Máte zlú skúsenosť z randenia z netu?

4. júl 2023

Ahojte.
Zaujima ma, ci ste mali alebo viete o niekom vasom znamom, ze mal fakt zlu skusenost, co sa tyka stretnutia z internetovej zoznamky? Ci uz prisiel niekto iny, neprisiel, pripadne nejako ublizil… Stalo sa to niekomu z vas alebo mate len dobre skusenosti?

deana100
4. júl 2023

pozitívne.. už sme manželia

petamich
4. júl 2023

nie nikdy, vzdy to bolo v zasade prijemne stretnutie, niekedy aj 2-3 ale teda nic serioznejsie z toho vtedy nevzniklo, ak bol niekto vyslovene "podivin" (pardon za vyraz) vacsinou sa to prejavilo uz pocas konverzacie a k stretnutiu ani neprislo

zuzanka.zuzu
4. júl 2023

jasne, ja som ešte "pokecový" ročník kedy to fakt fičalo a chodili tam ozaj slušní (jasne, aj sex stretká fičali, ale na to som bola príliš mladá), ale to že niekto neprišiel nepovažujem za "fakt zlú skúsenosť"... dokonca aj mne do toho niečo prišlo a tiež som neprišla 😀 raz som nemala oholené nohy, druhý krát som zaspala, ďalší som nemohla kvôli škole, potom kvôli zlým spojom... prečo neprišli tí chalani to netuším, výhovorky boli všelijaké, od búračiek auta, autobusu, ponorky, cez nemám teraz peniaze, až po mamička nepustila 🙈😂

janka_23
4. júl 2023

Áno mam a veľmi zlú. Chlap bol podvodník co oberal ženy o peniaze, klamal v čom sa len dalo. Chvalabohu som ho včas odhalila

nenisom
4. júl 2023

Ano,bol psychopat,ktorý sa cez správy javil ako najlepší muž pod slnkom

emma2782
4. júl 2023

Moja skúsenosť leží vedľa mňa v posteli, nesťažujem sa😁

pkgirl30
4. júl 2023

A ktoré internetové zoznamky by Ste odporučili, že Ste neboli sklamané?

kris_tin257
4. júl 2023

Ja som mala veľmi zlú skúsenosť s dokonalým manipulátorom a klamárom ale nezanevrela som a moja najlepšia skúsenosť je momentálne môj manžel 😊

sajmonka_1216
5. júl 2023

ja nie, ale švagrina si tak našla manžela

amaca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz