Nerozumiem zmýšľaniu chlapov

2. feb 2023

nerozumiem zmyslaniu chlapov... 7 rokov bol v 2 nefunkcnych vztahoch ale ex-kam dal vsetko... byvanie, auto, pozornost, lasku, nehu skratka pekny zivot s peknou buducnostou...
takmer hned ako ich spoznal, zacali vztahom, velkymi citmi a laskou.... ja chapem ze takyto muz je mozno sklamany, ked vo vztahu bola nevera tych zien, ale preco ked konecne spozna normalnu zenu dievca, tak je opatrny? viem ze sa mu pacim, dava mi to najavo nielen slovne, ale aj cinmi, ale citim ostrazitost z jeho strany a on to vie, sam mi to aj povedal ze uz je opatrny v citoch... mna to tak zneistuje, pripada mi to akoby neveril, ze mozu existovat aj normalne zeny, ktore hladaju normalny pevny vztah a nechcu utekat za inymi chlapmi... 😢 trapi ma to naozaj, lebo preco mam trpiet aj ja za nieco, co ani nesuvisi so mnou...

barborachors
3. feb 2023

Nie je vam súdené byt spolu a z tvojich riadkov mam pocit ze tlačis na pílu az moc. Nechaj ho tak, ako pisu baby, pri tebe si da dokopy chlapské ego a potom sa vrhne na inu ked uz bude vylieceny

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hankm
4. feb 2023

Dik za tip. Toto budem vyuzivat, ked budem chciet zensku sukat ale nech to nie je uplne vazne 😁 nezavazny sex kazda nechce, treba dat trochu nadeje 😁

drago12587
17. apr 2023

Pri prvej velkej kríze sa uvidí, či si to, za koho sa máš.. ženy sa po 7-10 rokoch začnu nudit, a hladat prvu nahradu napr v práci.. ked on začne viacej robit, alebo príde dieta alebo ine stresy a problemy, bude sa ti menej venovat.. ty si povieš " už to nieje to čo to bolo" a Janko z prace bude mať pre teba prekrásne pochopenie a slová ktoré chceš počut :D tam vela žien spanikari zabije seba aj vztah ( citovo) .. a spraviš presne to, čo tie pred tym.. to mi možeš verit aj ti to tu odprisaham, že ten moment príde..už je na tebe, či si to uvedomíš a zachrániš vztah alebo skončiš s Jankom a za rok dva na zoznamke ... Je uplne jedno čo citiš teraz, za par rokov to vybledne a ak sa nebudete dostatočne rozpravat a uplne so vsetkym zdoverovať tak ti Janko z prace určite spravi motiliky, pretože to budeš v tej chvyli potrebovat.. Vtedy zabudneš čo pre teba tvoj muž tie roky robil, ake stresy si bral na svoje ramena, povieš si " už ho nemilujem, neviem si s nim predstavit buducnost" a bum ! Si len dalšia čo to spravila.. tvoj chlap sa boji opravnene.. ten moment na teba určite neskor pride, až potom sa ukaže na kom ti skutočne zaleži . ( Prepač, že to pišem drsne, pišem zo svojich skusenosti) ..

krasolienka1
20. feb 2024

Ako to dopadlo ste ešte spolu