Milenec sa mi po sexe nikdy neozve

km22
22. jún 2021

Zaujíma ma váš názor popr. podobná skúsenosť s milencom. Mám milenca s ktorým sa občas stretneme, všetko je fajn, obidvaja si to užívame. Po sexe sa mi však nikdy neozve. Príde mi také odmerané. Chýba mi k tomu aj iný kontakt, keď som mu to naznačila nič sa nezmenilo. V sexe sme obaja spokojní, ale píšeme si len keď sa dohadujeme znovu na stretnutí. Dosť mi to prekáža. Čo s takýmto chlapom? Je to ako začarovaný kruh, páči sa mi s ním, čo je fajn pocit a naopak z tejto ignorácie mám zlý pocit...Mám druhého nápadníka, ktorý je veľmi pozorný a milý. Chcel by sa so mnou stretávať, poznám však jeho ženu a to mi dosť prekáža...Pripadám si ako v pasci. Neviem sa pohnúť správnym smerom, čo s jedným ani s druhým...

liz_lemon
22. jún 2021

ved je to len milenec, co by si od neho este chcela? on chce sex, ten dostane, ty chces asi vztah, takze ti to prerastlo cez hlavu, dalsi napadnik je zenaty, od toho by som dala ruky prec, najdi si niekoho, kto bude chciet aj teba na viac ako sex

kkovacovak
22. jún 2021

@km22 veď je to milenec tak prečo by sa mal k tebe správať inak a vyjadrovať ti náklonnosť? Ide o sex tak prečo omáčky okolo toho. Si si istá že ho berieš len ako milenca? A s tým druhým ženatým chceš robiť čo? S ním chceš spávať a potom tiež riešiť že sa k tebe nespráva ako k frajerke? Jasne že je teraz pozorný keď ťa chce dostať do postele. Podľa mňa nevieš čo chceš

elizabet173
22. jún 2021

@km22 co tak hladat slobodneho na vztah a nie milenca? Je to milenec, preco by sa ti mal ozyvat, ked nechce zasunut? A zenateho? Naozaj mas take nizke sebavedomie, ze sa musis uchylit k tomuto?

zuzubb007
22. jún 2021

A co chces od milenca? Ste si sami urcili a milenci funguju sup sem sup tam, jedine, ze by si k nemu citila daco viac

1aduliatko1
22. jún 2021

milenec = sex.partner...nič viac podľa mna.

petamich
22. jún 2021

tvoj milenec a jeho spravanie je uplne v poriadku - ty ockavas od milenca nieco, co tam za mna nepatri, ak ste si zadefinovali vztah "uspokojujeme si potreby", tak neocakavaj viac 🙂
a teda to musim povedat to mas krasny vyber 🤷‍♀️ milenec co ta (zrejme) ma len na sex vs. zenaty pozorny - ale teda hlavne aby si ty bola spokojna

nini1978
22. jún 2021

@elizabet173 hej presne.a čo tak nechať parohaca,oslobodiť ho,určite o ničom netuší.
Veď to nemá ani hlavu ani pätu..takže milenca má , lebo predpokladám nie je spokojná vo vzťahu.a už tu pre mňa sa to pochopiť nedá,ale tak každý si život tak zariadi,ako chce.
Milenca má,všetko klape,az na to,že jej neprejavuje náklonnosť,len tú živočíšnu dohodnutu na dátum a čas.
No a na záver ešte rozmýšľa nad nápadníkom,ktorý je zlatý a pozorný.
Wow,klobúk dolu. koľko ľudí v jednom bordeli.
Osobne si myslím,že autorka má obrovské problémy sama so sebou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nini1978
22. jún 2021

@viestta a nechať aj muža, chudák

hettinka
22. jún 2021

@km22 si pre neho len matrac. Užije si a inak má pokoj, tak mu to vyhovuje.

simca06022011
22. jún 2021

@km22 co s nimi? poslat kade lahsie, hadam nie si na tom tak zle ze musis sa "ulakomit" na zenateho chlapa a posluzit mu ako matrac, ked bude mat cas popri manzelke. A ten prvy.. no ved vypocitavo sa ozve iba ked chce sex.. urcite ma niekde este nejaku inu.

dkethe
22. jún 2021
nini1978
22. jún 2021

@dkethe asi si mi chcela niečo napísať

h2
22. jún 2021

@nini1978 Podľa mňa autorka nemá muža. To, že má milenca, neznamená, že musí byť vydatá.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka13katka
22. jún 2021

