Kupuje váš muž vložky a tampóny?

jaaanka12345
24. mar 2024

ahojte musela som uz to sem prist napisat sledujem
uz dlho konika ako anonym ale nedalo mi a chcem sa spytat aj vas muz priatel kupuje vlozky tampony???to je prva otazka a druha moj priatel mi sam od seba kupuje vlozky nacom by nebolo nic zvlastne ale kupuje mi rozne zbacky a balenia ze nech vyskysam ake su ze taku znacku este nevidel ze nech skusim vcera mi doniesol ria nejake eko vyrobene 🤣tak ci mate doma tiez takeho experta

natalka13
27. mar 2024

@fantaghiro21 presne ak niesu, nech kupuje.
To potom kupuje aj toaletak ak su doma 4 balenia? Zubnu pastu ked su v sufliku 2 neotvorene?

@demodun pozorny partner lebo len tak pre nic za nic aj ked netreba prezera cely regal s vlozkami a kupi novinku🤔
Pozorny partner by bol jeby doniesol oblubenu sladkost lebo vie ze ma pms.

dominikaaa29
27. mar 2024

Môj kupuje , máme tri deti , som doma na materskej a niekedy je nutné aby kúpil 😃.. ale sám od seba nie .. sám od seba nekúpi absolútne nič , nie to ešte vložky 😅

demodun
27. mar 2024

@natalka13 tak ja som nepísala o autorkynom partnerovi. Ten je ozaj prinajmenšom čudný.

Písala som to fidovi, lebo sa priznal, že jemu to nie je príjemné. A bol zvedaný, čo si myslíme o chlapovi, kt. kupuje vložky.

micusa2222
27. mar 2024

@monicatko20 sprchový gél alebo šampón alebo nejaký kozmetický prípravok, to si myslím, že je úplne o.k....ale vložky ??

igiana
27. mar 2024

Takže túto tému si zakladala prečo vlastne? Keď ti napíšu, že to nie je normálne, tak píšeš, že ti to príde normálne. Prečo si sa chcela utvrdiť v tom, že je to normálne, keď si o tom presvedčená? Až také normálne ti to nepríde, ináč by si tu nepísala. Pravidelne sa tu riešia podobné témy o partneroch, kde autorka napíše, že má problém a následne všetkých presviedča, že problém nemá. Proste by si chcela počuť, že je to normálne, aby sa nepotvrdila tvoja obava.
Je to prinajmenšom divné to jeho správanie. Prečo sa jeho nespýtaš na to, že prečo ho tie vložky tak prehnane zaujímajú.

monicatko20
27. mar 2024

@micusa2222 hej ved píšem že to je trošku cez..😁 môj napríklad najnovšie nosí farby na vlasy FAREBNÉ 🤣 voľakedy dávno som vraj spomenula, že sa mi to páči..tak mam na poličke už ružovú, modrú aj fialovú a čaká kedy mi môže vlasy farbiť 🤣

mariazatkova
27. mar 2024

@jaaanka12345 kupuje,ale len keď mu poviem.