku to bolo aj 5x denne 😂😂😂 dnes už len 1 za mesiac😂😂😂

amelie2017
16. aug 2020

Dokym nebolo dieta, bolo normalne aj 3 krat denne. Po porode sme radi 3 krat tyzdenne, prvy rok 3 krat rocne 🤣
Normalne je vsetko, co druhemi nevadi. Ak nechces tak casto, nesexuj a do mesiace uvidis, na com si. Ak bude sex vyzadovat vyhraskami, nasilim, utekaj, ak ta bude respektovat, mas vyhrate.

mima194
17. aug 2020

@majkeel to nieje pravda, aspoň v našom prípade 😁 my po svadbe ešte viac 😁

lauriema
17. aug 2020

@princezna1611 Ahoj, ja s mojim manželom keď sme sa pobrali tak som mala pocit ze mu není konca😀Ja už zaspávam a on ma ohmatkava 😂Ale vekom a časom to prešlo teraz pri troch deťoch keď spolu niečo mame raz do mesiaca ta som rada😂

lucka_ke
17. aug 2020

vezmi si, že budeš tehotná na rizikovom, potom čo bude robiť? nejaká dohoda musí byť už teraz

karolinakr
22. aug 2020

@janetinka27 otrasne.A sú ešte spolu? Tato spoločnosť vedie ženy vo výchove - nechaj si aj drevo na sebe rúbať ale nech je chlap spokojný😁

muz123456
22. aug 2020

Preco by to nebolo normalne. Pravidlo je ale jednoduche - frekvencia sa odvija od potrieb partnera s nizsim apetitom (pokial ide o bezne rodiely, nie sexualne poruchy). Partner s vyssim apetitom si proste musi obcas pomoct sam. Preco? Pretoze vyvijanim natlaku moze druhu stranu akurat tak zablokovat. Ze sa po odmietnuti oduje? Normalna ludska reakcia. Aj ja sa odujem, len sa snazim (vacsinou) predstierat, ze nie.

janetinka27
22. aug 2020

@karolinakr to veru neviem, ci su este spolu.pevne verim,ze ho nechala.

janetinka27
22. aug 2020

@muz123456 odutie nepovazujem za dospelu reakciu. ja sa neoduvam a ked sa oduje niekto iny,len preto ze nedostane co chce, myslim si svoje.

eliska13
22. aug 2020

@janetinka27 keď sa oduje je to vlastne nátlak robenie výčitiek.
@princezna1611 u každého je normálne niečo iné.Kedze si napísala o tom prispevok asi Ti to nevyhovuje😉

muz123456
22. aug 2020

@janetinka27 Presne preto sa tvarim, ze oduty nie som 😉 (Nejaka miera vnutornej frustracie je v takom pripade prirodzena).

hefo
22. aug 2020

Ak má 25, tak na tom nie je nič nenormálne. Ak má 60, tak to už úplne normálne nebude 😉