Manžel si stále vypisuje so ženskou z pokecu

9. aug 2022

Zistila som, že môj manžel chodi na pokec. Máme spolu malé dieťa, som na MD. Píše si tam už 3tí mesiac v kuse s jednou ženou s nasho okresu. Bežne o našej rodine, čo robil v práci, proste celodenný režim. Nonstop v kuse sú v kontakte. Celý deň aj v noci. On chodí na kamióne takže je malo doma. Raz keď bol doma, tak som mu videla upozornenie na telefóne, ale nepovedala som mu nič. A tak som si to musela preveriť. Mne neodpisuje cez deň, prečítané a žiadna odpoveď, s nou v kuse nonstop. Dokonca mu nikeedy ona nepriamo vyčíta že sa jej malo venuje.
Som z toho zronená, neviem ako ďalej konať. Dôvera je fuč, a ja ho ľúbim. Doma sa tvári že je všetko v poriadku. Len sa mu nechce velmi komunikovať. Ja sa snažím, zaujimam sa o neho, teším sa na neho a on mi urobí toto. Uz ani malému sabtak nevenuje ked pride domov, len mobil v ruke. Ja to už beriem ako malú neveru

pribinak
9. aug 2022

Hm, keď to takto pôjde ďalej tak z toho bude origos nevera a riadna a nie mala

čo tak otvorené povedať, že toto je nechutne a nehodlas to tolerovať. Nech sa rozhodne čo chce. Teba a syna, alebo ju. Lebo nehodlas hrať druhe husle
Načo chodí domov keď sedí len s mobilom v ruke?

autor
9. aug 2022

@pribinak nechcela som hneď vybuchnúť , chcela som si to nechať prejsť hlavou, a potom riešiť. Aj dnes mi napísal, že nemá čas, že robí. A na pokeci bol každých 10 minút. Ja sa doma starám o jeho syna (nieje to sťažovanie) a on sa zaujíma o inú ženu

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. aug 2022

@bublinka1426 prestal a zasa sa to opakovalo ? Či si v kuse písal? Pre mňa je už toto nevera, takže neviem robiť. Lebo narušil dôveru, a tá sa ťažko získa späť, aj keby prestal. Lenže podľa mňa si zvykol na nu už, keď je s ňou v kontakte v kuse 3 mesiace

oli18
9. aug 2022

To aky vztah maju medzi sebou, ze si ona dovoli mu vycitat, ze sa jej malo venuje? Vyzera to na viac, ako len pisanie.

dankanka
9. aug 2022

Naco vobec na ten pokec isiel? Preco hovori druhej tp, co ma vraviet tebe? Je to nevera.
Nevera nie je iba o strceni niecoho niekam..ale tp.citis a vies aj sama.

lucia7933
9. aug 2022

ano aj toto je nevera, zial. Mne by taketo nieco neskutocne prekazalo a nedokazala by som sa tvarit ze o tom neviem

autor
9. aug 2022

@oli18 zo sprav som vyčítala , ako mu napísala, že už si myslela že na ňu zabudol keď sa jej hodinu neozval... alebo že, čo robí, keď na ňu nemá čas , so smejucimi smajlikmi... ale bolo vidieť, že mu to nepriamo vyčíta

autor
9. aug 2022

Jej sa neozval hodinu lebo naozaj robil, mne sa neozval 5 hodín, lebo písal jej

bajka16
9. aug 2022

Pokiaľ je ona z toho istého okresu, tak to pri písaní určite neostane. Ak sa tak už nestalo. A už len to, že je na pokeci je nevera, lebo to už dávno nie je normálna stránka. Buď tam ľudia chodia iba kvôli e-mailu, alebo kvôli niečomu inému, veď ty vieš čomu.

autor
9. aug 2022

Popritom sa snažím s ním komunikovať, zaujímam sa o neho, má všetko čo má mať každý chlap, dôveru, pozornosť, úprimnosť, navarené, sex no všetko. Takže neviem kde sa stala chyba

bajka16
9. aug 2022

Presne tu sa stala chyba že má všetko.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
9. aug 2022

Zlatko, ty máš nárok plne vynuchut a urobiť scénu ako s filmu
Toto ak nezasiahnes a nezasihanes hneď, tak to skončí normálne riadnou veľkou neverou (sex)

Alebo nevybuchni a vyhadz mu veci pred dvere, nech mu trenky a ponožky perie “kamoska” z pokecu. Možno ho to trochu preberie a začne rozmýšľať
Je si tebou veľmi istý

pribinak
9. aug 2022
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus7
9. aug 2022

Takých je tam plno. Samý ženáč či zadaný. Alebo aspoň každý druhý určite. Keď som bola na tejto sieti, takým jednotlivcom som vždy dobre vynadala, poslala kadeľahšie a blokla. A bolo ich teda dosť. Toto by som ja osobne netolerovala a je mi ľúto ich partneriek/ manželiek, ktoré o tom ani len netušia a sú klamané. Hnus.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. aug 2022

Oni sa nebavia o sexe, bežne o živote, o tom aké maličkosti sa im stanú behom dna. Posielajú si fotku z prace, bežne s dna čo vidia, odfotia a pošlú si to. Bavili sa aj o mne . Ze sa mu nechce s nami chodiť na prechádzky s malým, lebo že je unavený, a radšej si popíše s nou z pohodlia domova, kým my sme von

autor
9. aug 2022

@pribinak zajtra mu dám na výber, nech si vyberie. Ďakujem za podporu

bajka16
9. aug 2022

Wau úžasný. Nechce sa mu prechádzať so ženou a so synom, radšej si popismenkuje s cudzou. O toho bojuj ako levica!! Veď keď mu slečna/pani vie vypĺňať voľný čas, tak nech mu aj vyperie a navarí.

ankare
9. aug 2022

Somar sprostý

autor
9. aug 2022

@bajka16 máš pravdu, toto mu presne poviem 🤔

bajka16
9. aug 2022

Dúfam, že ako o tom vieš, nerobiš toto všetko čo si písala. Vôbec si to nezaslúži, ani tvoj záujem veď on sám ho nemá. Z mojich rúk by už nejedol.

autor
9. aug 2022

Ale mňa zaráža, že ako niektoré ženy aj keď vidia že maju muži rodinu, tak kľudne si s nimi aj tak píšu, a dokonca sa namotávaju na nich, a namatovaju aj ich

oblecenie99
9. aug 2022

Pošli jej jednu vašu svadobnú fotku. Čo sa týka jeho, pravdepodobne si nájde inú na vypisovanie 😕

autor
9. aug 2022

@oblecenie99 ona vie že je ženatý, a má dieťa, ona je rozvedená a tiež má deti som vyčítala s konverzácie

liluska68
9. aug 2022

Napíš mi....

dilino
9. aug 2022

@mamula20 presne máš pravdu súhlasim s tebou.Dobrý nápad.

bajka16
9. aug 2022

Takej je to jedno. Práve, to jej dvíha sebavedomie, že toho muža niekomu ukradla. Sú ženy ktoré idú iba po zadaných, ženatých. Choré ale je to tak.