Kde ste si našli partnera?

15. jan 2023

Ahojte, kde ste si nasli partnera? A co by ste mi odporucili ? Nejaka zoznamka alebo nejake miesto na zoznamenie face to face, nejake seriozne.

Ďakujem za tipy. 🙂

pralinka25
15. jan 2023

na praxi na ktorej ani jeden z nas povodne nemal byt. sme z jedneho sidliska. mame milion spolocnych znamych, byvali sme kusok od seba chodili na rovnake miesta ale stretli sme sa az tam po 15 rokoch obchadzania sa.

gertrudaosem
15. jan 2023

Veľa ľudí sa ževraj cez internetové zoznamky. My s mojím cez pokec 🙈 aj keď že vraj nie je dobré sa práve pokecom chváliť, ale tak v každej zoznamke je rôzna vzorka ľudí, aj v tých platených to že vraj nie je o nič lepšie a hodnotnejsie. Raz som čítala, že aj u nás robia také tie stretka "face to face" ako vo filmoch, také organizované, že sa točia navzájom muži a ženy pri stolikoch napr. a každý má na seba ja neviem 5-10 min a ide k ďalšiemu adeptovi. Neviem ako sa to volá, ma to svoj názov. Síce aj tam môžeš natrafiť na kadečo... Asi nič iné ti nezostáva. Také náhodné padnutie si do oka asi nie je veľmi pravdepodobné, takže asi len takto obojstranne a cielene.

gertrudaosem
15. jan 2023

@pralinka25 tak to ste si boli súdení 👍

zuzuliatko18
15. jan 2023

Na železničnej stanici 😃

sheila121
15. jan 2023

V bývalej práci boli sme kolegovia 🙂

lenusa3
15. jan 2023

V práci som ho spoznala . No vtedy sme ani len netušili, že skončíme spolu ako pár. Ani sme v tej dobe nikoho nehľadali. Proste to celé prišlo samo a nečakane 😊😊😊😊😊

autor
15. jan 2023

@lenusa3 ja mam pracz z domu, tak tazko si najdem partnera. Preto sa pytam na odporucania.

lenusa3
15. jan 2023

Poznám veľa ľudí čo sa zoznámili a padli si do oka napríklad na turistike. Na Facebooku máš veľa stránok s turistickými akciami. Stačí sa pridať niekam na turistiku kde sa niekedy stretne aj 30 ľudí, možno aj viac a nikdy nevieš. Možno na nejakej z akcií niekoho stretneš.
Otázne ale je či máš rada turistiku 😆
Ale ako píšem. Veľa ľudí sa práve takto spoznalo a sú spolu.

autor
15. jan 2023

@lenusa3 jeej super napad ano mam rada niekam ist. Ale zasa ist peso na Lomnicky tak to zasa nie.

janaspa
15. jan 2023

V nemocnici, ležal na izbe s mojím otcom🙂

alzbeta1301
15. jan 2023

V praci 🙂) bývali sme od seba asi 700km

marysa21
15. jan 2023

Odkiaľ si ?

bennn
15. jan 2023

@stellarstar badoo je take stare? ... to som nevedel.

marca12
15. jan 2023

🤣 na diskoteke. Ani jeden z nas nechodil na diskoteky. Nahodou sme v ten vecer isli s partiou von a tam sme sa stretli.

bennn
15. jan 2023

Na zoznamovanie treba mať hlavne know how... a nájsť si niekoho naozaj vhodného. Nie niekoho koho budeš ťahať za nos že no možno...
inak odporúčam badoo. ... pozná hranice, vieš si vyplniť profil, a nemusíš platiť a vieš sa s niekym matchnuť a písať si... inde všade treba platiť, pchať fotky a ukazovať ti bude rakušanov... Pokec už je mrtvy. To kedysi fungovalo, ale už takych 5-10 rokov je to totalna stoka ničoho.

loyda
16. jan 2023

Na Badoo. Vyrastali sme na jednom sídlisku, chodili spolu na jednu ZŠ, aj jednu SŠ, ale nikdy sme neboli v žiadnom kontakte. Obaja po nevydarených vzťahoch sme zakotvili na zoznamke, kde sme sa po pár hodinách od registrácie našli. Stretli sme sa hneď o 2 dni a odvtedy sme spolu.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
16. jan 2023

Na lúke...boli sme "susedia" a až tam sme sa stretli prvý krát.. mali sme 15rokov a teraz spolu ťaháme 18-ty rok ❤

kvetinka75
16. jan 2023

na stanovačke

dankanka
16. jan 2023

@ninka297 pokec uz desat rokov dozadu bol dost zly :D

ninka297
16. jan 2023

@dankanka ale teraz je este horsi 😅

nikoletta1712
16. jan 2023

V reštaurácii v Ríme - ja som tam bola sama a čítala som si knihu…On sedel vedľa pri stole s kamarátom, boli na večeri a potom sa ma opýtal :” Čo čítaš?”..

niki78281
17. jan 2023

Na internete na strednej škole. Tento rok to bude 15 rokov čo sme manželia a 18 spolu.