Muž ma asi nemiluje

marika1918
3. mar 2023

Ahoj baby ideš sa sem vyrozprávať lebo to už ďalej nedokážem dusiť v sebe. Mám 19 rokov priateľ 20 a máme spolu 3mesačneho synčeka. Začali sem spolu žiť tesne pred mojimi 18 narodeninami nebolo to kvôli tomu že by sme to tak veľmi chceli ale on býval ďaleko a našiel si unás výbornú prácu tak sme sa teda rozhodli že si postavíme dom a začneme spolu žiť. Zo začiatku to bolo príjemné zábavné a krásne no po čase stále horšie stále menej a menej mi prejavoval lásku a mne to začalo strašne vadiť, cítila som a stále sa cítim byť menej cenná nemilovana a povedala by som že aj neatraktívna preňho. Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chcem aby mi dal najavo že má stále ľúbi no on stále že som sa zmenila a keď sa ho spitam že v čom tak neodpovedá. Ja už neviem ako to mám riešiť neviem čo mám urobiť aby si ma viac všímal aby ma občas aj pobozkal lebo akože ani po tej intímnej stránke to nieje bohvie čo inokedi sme spolu spali aj 3x do dňa no dnes je to 1x za 2 týždne a nejde len oto no aj keď príde domou z roboty a poviem mu daj mi pusu nikdi mi ju nedá buď povie že potom alebo niečo iné, trhá mi to srdce no už neviem čo mám robiť

bezmena7
9. mar 2023

@marika1918 už som sa stratil v tej postupnosti ale asi nie sám 😂

victory7897
9. mar 2023

@marika1918 hlavná téma DOM v komentároch ,nasrala si tu väčšinu hlavne tým že -jak to že zasrana 19ka ma dom a ja platím hypotéku ...bože není to jedno 🤦 🙃 hlavne že keď niečo tak keci - hlavne sa osamostatniť..
Podľa mňa keď sa muž snaží prebaľovať, starať sa o malého není to k zahodeniu, teraz sa zameraj nato hlavne ,neryp do neho , netlač na pílu, podľa mňa už to že 20ročny chlapec sa stará chodí do roboty je úspech.. veľa ich sedí doma pri mamke...venujte sa malému , nerieš randenie ,je to zmena pre obidvoch

aurora33
9. mar 2023

@marika1918 autorka, prerušovanu suloz by som chcranenim sa nenazývala.