Kríza stredného veku

michaelka33
1. apr 2021

Ahojte. Mám také zmiešané pocity a chcela by som počuť nejaké názory. S manželom sme spolu už vyše 20 rokov a máme 3 deti. Všetko je OK, ale v poslednom čase si začal holiť guľky a podpazušie. Priznám sa, že tie oholené vajká sú príjemné na hranie a maznanie, ale pripadá mi to smiešne. Je chlpatý ako medveď a oholené guľky 😀 Tvrdí, že to chcel už dávno vyskúšať, veď sa holím aj ja... Nebude to kríza stredného veku??? Holia sa vaši chlapi???

janai1
1. apr 2021

@michaelka33 môj si holí len intímne partie 😀 aj keď ja by som veľmi uvítala aj hruď 🙈

lija22
1. apr 2021

ano holia. nehladaj krizu, bud rada. vybavene. dovidenia

panelacikova
1. apr 2021

@michaelka33 áno, chlapi sa absolútne bežne holia presne na týchto miestach. a v lete im to aj bude príjemnejšie, než to opičie ochlpenie 😀

pininka1
1. apr 2021

Ano holia, ale ked to zacalo z nicoho nic, tak sleduj aj ine priznaky 😃😃.

lucik194
1. apr 2021

no za mna je to fakt mimo, ak ma ostatne casti tela chlpate a tie si neholi...... lebo ja mam chlpateho chlapa a kebyze si oholi podpazusie a gulky tak to fakt vyzera na 😨
za mna je to hrozne, kebyze ma chlpy len pod pazuchou tak je to v pohode, ale pokial ma vsade chlpy tak nieeee

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
1. apr 2021

Keby si aj moj oholil gulky...

V lrte si holi pazuchy. Inak ma celkom husty porast aj na hrudi aj na nohacha dokonca aj zafok ma chlpaty ale ma to take sumerne. Nechcem aby di to holil ani. Ale okolo pipika sa oholi ale tie gulky ani za svet 😆

hviera81
1. apr 2021

@janai1 moj si hrud holi, a ja mam radsej chlpatu 😀😝

janai1
1. apr 2021

@hviera81 😂😂😂 Ako naschvál je to naopak

slapina
1. apr 2021

Tak chcel vyskúšať no 😀 Môj sa tiež len dole, podpazušie a bradu. Mne to asi prišlo divné keby si napríklad holí nohy alebo čo 😂

katkamatka7
1. apr 2021

@michaelka33 Pozerala som prednedávnom nejakú pasáž fz 80tych rokov. Mladá baba zdvihla ruku a pod pazuchou neoholené chlpaté podpazušie. Kedysi si ženy neholili ani nohy, potom to prišlo, že chlpaté nohy na žene sú nonsens. Po 20. rokoch skúsil niečo nové, veď opäť narastú a ak sa mu zapáči, oholí si znova alebo ho to prestane baviť furt holiť. Len zmenil účes 🙂

anita6666
1. apr 2021

Ak sa 20 rokov neholil a teraz zrazu,tak to nebude len tak. Ale hlavne po toľkých rokoch by mne osobne bolo srdečne jedno prečo zaco alebo kvôli ktorej. Hlavne nech mi dá peniaze a pokoj.😁

michaelka33
autor
1. apr 2021

@anita6666 ďakujem, pobavila som sa...😀👍

michaelka33
autor
1. apr 2021

Ja sa ani tak nebojím, žeby kvôli niektorej. Mala som len také zmiešané pocity... Priznávam, že tie holé guľky sú príjemné, ale zdá sa mi to také divné... Ďakujem za povzbudivé komentáre...😀

karelova
1. apr 2021

@michaelka33 a uz mas tému premenovanu, Modry konik rozhodol, ze ide o krizu stredného veku 😀😀😀
Vždy lepšie kríza stredného veku vo forme oholenych genitálií nez keby si kúpil červený kabriolet 😀 teda minimálne je to lacnejšie 😀

littlebubble
1. apr 2021

Tak to majú krízu potom aj 20roční 🤷😂

number19
1. apr 2021

Inac v akom veku je kriza stredneho veku? V akom veku je stredny vek?
Ci kriza stredneho veku znamena, ze clovek sa sprava zrazu divne/atypicky...to sa ale moze aj 25 rocny...

katkamatka7
1. apr 2021

@number19 Názov mala autorka iný 🙂

number19
1. apr 2021

@katkamatka7 Nazov: Kriza stredneho veku. A v suvislosti s tym si kladiem otazku ze co je stredny vek...
V pripade autorky viem ze ide o necakane holenie intimnych miest jej manzela a ako si to ma interpretovat. Na to neviem ale odpovedat. Keby nebolo nic viac podozrive, tak by som to brala ako nejaky pokus. 🙂

katkamatka7
1. apr 2021

@number19 Ten, kto zmenil pôvodný názov, ktorý obsahoval slovo holenie, vychádzal zo začiatočných viet autorky. Tá časť, čo obsahuje : s manželom sme spolu už vyše 20 rokov.....asi evokovala stredný vek

zuzanka.zuzu
1. apr 2021

@karelova
@katkamatka7 aky bol nazov? lebo niekedy su tu adminky dost mimo 😀

didi2102
1. apr 2021

@michaelka33 ja tiez chcem aby sa muž holil tam dole 😄😄 a áno páčilo by sa nikdy si začal aj pazuchy,raz sú oholil hrudník lebo sme.sli na dovolenku a je hrozné chlpatý bude mať 39 😄😄 podľa mňa v poho

zuzubb007
1. apr 2021

Jasné, že holi čo sme sto rokov za opicami, oholiť pazuchy je základ, tak isto ani ženy nevyzerajú ako z džungle teda daktore :D

katkamatka7
1. apr 2021

@zuzanka.zuzu 😀 ktovie, či si vôbec autorka spomenie, nie to bežný prispievajúci 😀

karelova
1. apr 2021

Ja som asi jediná divná, ale mne môj manžel vyhovuje chlpatý presne taký aký je 🥰

janai1
1. apr 2021

@zuzanka.zuzu pôvodný názov bol Čo si o tom myslieť

marticka85po
3. apr 2021

@karelova aj mne moj vyhovuje chlpaty. 🤣 mne by sa to ani nepacilo keby sa holil. Holi sa iba pod pazuchami

desore
3. apr 2021

Zbystrila by som pozornost, chlap sa nezacne holit iba tak.
Skor sa cudujem, ze doteraz si neoholil vajka 😄... Nemusi zvysok, staci skratit, upravit.
Ani sa necudujem, ze chlapi sa stazuju, ze maju nekvalitny oral od zien. No kto by chlpy lizal? 😱

kvetinka75
20. apr 2021

Zeny mozem sa spytat? Tie co mate toma muzov okolo 48-50rokov. Ako casto mavate sex? Je normalne ze.muz je tak unaveny ze 3 tyzdne a nic? Stazuje sa aj na bolesti zaludka ale no nezda sa mi to.

michaelka33
autor
23. apr 2021

@kvetinka75 U nás 2-3x do týždňa. Nejedná sa síce vždy o klasický sex, ale končí to vždy orgazmom 😀 Jazyk, prsty, vibrátor alebo kombinácia. 3 týždne nič? Tak to by som asi nevydržala. Môj bude mať 48. Tiež ho stále čosi bolí, ale keď sa jedná o sex, vždy sa premôže...😀