@km22 keď je to len partner na sex, tak neviem čo čakáš. To na čom sa dohodnete aj koniec koncov robíte a tým to pre neho hasne. Ak ti to nevyhovuje, čo je zrejmé, tak ho nechaj a ries niekoho, kto sa ozve aj po sexe.

number19
22. jún 2021

Sa pytas, ze co s takym chlapom...ved ten sex nie? Ved ked ho chce, tak sa ti vzdy ozve...co riesis od milenca? Si sa namotala...
Zenateho nechaj na pokoji...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nini1978
22. jún 2021

@h2 aj to môže byť,to ma nenapadlo.

nini1978
22. jún 2021

@viestta ja som empaticky' clovek, vždy sa snažím veľmi vžiť do kože ľudí,predstaviť si,ako sa asi citia,lebo situácie sú rôzne,rôzne sú aj reakcie ľudí. Či správne ,alebo nie,to už je iná vec. Ale tak mám milenca,tak už ten partner (manžel,priateľ,snúbenec,spolubývajúci,kamarát...nevieme) mi nesedí. Milenec je ok,ale nie je citlivý dostatočne.tak rozmýšľam nad milencom číslo 2, no jasné,najlepšie keď ženatý!🙄
Ale mne toto zaváňa citovou prázdnotou.

nini1978
22. jún 2021

@viestta bude asi ten,ktorého miluje

kikus7
22. jún 2021

@km22 Príde Ti odmerané, že sa Ti milenec po sexe neozve? A čo čakáš, preboha? Ste spolu len za účelom sexu, nič viac. Keď si súhlasila s niečím takým, tak sa nečuduj. Podľa mňa si Ťa taký chlap ani nemá prečo vážiť, preto je odmeraný. A od ženatého, čo čakáš? Keď nemá rozum on, maj ho aspoň Ty!

monka105
22. jún 2021

@km22 ak sa s niekým stretávaš len kvôli sexu, prečo by ste mali udržiavať bližší kontakt? Ak ti to prekáža, ukonči vaše stretnutia. Evidentne on nemá záujem o nič viac. Nájdi si radšej nejakého tretieho nápadníka, ktorý nebude ženatý a bude hľadať to, čo ty-vzťah.

hopsadobrandejsa
22. jún 2021

Klopes na zle dvere. Milenec ta ma len na sex. Ak to nebudes ty tak potom nejaka ina.

Je ocividne, ze ti chyba partnerska neha, ale ta sa u zenacov tiez nehlada. Ani bicykle sa nechodia kupovat do autosalonu.

Treba hladat na spravnych miestach.

tenerifka
22. jún 2021

@km22 preñho si urcita forma prostitutky, ale zadarmo, takze este aj blba....co by mu duchovne dalo, keby ti volal? Vrzne si, nestazujes sa, vsetci su spokojni.....

nini1978
22. jún 2021

@tenerifka no a ja som to chcela napísať,predbehla si ma.

sara07
22. jún 2021

no čo jednoduché ma ta len doslova na sex nič viac je to len milenec proste
čo sa týka toho druheho čo poznáš manželku do toho by som nešla
nájdi si alebo počkaj na tretieho

lalenka33
22. jún 2021

To máš dievča v hlave pomýlené, presne, ako píše @tenerifka si len forma prostitutky zadarmo, len madrac, s madracom sa nevypisujú sms, netelefonuje, nerieši ako sa máš, čo bolo v práci, madrac sa len vypráši a ide sa ďalej..už ked si si vybrala takýto spôsob života (aj ked nechápem prečo, keď očividne chceš niečo viac ako len sex) , tak aspoň neklesni na úplné dno a nerozťahuj nohy ženáčovi, o jeho úroveň je jasná, ale ty na takú klesnúť nemusíš

tenerifka
22. jún 2021

@lalenka33 tak vies, zenac pri nej usetri, profesionalne ku..ve by musel platit

kittykat22
22. jún 2021

@km22 neviem kolko mas rokov, ale ja mam v okoli kamaratky ktore to riesili tak ako ty. Bud milenec alebo zenaty muz - ale dlhe roky. Jeden blby vyber cez druhy. Teraz maju k 40.ke a milenci su prec, zenaci zostavaju so svojimi zenami, a kamratky placu do vankusa ze zostali same. Bez muza, bez dietata, bez rodiny. Aby s ti nestalo to iste.